Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok miért kell így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért kell így viselkedi aztán meg csódálkoztok, hogy félnek a pasik leszólítani titeket, megéri ez nektek?

Figyelt kérdés

10/8-nál ezt tapsztaltam. Főleg szép csajok de átlagosak is voltal benne.


1-es leányzó: 10/8 Megszólítom: Szia! Hogy vagy? - jól, A nevem X és a tiéd? jaj, istenem... vonzom az ilyeneket... nevet és elmegy a barátnőivel.



2-es: 10/6 Szia! Jó a buli nem? - X -nek hívnak, erre a lány, - nem érdekel és elmegy mérgesen néz és leül.


A maradék kettőből aki nem viselkedet rib ancként, egyet leírok:


Megszólítom: Szia! - Szia, jó a buli bár nem az én zenei világom, igen az egyém se, kérsz egy ittalt?, - boccs de van barátom és nem akarom, hogy féltékedjen.


----------------


1 hét múlva egyébként találkoztam az 1-es beképzelt r. leányzóval, mérgesen nézett a telefonjára, én csak rápillantottam, tudtam milyen és nem érdekelt, soha többet nem szólítok meg túl szép lányokat ha ez a helyzet.


Nem is a visszautasítás a rossz érzés, hanem ha kinevetnek

Koncerten meg Kevésbé szép de átlagos lányokkal ismerkedtem meg, eleinte érdeklődést mutatnak irántam aztán meg lekoptatnak...


24/F aki 10/5-6 szintem van, de qrvára nem érdekel.



2018. nov. 25. 08:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

"És ha senki nem veszi fel vele a szemkontaktust, és senki nem jelez neki,akkor ne menjen oda senkihez?"


Hát ne. Olyan ez, mint amikor az utcán jár a zokni/ágyneműárus cigány és te már 200 méterről próbálod elkerülni, nem ránézni, észre sem venni. Ha mégis leszólít és elkezdi tukmálni az áruját, mikor odaérsz, akkor te sem fogod azt gondolni, hogy "hmmm, elég faxa ez a zokni, asszem mégis inkább veszek egy csomaggal".

2018. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
Haver en meg olyan lanyhoz is ritkan megyek oda akivel szemezek vagy ram mosolyog. Pedig nem 10/5nek gondolom magam. Es meg igy is lepattintottak parszor. De ez ilyen kit erdekel? :D Nem igy kell ismerkedni, alapbol mit akarsz egy idegentol? Lehet egy hulye pc*sa. Miert nem az ismerosi korodbol ismerkedsz? Vagy iskola/munkahely stb, az sokkal tisztabb es van is ido kialakulnia a dolgoknak.
2018. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy tényleg furcsán néznek rád a csajok egy ilyen kezdés után. Viszont a dolgot megfordítva férfi szemszögből is felmerül pár kérdés. Ha pl. azért sírnak a nők, mert manapság állítólag töketlenek a srácok, és nem kezdeményeznek, akkor miért baj az, ha valaki próbál ismerkedni (oké, most tekintsünk el a kérdező próbálkozásainak milyenségétől)? És ha mindenfelől azt hallom a nőktől, hogy neten nem ismerkednek, mert..., szórakozóhelyen nem ismerkednek, mert..., utcán nem ismerkednek, mert... stb., akkor mégis hol és hogyan lehet velük ismerkedni (ne adj' Isten, még talán társaságban sem járnak, csak otthon ülnek, meg max. az iskolába/munkahelyre meg bevásárolni járnak el, vagy éppen elzárkóznak mindenféle közeledési kísérlet elől, de azért panaszkodnak, hogy nekik milyen rossz)? Harmadrészt ha nagyon sok lánnyal/nővel lehetetlen akár csak szemkontaktust is teremteni (volt, hogy én is szóvá tettem ezt, és kb. letorkoltak, hogy "jó, hogy nem fogok villamoson utazva vigyorogni mindenkire" stb.), akkor végül is megint oda lyukadunk ki, hogy hol és hogyan ismerkedjen meg egy férfiember egy számára szimpatikus lánnyal. Néha úgy tűnik, könnyebb lenne egy atomháború után életben maradni, mint ismerkedni, és nem találok megoldást a problémákra.
2018. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
32%
Sejtettem, hogy megint meg fogom kapni a lepontozást, itt ennél nem is lehet többet várni. Pedig csak egyszerű kérdéseket tettem fel, ami az idegbetegeknél megint kiverte a biztosítékot. Természetesen választ nem kaptam a kérdéseimre, erre nem is számítok, az ilyen agyhalottaknak erre nincsen képességük, csak a lepontozásra.
2018. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
26%
Azért pontoznak le mert fosnak az igazságtól mint ördög a tömjénfüsttől.
2018. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

"Harmadrészt ha nagyon sok lánnyal/nővel lehetetlen akár csak szemkontaktust is teremteni (volt, hogy én is szóvá tettem ezt, és kb. letorkoltak, hogy "jó, hogy nem fogok villamoson utazva vigyorogni mindenkire" stb.)"


De minek erőszakoskodsz olyan nőknél, akik nyilvánvalóan, egyértelműen éreztetik veled, hogy nem szeretnének veled ismerkedni? Nyilván ha érdekelnéd vagy ismerkedni szeretne veled, akkor legalább rád nézne. És nyilván nem ők lesznek azok, akik a villamosról leszállva már írják a kérdést gyakorira, hogy miért töketlen minden pasi.

