Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok miért kell így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért kell így viselkedi aztán meg csódálkoztok, hogy félnek a pasik leszólítani titeket, megéri ez nektek?

Figyelt kérdés

10/8-nál ezt tapsztaltam. Főleg szép csajok de átlagosak is voltal benne.


1-es leányzó: 10/8 Megszólítom: Szia! Hogy vagy? - jól, A nevem X és a tiéd? jaj, istenem... vonzom az ilyeneket... nevet és elmegy a barátnőivel.



2-es: 10/6 Szia! Jó a buli nem? - X -nek hívnak, erre a lány, - nem érdekel és elmegy mérgesen néz és leül.


A maradék kettőből aki nem viselkedet rib ancként, egyet leírok:


Megszólítom: Szia! - Szia, jó a buli bár nem az én zenei világom, igen az egyém se, kérsz egy ittalt?, - boccs de van barátom és nem akarom, hogy féltékedjen.


----------------


1 hét múlva egyébként találkoztam az 1-es beképzelt r. leányzóval, mérgesen nézett a telefonjára, én csak rápillantottam, tudtam milyen és nem érdekelt, soha többet nem szólítok meg túl szép lányokat ha ez a helyzet.


Nem is a visszautasítás a rossz érzés, hanem ha kinevetnek

Koncerten meg Kevésbé szép de átlagos lányokkal ismerkedtem meg, eleinte érdeklődést mutatnak irántam aztán meg lekoptatnak...


24/F aki 10/5-6 szintem van, de qrvára nem érdekel.



2018. nov. 25. 08:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%
#17: Nem erőltetek semmit, nem szoktam erőszakoskodni, nem zaklatok senkit. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy ha 10 nőből legalább 6-8 panaszt lehet akár itt is olvasni, hogy "jajistenemsenkineksemkellek", meg hogy a mai férfiak nem kezdeményeznek, és legalább ugyanilyen arányban olvashatjuk akár itt is a nőktől, hogy hol, mikor és miért nem ismerkednek, akkor mégis mit csináljunk, ha ismerkedni szeretnénk. Nem mozdulnak ki, mindentől és mindenkitől félnek, de azért legyen már olyan, akinek ők kellenek. Kezdeményezni "természetesen" nem kezdeményeznek, jeleket nem adnak, de mi azért menjünk már oda, és kezdeményezzünk. Ja és persze legyünk gondolatolvasók is, mert ha ők nem adnak jeleket, akkor találjuk ki magunktól, hogy csak félénkek, vagy esetleg nem akarnak ismerkedni. Ha odamegyünk, az a baj, mert zaklatjuk őket, ha nem megyünk oda, az a baj, mert "a mai férfiak töketlenek". És még folytathatnám az önellentmondások sorát, de inkább nem teszem. Egyébként rengeteg "zombi" csajt látok magam körül, akik nem hogy nekem nem adnak jeleket, hanem bámulnak maguk elé, vagy folyton a telefonjukat buzerálják. Másrészt oké, hogy az ismerkedni nem akarók nem fognak pl. panaszkodós kérdéseket kiírni, hogy miért nem kezdeményeznek náluk, de ezeket a kérdéseket mégis csak kiírja valaki, és a való életben is sokszor hallom akár még nőktől is azt, hogy magányosak. Viszont pl. itt is beszélgettem nem egy ilyen nővel, aki siránkozott, hogy magányos, és érdekes módon csak néhány mutatkozott nyitottnak egy személyes beszélgetésre, ezek egy része is olyan volt, hogy pl. huszonévesen is azzal küzdött, hogy betegesen retteg mindenféle érintéstől. Nyilván nem kötelező senkivel sem találkozniuk, és nyilván én sem felelhetek meg mindenkinek, de kicsit furcsa, hogy mindig mindenben én vagyok a hibás. És persze számtalan olyan kérdést is lehet olvasni akár itt is, ahol a nő kifejti, hogy ő miért nem ismerkedik kb. sehol, de azért picsog, hogy ő magányos. Mivel az önmaguknak is ellentmondó női elvárásoknak nem tudok megfelelni, így inkább maradok egyedül, nem pazarlom az időmet és az energiámat senkire.
2018. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, te nem azért nem jössz be a nőknek, mert csak 10/5 vagy (szerinted), hanem azért, mert egy fröcsögő, mindennőző, hisztis hlyegyerek vagy, ami nyilván a mindennapi kommunikációdon is átüt. Kaptál egy csomó jó tanácsot, hogy ne egy személyes kérdéssel kezdj ismerkedésnél, ne olyan nőkhöz menj oda, akik rád sem néznek, neked meg csak egy kiadós mindennőkrvázásra futotta válaszként.

