Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 22 évesen a 40+ pasiknak kellek csak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Eddig 2x voltam szerelmes, nagyon tudok szeretni, mindkét pasinál mindig ott voltam a szarban velük és segítettem, aztán ahogy kijöttek a szarból eldobtak. Az egyik 23 volt a másik 27. Bezzeg a 40+ pasik értékelnék csak ők túl idősek nekem.
2016. okt. 23. 17:55
 1/8 b95 ***** válasza:
66%

Én tudnék értékelni egy velem hasonló korú csajt. Más kérdés, hogy senkinek nem kellek :/

21/F

2016. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

ja, ők is addig értékelnének, míg meg nem fektetnek.


De ha szerinted így van, akkor jöjj össze 40+os pasival. Megérdemlitek egymást!


2 ember miatt általánosítasz, szóval téged sem az eszedért szerethetnek!

2016. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 nyilván nem két ember miatt általánosítok, de te már kombinálsz ahelyett ,hogy megkérdeznéd

csak annyira idióta nem vagyok, hogy ha tudom, hogy másokkal is ez lenne mert látom akkor pazaroljam megint az időm egy olyanra aki elfog dobni

2016. okt. 23. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:

hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja!


ismerkedj, és ismerkedj, bizonyos határig.


neked kell tudni, hogy miért hagytak ott, és nem nekünk, ergó tudsz a hibáidból tanulni.

2016. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne hogy komoly kapcsolatot akarsz? Elég ritka manapság az olyan nő aki tényleg azt akar. A többség csak "járogatni" akar valakivel. A komoly kapcsolat egy férfinak ott kezdődik, hogy családalapítás.


Nos, én már jó ideje vágyom családra. 31 vagyok, ha nem számítok vén trottynak a szemedben, akkor írj rám :)


Felőlem kezdhetjük egyből azzal is hogy összeköltözünk és belevágunk a közepébe. Legalább megspórolunk egy kis időt azzal, hogy nem futunk felesleges köröket.

2016. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22 evesen kar vesztegetned az idodet 40+-os pasikra.


A legtobb mogott mar ott van egy feleseg, par gyerek, jobb esetben ex-feleseg, felnott gyerekek.

Viszont nem te leszel az, aki eloszor szul neki gyereket, nem te leszel az akit eloszor kisert az oltar ele, ha egyaltaln ujrahazasodna egy valas utan.


Te vagy szamara a fiatalsag. Kapuzarasi panikja van a legtobb pasinak 40 felett, elkezdenek oregedni es egy fiatal lany, mint te, es figyelj, vagy en, mert en is bennevoltam, csak az elszaladt eveket felejteti veluk. Frissek vagyunk es udek, odaadoak, legyezi az egojukat, hogy "csak nem vagyok en olyan oreg, ha ez a lany velem van".


A masik resz, az egyedulallo ferfi gyerek es csalad nelkul, hat nem tudom, nekem eleg fura, hogy valaki 40 evesen meg se hazassag, se gyerek, semmi nem jott neki ossze. Na meg miert pont 22 evessel kezd.


Te tudod. De azt is szamold bele, ha netan osszehazasodtok, gyereketek lesz, a pasi uti a 60-at, mire a gyerek erettsegizik...

A magyar ferfiak atlageletkora meg 67 korul van talan.


Szoval igen, bennevoltam, volt par gyonyoru pillanat, megtanitott szeretni, hinni benne, hogy vannak meg szeretheto ferfiak, viszont komolyra forditva a szot, ok ezt nek gondoljak komolyan. Ahogy egyszer mondta: "erzem, hogy oregszem. Melletted fiatal vagyok." es ennyi. "ujra nem hazasodnek meg" stb. gyerekekre "nem hiszem, hogy ujbol vegigcsinalnam".

Neki egy klassz dolog, hogy van egy fiatal baratnoje, valoszinuleg mindig is lesz oregkoraig, de sose lesz egyik se a tarsa, mint ahogy te se, meg en se leszek.


Keress inkabb egy fiatalabbat, akar 30 korul, vagy en most 20-oneveseket nezem, akivel meg egyutt at lehet elni az elso pillanatokat, akivel egyutt lehet csaladot alapitani, en szulok neki az elso gyermeket, nem pedig a masodik proba leszek mindenhol.

2016. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 22 vagyok, eddig csak fiatalabb fiukkal volt dolgom, de mindig rafaztam és megfogadtam, hogy soha többet nem kezdek fiatalabbal, de egy ideig szüneteltetni akarom ezt az egesz párkapcsolatos dolgot. Ez így is volt egy darabig, aztán bekerültem egy új közegbe és sorra találtak be az idősebb 40+ férfiak. Nem értettem miért..

Senkinek, tehát se a korosztályombeli, sem fiatalabb, sem idősebb pasiknak nem adtam semmiféle jelet, nem akartam kapcsolatot. De az egyik 45 éves férfival nagyon jóba lettünk, rengeteget beszélünk és már maga az élethez, bizonyos témákhoz, a nőkhöz való hozzáállása magával tud ragadni. Lehet vele baromkodni, de ha kell komolyan is beszélni, mindig erdeklodik mindenről, figyelj arra, amit mondok és emlékszik ra hónapokkal később is. De ez nyilván a korából adódik, bőven több élettapasztalata van, mint nekem 22 évesen meg a többi huszonévesnek és rájöttem h én el tudnék képzelni kapcsolatot egy idősebb férfivel, nem zavarna a kor, az meg pláne nem, hogy nem akar pl újrahazasodni vagy gyereket, mert ezekre én sem vágyom abszolút.

Egy a probléma, hogy engem eddig mindig nős!! férfiak találtak meg, akiknek nyilvánvalóan a "néhajarjunkösszedugni" című dolog kellene, amibe én soha nem mennék bele. Egy részről nekem nem fér bele ez az új hóbort, amit szexkapcsolat néven emlegetnek, ahol csak üríteni használnak + házas férfival soha nem kezdenék.

Szóval ebben a korban a legtöbb férfinek van felesége és/vagy gyereke és csak futó kalandokat akarnak a fiatal lányoktól. Sokan tényleg minden követ képesek megmozgatni, csak hogy bejussanak a bugyiba. És persze a korukbol és elettapasztalatukból kifolyólag nagyon szépen tudják mozgatni a szálakat, hogy célt érjenek, tudják hogy a sok naiv lány úgyis bedől nekik..

2016. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, nem akar ő komoly kapcsolatot. Vissza sem ír már, megrémült mint ahogy az összes többi komoly kapcsolatért siránkozó huszonéves lány szokott.
2016. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!