Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellett volna leszólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna leszólítani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy közeli futópályára szoktam kijárni futni. Ma is voltam. Kint találkoztam egy első látásra is már nagyon szimpatikus lánnyal. Mondhatni együtt melegítettünk, aztán én elmentem futni. Többször is egymáshoz közel sétáltunk a pihenőkörökben. Nem tudtam, hogy mit mondjak neki, ráadásul be is volt dugva a füle...

Aztán egyszer csak hirtelen eltűnt. Láttam h elmegy, szomorú lettem h ezt elszala(d)sztottam. 😀

Majd eszembe jutott, hogy mitha melegítő felsőben jött volna, ám most anélkül ment el, ezért gondoltam h visszajön. Kb 20-et sétáltam a pályán őt várva. Egyszer felbukkant, felkapta a felsőt és eltűnt a tömegbe.

Hogyan lehet valakit leszólítani ilyen helyzetben? Én vagyok ennyire életképtelen, vagy másnak sem könnyű?


Egyébként nem adott semmi jelet, hogy esetleg kölcsönös lenne a dolog, de így hogy oda sem tudtam menni, nagyon zavar!


Mit tettetek volna hasonló szituban?


Egyébként csak ebben vagyok ennyire életképtelen, még mielőtt gyereknek néznétek. Felnőtt férfi vagyok...😀



2018. okt. 29. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd békén, ne vedd el tőle a pályát.
2018. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
62%

Nem egyedüli eset. 😅 Én is futok, bár ott ahol a madár se jár, de ha ilyen helyzetben lennék valahogy így próbálkoznék:


- Milyen szép idő van. Nagyon jó ilyenkor futni...

- Hány kilométer lesz? 😁

- Egy kis kikapcsolódás?

- Pihenő körben: Ez a tempó valamivel jobb... (ez talán kicsit gyenge)

- Mikor lesz a maraton? 😋


Én valami ilyesmi módon próbálnék kezdeményezni. Szerintem nem számít, hogy ha kissé gyenge a szöveg vagy nem vicces. Ha van egy kölcsönös vonzalom az kiderül az első reakcióból. A mű, nagyképű duma szerintem nem jön be a lányoknak. A lényeg, hogy merj kezdeményezni, szerintem ezt értékelik. Az első lépés a legnehezebb... 😀 Ha érdekled akkor úgyis viszonozni fogja a dolgot és nem ráz le.

2018. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Olyasmik jutottak eszembe, mint amiket a 2. írt.

Nem kell túlbonyolítani. Én ugyan túrázni járok, de kb ilyen kaliberű kezdőkérdésekkel tök jól el lehet dumálni általában az emberekkel. Aztán ha már szimplán beszélgetni tudtok, akkor úgyis látjátok, hogy szeretnétek-e többet.

2018. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben ebben a konkrét szituációban a pulóverébe rejtettem volna valami apró kis ajándékot meg egy kis kedves, jópofa, szellemes levelet (persze elérhetőségekkel, hogy ha gondolja akkor fel tudjon keresni). :)
2018. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4#

Nem voltam 100% a pulcsiban. Meg hát nyilván jópofa ajándékokkal illetve tollal és papírral járok futni... 😁😁


De amúgy sem hiszem h jó néven veszik az emberek ha egy idegen a pulóverükhöz nyúlkál! 😀

2018. okt. 29. 17:28
 6/17 anonim válasza:
0%
Parizeleszsömle
2018. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Jól van na, én nő vagyok, a női táskában meg van mindig minden, eszembe sem jutott, hogy a férfiaknál nincsen :D Egyébként én jó néven vennék egy ilyesmit... ilyesmi kis üzenetre gondolok amit a zsebébe lehetett volna tenni a pulcsinak:


"A fű zöld, az ég meg kék,

én futok, de már pihennék.

Te is futsz látom, de Te jobban bírod,

jelölj be kérlek facebookon és áruld el a titkod! :D


Legyen szép napod! ;)"



Jó, az is igaz, hogy én néha ilyen rózsaszín felhők között úszkálok, és imádom az ilyen jellegű nagyon romantikus dolgokat... lehet, hogy más lányok ezzel nem így vannak, és momentán ijesztőnek ítélnék meg ugyanazt, amitől én elolvadnék :D

2018. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7#

Csinálnék ilyet egyébként. Hasonlóak lehetünk, csak már feltűnt h nem igazán vevők az ilyenekre az emberek. 🤔


Én a lakáskulcsommal is bajban vagyok, hogy ilyenkor hova tegyem. 😀

2018. okt. 29. 17:57
 9/17 A kérdező kommentje:

7# Und 😁

Akkor is örülnél egy ilyennek, ha mondjuk nem az álmaid pasija csinálja ezt, hanem egy olyan aki egyáltalán nem szimpatikus?

Erre még kíváncsi vagyok 😀

2018. okt. 29. 17:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Na jó, de ha te ilyen vagy, aki ilyen módon közelít szívesen az emberekhez, akkor én úgy gondolom, hogy - hiába kevés az ilyen ember - azt az embert kellene megtalálnod, aki az ilyen típusú közeledést nagyon is jó néven veszi... mert ha valaki már a közeledési módodra sem vevő, az valószínűleg a személyiséged többi részével sem lesz kompatibilis... úgy gondolom hogy már az ismerkedés mikéntjében is benne van az ember személyisége... ha neten ismerkedik visszahúzódóbb, ha személyesen oda mer menni akkor magabiztosabb... ha az az ismerkedő szövege, hogy "heló bébi jó a segged" az is elég sok mindent elmond az emberről, meg ha mondjuk elhívja kávézni egy alkalmas időpontban az is... az ismerkedési mód tükrözi az intelligencia szintet, a gondolkodási módot, a személyiséget... szóval ha valakinek nem jön be a közeledésed szerintem ne magadban keresd a hibát, Te úgy vagy jó ahogy vagy :) Egyszerűen meg kell találnod azt az embert akinek úgy vagy jó ahogy vagy.
2018. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!