"majd a migránsok vagy a bandu ni gg er palitok vagy valami drogdiler keménygyerek majd rabigába vett, talán ez kell nektek a genetikátokba van kódolva."

Gondolom apád is a fenti kategóriából való, amiért anyád még gyereket is vállalt vele, mert ugye nőként neki is a genetikájába van kódolva, hogy élvezze, ha elnyomják.


#22 az a baj, hogy tök fölösleges egy anonim oldalon kategóriákat alkotni, százalékokat vonni, mert nem tudod, hogy ki és mi van a kérdések és a válaszok mögött. Nem lehet az itt olvasottakat kivetíteni a valódi életre, mert lehet, hogy a nőknek az az "x%-a", aki ide ír, hogy bezzeg a pasik töketlenek, nem kezdeményeznek, brühühü lehet, hogy valójában mondjuk 5 nő, aki unalmában kamu kérdésekkel provokál és egy, akinek valódi problémája van, vagy ne adj' isten egy pasi, aki trollkodik. Neked férfiként adott a lehetőség, hogy akár a való életben, akár interneten a látszólag nyitott nőkkel ismerkedj. Nyilván az nem nyitott, aki rád sem néz és az sem, aki a telefonját nyomkodja, neked nem kell amiatt aggódni, hogy hogyan lesz neki így pasija, mert nem ismered, úgyhogy nem is jogos minden ismeretlen nőről azt feltételezned, hogy ő is épp amiatt szomorkodik, mert nem lovagol oda hozzá a szőke herceg, bezzeg nem is kelleti magát a buszon a csomó pasi előtt a büdös panaszkodós kvája. Lehet, hogy a férje és a gyerekei várják otthon vagy épp a dugópajtijával beszéli meg a ma esti programot. Te nem vagy felelős azért, ha egy nő nem is próbálkozik és panaszkodik, hogy nincs pasija, mert egyértelmű, hogy ő a hülye, amiért azt várja, hogy majd az álompasi bekopog hozzá. Nekem egyébként úgy tűnt, hogy a panaszkodós kérdéseket olyan nők írják ki, akik nőként nem hajlandóak nyomulni, "felszedni" egy pasit és tököt növeszteni egy párkapcsolatban, mert sok pasi is úgy viselkedik, mint a nők, akikről írtál.

2018. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

" Nekem egyébként úgy tűnt, hogy a panaszkodós kérdéseket olyan nők írják ki, akik nőként nem hajlandóak nyomulni, "felszedni" egy pasit és tököt növeszteni egy párkapcsolatban, mert sok pasi is úgy viselkedik, mint a nők, akikről írtál. "



Egy párkapcsolatban a férfi hordja a nadrágszíjat, a nőnek nem ez a feladata, hanem az, hogy a férfit támogassa és segítse. Ha meg papucsa van egy nőnek akkor az rá is szégyen.

----



Mellesleg tévedsz 22-es csaj ügyben, nyáron random direkt olyan csajokkal ismerekedtem akiket totál nem ismertem és nem tetszetek, ők is a telefont bújták... ennek elleénre "ismerők lettünk" és mellesleg beleszerettem az egyikbe, táncoltam is vele azt hittem sose ér véget az a kapcsolat és mit kaptam?