2018. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
18%

Ez a 'Hogy vagy?' kezdés amit borzasztó nehéz folytatni. Mit kéne válaszolni, kösz jól? De az esetek 80% ában nem vagyok jól, akkor most hazudjak, vagy kezdjek bele a gondjaim rádzúdításába..?

Érdemes könnyedebb, humorosabb kezdéssel, kapcsolatfelvétellel próbálkozni. Ha nem épp szőke herceg vagy a lovon (finoman leírtam ezt a 10/5-6 os szintet..) akkor ezt is lehet előnyödre fordítani. Pl. odamész a lányhoz, tisztes távolságban és 'Szia! még mielőtt nemet mondasz arra a kérdésre, hogy van-e kedved imserkedni, engedd meg, hogy elmondjam, remekül kompenzálom (vagy ellensúlyozom, ha a lánynak túl ijesztő a szó :D ) a külsőmet a szövegemmel.' Na és itt kell hogy jó legyen a beszélőkéd, de ne túl tolakodó, kellően humoros és intelligens. Ne csak ez az idegenkedő hogy vagy..

2018. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy rosszul közelít a kérdező, de ez nem menti fel azokat a nőket akik bunkó módon reagálnak (pl a 2-es csaj akiről írt a kérdező).

A magyar fiatalok nagyon magányosnak számítanak európai szinten több kutatás is ezt állítja. Vajon miért? Ez hosszú, nem mennék bele de a lényeg, hogy a #14 jót ír.

2018. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem egyik sem volt csúnya lekoptatás...Egyiket sem találom megalázónak.A helyzet miatt érezheted annak..

1es a barátnőivel volt...Te oda pofátlankodtál hozzájuk egy teljesen irreleváns hülyeséggel..A csaj azon nevetett h már megint valami fél kegyelmü megy oda h ismerkedjenek...valszeg valami hasonló lehetett a közel múltban és már megint...Tehát még viccessen is jött ki a kínos szitu.

2es nem akar ismerkedni vagy legalábbis veled nem.Ezt nem akarja neked fejtegetni mi a fenéért is tenné ha beszélgetni szeretne veled akkor nem rázna le.Egyszerűen odébb ment.Levegőnek nézett stb...Azért gondold végig neki áll veled dumcsizni meg haverkodni másnak meg lesel h mindenhonnét letiltott és nem érted miért nem akar látni se mikor az este olyan jót beszélgettetek.

3,van barátja.Ezen nem is értem mit kell ragozi..jobb lett volna ha iszik pár pohárral a kontódra és utána benyögi h ja jót nevettünk de most megyek mert vár a barátom??? :O


Ha mondjuk valamelyik azt mondta volna ,h ismerkedni?Veled soha!Nézzél már magadra ember majd keres egy hidat és ugorj le onnét...talán esetleg talán azzal könnyíthetnél majd a fájdalmadon...


Na ezek csúnya megalázó dolgok ha ilyet kaptál volna azt mondom rohadt kvak..

De a Te általad írt esetek inkább a meneküljünk a egy kínos szituációból.<<amit Te teremtettél.

Ezzel annyira nagy gond nincs inkább azon h már ezen is ki akadsz...mi lenne ha tényleg össze futná valami hard core esettel :DÉs igen ha csak úgy leszólítgatsz random lányokat a csúnya beéégés is benne van a pakliba.Ha nem bírod és nem tudod kezelni az esetet akkor ezt a játékot nem neked szánták...

De ezt nem is értem az élet más területén is látok olyan játékban olyan játékosokat amik nem nekik való és csak győzni akarnak amivel nem lenne gond de ha vesztenek csak hiszti meg a felrúgom az asztalt és csak azért is én nyertemek jönnek.

2018. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

7,8,9,13,14,15,16,18,19 Ment a zöld!


Leírtam, de a gyk.-ért. pár nem megbántó mondatott.


1. Bocsi de nem szeretnék veled ismerekdni

2. Kérlek most ne, mert a barátnőimmel vagyok

3. Kérlek ne, hoz kínos helyzetbe, mert ahhoz, hogy legyen valami ahhoz tetszened is kell.


Keresztnevet kérdeztem, volt akinél bevált, én nem fogom a külsőmet alázni, mert nekem jó így ahogy vagyok és ha nem tetszik akkor, majd a migránsok vagy a bandu ni gg er palitok vagy valami drogdiler keménygyerek majd rabigába vett, talán ez kell nektek a genetikátokba van kódolva. Szeretitek ha valaki úralkodik rajtatok.



Szóval, csajok szépek és kevésbé szépek: ne sírjatok, hogy nem szólítanak le az állompalik (nem én vagyok az, nem is akarok az lenni), mert ti magatok teremtitek a megalázó nagyképű egoista helyzetett.


Ez a szóbeszéd tovább megy a álompalik fűlébe és inkább hozátok se szól, mert tudja milyenek vagytok.


Tinderen is teszitek magatokat, már a buszon hallagatva, ahogy röhögtök a paliokon 1000 macht-ken és kinek, hány szuper like-ja van...Szánalamas...


És tudjátok mi a szomorú? Pontosan az, hogy már az átlagos lányok is titetek majmolnak és követik a nagyképű, egoista viselkedéseteket.

2018. nov. 25. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!