Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellett volna leszólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna leszólítani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy közeli futópályára szoktam kijárni futni. Ma is voltam. Kint találkoztam egy első látásra is már nagyon szimpatikus lánnyal. Mondhatni együtt melegítettünk, aztán én elmentem futni. Többször is egymáshoz közel sétáltunk a pihenőkörökben. Nem tudtam, hogy mit mondjak neki, ráadásul be is volt dugva a füle...

Aztán egyszer csak hirtelen eltűnt. Láttam h elmegy, szomorú lettem h ezt elszala(d)sztottam. 😀

Majd eszembe jutott, hogy mitha melegítő felsőben jött volna, ám most anélkül ment el, ezért gondoltam h visszajön. Kb 20-et sétáltam a pályán őt várva. Egyszer felbukkant, felkapta a felsőt és eltűnt a tömegbe.

Hogyan lehet valakit leszólítani ilyen helyzetben? Én vagyok ennyire életképtelen, vagy másnak sem könnyű?


Egyébként nem adott semmi jelet, hogy esetleg kölcsönös lenne a dolog, de így hogy oda sem tudtam menni, nagyon zavar!


Mit tettetek volna hasonló szituban?


Egyébként csak ebben vagyok ennyire életképtelen, még mielőtt gyereknek néznétek. Felnőtt férfi vagyok...😀



2018. okt. 29. 17:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Iszom a szavaidat, bár nem értek teljesen mindennel egyet. Azt gondolom, hogy egy emberi személyiség sokkal összetettebb annál, hogy az ismerkedés módjából meg lehessen mondani hogy ő milyen. Értem, hogy mire gondolsz, de ez túlságosan le van egyszeűsítve.

Egy egyszerű példa. Gondolom, hogy az eddigi párjaid közül nem mindenki volt, aki az általad említett példához hasonlatosan nagyon romantikus módon hívott el randira? Ettől függetlenül még lehet/lehetett jó kapcsolat...

Jól tippeltem? 😊

2018. okt. 29. 18:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Nyilván én sem úgy értettem, hogy minden kiderül az első pillanatban, természetesen ezt túlzás lenne kijelenteni... de azért számomra meglepően sok minden kiderül ilyenkor, az első néhány gondolatcserénél... Mindenesetre igazad van, nem, még nem volt szerencsém egyetlen romantikus típusú férfihez sem sajnos, az eddigi párjaim nem voltak ilyenek :D Viszont nem is azt mondtam, hogy olyannak kell lennie a másiknak amilyennek elképzelted... Hanem azt, hogy ha már az sem tetszik a másiknak, ahogy te - legszívesebben - közelítesz felé, akkor nem hiszem, hogy később jól működnétek párként... hiszen el kellene nyomnod a személyiségedet mellette... mert nem tetszik neki az, amilyen módon te ösztönösen közelítesz felé... egy ember nyilván sokféle közeledési módot és sok személyiségjegyet tud tolerálni, így ebből következik, hogy nem feltétlenül kellett hogy ilyen romantikus módon közeledjenek hozzám az exeim, viszont volt olyan közeledési mód is, amit azonnal elutasìtottam, mert határozottan nem tetszett (mint személyesen mint interneten keresztül)... nyilván más a kettő, de mindkét esetben vannak olyan dolgok, amik számomra egyértelműsítik az első pillanatban is - külső megjelenéstől függetlenül - hogy ez a közeledési mód/stílus számomra az első pillanatban kizáró tényező...
2018. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha külsőre tetszel a lánynak, teljesen mindegy, hogyan szólítod le. Ha nem, akkor is.
2018. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért akarna bárki akárcsak barátkozni is egy nem szimpatikus emberrel?
2018. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#12

Teljesen egyetértek veled!


Viszont ez azt jelenti, hogy akár itt is elhívhatlak randira?😊😅😀

Tudom hogy nem túl romantikus, de majd később jóváteszem 😉

2018. okt. 29. 19:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Legközelebb maradj a pulcsija közelében. Vagy tedd rá a sajátodat és amikor visszajön érte és nem találja, akkor megkérdezed, hogy mit keres és te leveszed róla a sajátodat, közben elnézést kérsz és már el is indult egy beszélgetés.
2018. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én inkább tartózkodó vagyok olyan futókkal akiket csak egyszer láttam a környéken. Lehet hogy ez a lány is ilyen. Szólítsd le legközelebb, akkor már lehet hogy emlékszik rád és könnyebb beszélgetni. Mondjuk én azt veszem észre hogy nagyon nézegetnek de nem nagyon szólítgatnak le senkit.
2018. okt. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!