Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a pasiknak?

Figyelt kérdés

Nem járok sehova egyetemen kívül, de azért ott lehetne ismerkedni, már ha ha akarnának velem.

Nem vagyok szép, de vannak nálam csúnyábbak is, akiknek párkapcsolatuk/udvarlóik vannak...


2018. nov. 30. 21:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
51% miért vagy ilyen agresszív?
2018. nov. 30. 22:01
 12/26 anonim ***** válasza:
50%
Mert a férfiak nagy százaléka megszakad kb. hogy nőt kapjon, mindent megtesz, neked meg annyit kéne, hogy elmész valami koncertre, vagy valami buliba, de még ennyire se vagy képes, akkor mit siránkozol? Minden szórakozóhelyen minimum 2/3-s férfitöbblet van, nagy ügy csávót találni tényleg...
2018. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

Mit értesz az alatt, hogy nem vagy szép? Miért nem vagy szép szerinted? Te mit teszel az ismerkedésekért, és mit nem teszel meg értük? Milyen pasit képzelsz el magadnak?


Ezek azért fontos kérdések, nem is elsősorban nekünk, hanem saját magad részére kellene megválaszolnod őket.

2018. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire vagy csinos? Mennyire vagy elhízott?
2018. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
De mi van, ha ő meg nem bulis? Magam nevében, én meg soha nem jönnék össze olyan pasival, aki bulizik. Mert ha buliban találkozik velem valaki, feltételezi, hogy én szoktam buliba járni (hisz ott vagyok), és jön a félreismerés. A "miért változtál meg, pedig voltál buliban", ja, akkor egyszer.
2018. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
8%
Hihető a kérdés...:D
2018. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%
15-ös és te hol várod akkor hogy ismerkedjenek veled? Erre lennék én kíváncsi. Utcán, intézményekben, boltokban, tömegközlekedésen elvileg nem szabad, mert nem azért vagytok ott, rohantok stb., akkor mi marad, ha nem a rendezvények, szórakozóhelyek?
2018. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%
Kamu kérdés.
2018. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

"de azért ott lehetne ismerkedni, már ha ha akarnának velem"


Ha te akarsz ismerkedni, neked kell lépni...

2018. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Már erre is kaptál vagy 1000 privátot. Olyan ronda nő nincs aki ne tudna felszedni valakit 10 percen belül.
2018. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!