Színjátékot és csalódást... jó részben volt pár hiba amit elkövettem(nem voltam elég határozott és vicces) de 10/10-es csávó nem fog olyan lánnyal kezdeni , mint ő volt és én azt éreztem ő ezt várta..., ezek után csalódásoktól kövezve voltam egy buliban ahol a fenti kérdéseben leírtak történtek meg.


Szóval, rám nem modhatjátok, hogy nem probálkozom és nincs "tököm" megszólítani egy csajt.


Tinderen is fent vagyok, de ott inkább csak beszélgetni akarnak, mitsem randizni... Nem is értem akkor minek like-olnak vagy minekmondják.

2018. nov. 25. 16:59
 24/31 anonim ***** válasza:
95%

" hanem az, hogy a férfit támogassa és segítse. "


Na ne mondd! Csak akkor támogatok valakit, ha ő is támogat engem. Senkiért nem adom fel a saját karrierem. Nem éri meg.

Áruld már el, miért jár neked alanyi jogon bármilyen támogatás és segítés? Nos, max. a szád jár.

2018. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Milyen karrieje van egy nőnek mond?
2018. nov. 25. 19:43
 26/31 anonim ***** válasza:
80%

SOroljam a családomból? Nem fogom, mert semmi közöd hozzá. Az ilyent csak a lúzerek szokták kétségbe vonni, akik csak eladólányokat és műszakban dolgozó nőket ismernek azon egyszerű oknál fogva, mert ilyen körökben mozognak.


Amúgy ha szóbaálltak volna veled, az is csak addig tartott volna, amíg rá nem jönnek, hogy igazából egy nőket lenéző lúzer vagy.

2018. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
55%

így legyen 5ösöm a lottóm...megjósoltam h repül ,hogy borul az asztal repülnek a bábuk...a gyereknek elgurult a gyógyszere.Eddig nem kerestem mostanság meggondoltam magam és komoly kapcsolatot keresek...DE EZ ÉN VAGYOK...AKI EBBŐL LE VONJA HOGY AZ ÖSSZES 32ÉVES PASI HIRTELEN KOMOLY KAPCSOLATOTT KERES ANNAK JAVASLOM A MARGIT_HÍD PESTI HÍDFŐT...Onnan még a kilátás is szép. :)Gyakorin vannak nők akiket zavar h nem szólítják le őket és nem találnak maguknak párt...miárt nem náluk kezdeményezel akkor???Jéé mind2tötök párt keres akkor már csak meg kéne nézni h passzolnak e a paraméterek ha igen akkor kis dumcsi tali azt majd eldől...De azért mert mari néni fiatal pasikát szeretne mert méééég nem igaz ez minden nőre.Amúgy meg kéne nézni h csak bpén több mint 2millió ember lakik szerintem ezt az oldalt meg ha 200k használja...akkor vond le a logikus következtetést h szökő évente kb 10nő rinyál h szólítsál le őket a pasik...+sokan h ne tűnjenek kreténnek több akkot is használnak..


ÓÓÓ és a legszomorúbb az egészbe h mindenki nőt,meg pasit akar...nem egy adott illetőt hanem egyet a sok közül.ÉS pont ezért van ennyi haldokló meg szar kapcsolat.Gyors ellenőrzés ugye az pedig csak külsőleg megy ..ha meg van és átment a rostán akkor mehet a dugcsi meg a kapcsi...Gratulálok.

Hozzám már nem egyszer jött oda barátkozni hasonlóan férfi..nem meleg meg semmi csak bekerültünk egy csoportba vagy régen suliba,munkahelyen stb...A lényeg szia hogy vagy all a kretének indítanak...SZIA HOGY VAGY = pont qvra leszrom csak valamit mondani akarok neked...Kb ez rá a tökéletes válasz kösz jól és el ne kezd mert pont nem érdekel.

