Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok miért kell így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért kell így viselkedi aztán meg csódálkoztok, hogy félnek a pasik leszólítani titeket, megéri ez nektek?

Figyelt kérdés

10/8-nál ezt tapsztaltam. Főleg szép csajok de átlagosak is voltal benne.


1-es leányzó: 10/8 Megszólítom: Szia! Hogy vagy? - jól, A nevem X és a tiéd? jaj, istenem... vonzom az ilyeneket... nevet és elmegy a barátnőivel.



2-es: 10/6 Szia! Jó a buli nem? - X -nek hívnak, erre a lány, - nem érdekel és elmegy mérgesen néz és leül.


A maradék kettőből aki nem viselkedet rib ancként, egyet leírok:


Megszólítom: Szia! - Szia, jó a buli bár nem az én zenei világom, igen az egyém se, kérsz egy ittalt?, - boccs de van barátom és nem akarom, hogy féltékedjen.


----------------


1 hét múlva egyébként találkoztam az 1-es beképzelt r. leányzóval, mérgesen nézett a telefonjára, én csak rápillantottam, tudtam milyen és nem érdekelt, soha többet nem szólítok meg túl szép lányokat ha ez a helyzet.


Nem is a visszautasítás a rossz érzés, hanem ha kinevetnek

Koncerten meg Kevésbé szép de átlagos lányokkal ismerkedtem meg, eleinte érdeklődést mutatnak irántam aztán meg lekoptatnak...


24/F aki 10/5-6 szintem van, de qrvára nem érdekel.



2018. nov. 25. 08:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem így próbálkozok?


Szia! Xy vagyok, meghívjatlak egy italra?... Hogy vsgy?...

2018. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
"Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye" Gondolt át, hogy te hol hibázol.
2018. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

"24/F aki 10/5-6 szintem van, de qrvára nem érdekel."

Ja, azért osztályozgatsz kínosan, mert "qrvára nem érdekel" téged :D


Talán rohadt rossz a természeted. Pl. ha nem kezelnéd r.bancként azokat a nőket, akik nem ájulnak el a te "10/5 szintedtől", előrébb tartanál.

2018. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Áruld el kedves kérdező, szerinted akkor milyen egy korrekt lekoptatás? Mi az, ami nem bántaná a kicsi lelkedet ilyenkor?
2018. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha olyan nőkhöz mész oda, akikkel előtte szemkontaktust sem vettél fel, semmi érdeklődést nem mutattak irántad, nem adtak olyan jeleket, amikből tudhatod, hogy tetszel nekik, akkor azt csak zaklatásnak fogják venni és lekoptatnak függetlenül attól, hogy (szerinted) 10/5 vagy 10/10 vagy külsőre.
2018. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a "szia hogy vagy" megszólítás elég creepy...ez a kérdés nagyon bensőséges barátoktól szoktunk ilyeneket kérdeuni. Inkább hívd meg egy italra, vagy kérd el a számát...
2018. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
13%
Velem is mindig ez van :D Sok beképzelt nő...komolyan, miért kell mindig parasztnak lenni, miközben lekoptattok valakit? Normálisan is lehet közölni valakivel, hogy nem jön be. Neem, még elkezd bunkóskodni, hogy mégjobban növelje az egóját és mégjobban a belédrugjon. Vicc :D
2018. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%

5-ös.

És ha senki nem veszi fel vele a szemkontaktust, és senki nem jelez neki,akkor ne menjen oda senkihez? akkor az lesz a baj...

Tudom miről beszélsz Kérdező, ugyanezeket éltem én is át, sokszor még durvábban is.

Nos ez ilyen, szemetek az emberek, másokba belerúgnak ahelyett hogy a saját nyomorukkal foglalkoznának...

2018. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted hogyan kellett volna reagálniuk? Írd le, hogy milyen választ vártál pl. attól a lánytól, akihez odamentél úgy, hogy a világon semmit semt tudtatok egymásról és csak úgy a semmiből ott teremtél előtte és megkérdezted, hogy "Szia! Hogy vagy?", mintha már 20 éve ismernéd? Szerinted ez nem ijesztő? Nem bizarr? Ő valószínűleg nem számított rá és nem vágyott erre, hogy odamenj hozzá beszélgetni.
2018. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

1. Eset

En is neznek nagyokat, ha hot idegen erdeklodne a hogy letem felol.

Es azt hogy gondolod, hogy teljesen idegen ember semmi ismerettseg nelkul megadja a teljes nevet? Vicces vagy. Nem csoda, ha rohognek.

2018. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!