És most jöhet a lepontozás mint egy pár napja egy hasonló gyerek kérdése aki baromi KEMÉNY...annyira h lepontozzon embereket :D :D Pedig ő még gyúr is és KEMÉNY is de vannak érzései és ezért nem kell a nőknek,mert nekik csak a BÉJEMVÉ MEG A ZSETON SZÁMÍT :D :D :D

2018. nov. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
70%

Skacok, miért nem lehet felfogni, hogy a hímek dolga a próbálkozás? Hogyan másképp tudnátok meg, hogy mi kell a nőknek, ha nem úgy, hogy kipuhatoljátok, mi NEM kell nekik?

Vegyétek már észre, hogy az ember csak a hibáiból tanul, hiszen ha mindig minden jól menne, sohasem lépne ötről a hatra, és még mindig nem lenne szobatiszta se. Hibázni pedig az hibázik, aki tesz is valamit.

Igazságtalannak tartjátok, hogy nektek kell próbálkozni? Örüljetek, hogy ti határozzátok meg, melyik csajnál próbálkoztok,, melyik megy eleve a levesbe.

Nem tetszik a csajok stílusa? Bakker, veletek nagyjából egykorúak, ugyanúgy nem tudnak a másik nemről semmit, mint ahogy ti sem. Honnan a búbánatos nyuszibogyóból kellene tudniuk, hogy mivel bántják meg a mimóza lelketeket? Ugyanolyan kezdők, mint ti.

2018. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

" régen suliba,munkahelyen stb...A lényeg szia hogy vagy all a kretének indítanak... "


Szóval keretén vagyok és az öszes férfi aki, megszólít ohh kösz, legközelebb a szia! jösz dugni, dumával nyitok az már elég kemény és menő?



De figyelj te életed, nem érdekel... igazából csak sajnálni tudom az ilyen embereket akik, egyből oltják a másikat, mert kissebbségi komplexűk van.


------------

A kérdésem, abból indul ki, hogy


Csodálkoztok, miért nem probálkoznak akkár 10/10-es palik nálatok. Éppen ezért ál össze egy kevésbé szép de sokkal jobb belső értékkel megáldot nővel, mint veletek.

2018. nov. 27. 17:44
 30/31 anonim ***** válasza:
49%

" régen suliba,munkahelyen stb...A lényeg szia hogy vagy all a kretének indítanak... "


Szóval keretén vagyok és az öszes férfi aki, megszólít ohh kösz, legközelebb a szia! jösz dugni, dumával nyitok az már elég kemény és menő?


Kedves kérdező és bámulatosan be igazoltad az állításom.Elég vissza olvasni a kommentjeid...

Borzasztó szegényes ember lehetsz ami baromi taszító...nálam az ilyen nő akárhogyan is néz ki -2147483648 kategóriába esik.


Szóval szia,hogy vagy és a szia jössz dugni...a két lehetőséged??? :O Hát így tényleg elég nehéz csajozni :D

A szomorú az ,hogy míg én nem rendelekzek kissebbségi komplexusokkal belőled csak úgy árad,ami mellé még egy erőszakos kis hisztérika is vagy.


+NEm értem ha lenézed a nőket akkor miért akarsz nőt???

Értem én ,h mostanság megint divatba jött a különböző kis állat tartás...De anyádék is megengedték?Van már elég felelősséged ahhoz ,h bevállalj egyet?Tudod mennyi kitartó munkával,szeretettel és törődéssel jár egy barátnőt tartani?Etetni ,itatni tisztán tartani,kifésülni a haját,játszani vele sétáltatni ,figyelni rá h ki ne szaladjon a lakásból... :D :D Mert akkor a nyitott ajton keresztül ahogy ő kiszaladt hasonló sebességel lepik el a TEK-KESEK a lakást..Na és azok aztán olyanok mint a poloskák...az életbe ki nem fogod tudni rakni őket...vagy levakarni magadról.

2018. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!