Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők zavar benneteket, ha férfiak làtvànyosan megbàmuljàk dekoltàzsotokat?

Figyelt kérdés
Vagy büszkeséggel tölt el hogy vonzónak talàlnak. Kort is ìrjatok!
2018. nov. 24. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Levezeted ezt a boltos analógiát? Mert a bolt arra van, hogy eladd a cuccokat. Egy ember nem áru. Mármint normális ember nem gondol egy másik társára, hogy az a testét áruba bocsátja azzal, hogy van, és megy az utcán, és a neki tetsző részeket észreveszi.


Ha előveszed a telefonodat, nyilván azért mutogatod, hogy elvegyem tőled, nem?

2018. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A melleddel hóditani akarsz, ezért kirakod. Ha nem akarnál hódítani, nem raknád ki.
2018. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"A melleddel hóditani akarsz, ezért kirakod."


Te ki vagy, hogy ennyire ismerni vélsz? TE vagy az, aki ha látsz egy mellet, hódítást feltételezel.


Nem akarok hódítani a mellemmel. Pont nem azzal akarok.


Ott van a mellkasom közepén. Ha nyáron nem veszek fel kivágott felsőt, beizzad az egész, csorog a víz.

2018. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is D kosaras a mellem. Viszont nyakig zárt ruhában, garbóban daginak tűnök, mert emellé alacsony vagyok és rövid a derekam. Tehát kénytelen vagyok hosszított derekú és legalább enyhén dekoltált felsőket felvenni, hogy jól nézzek ki. Pont lesz@rom, kinek tetszik, nem azért teszem, hogy bámulják, hanem hogy én jó érzéssel tudjak a tükörbe nézni. De az egybites gondolkodású emberek ezt úgysem tudják felfogni.
2018. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha látványosan bámulja valaki,az nagyon zavar,undorít . Ennél csak az a rosszabb,amikor beszélnem is muszáj vele,mert mondjuk egy ügyfél a munkahelyen,és a "beszélgetést" is a melleimhez intézi ,hiába vagyok magas nyakú felsőben.
2018. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 3.14159265357989 ***** válasza:

Talán egyszer vettem fel szándékosan olyan ruhát, amiben volt dekoltázsom, de az a szalagavatóra kellett, ezt választotta az osztály felső résznek (hiába mondtuk néhányan, hogy öhm, izé, mi nem szeretnénk ilyet, nekünk ez kényelmetlen, kellemetlen). Hát fogtuk és itthon összevarrtuk, amennyire lehetett, de így is látszott belőle valamennyi.

Ja, és igen, még a szalagavatós fehér ruhám volt dekoltált (nem nagyon volt olyan, ami ne lett volna az, így is szolidabbat próbáltam), és hát az a helyzet, hogy sajnos nem A kosaras vagyok. Bármelyik fiúval beszéltem a ruhás próba előtt/alatt/után, valahogy egyik sem rám nézett vagy a fejem mellé, vagy a cipőm orrára, hanem inkább a nyakláncom tájékára (valaki még mögöttem állva az osztályfotón is azt bámulja...). Nekem ez nagyon rosszul esett, kicsit sértett is, nem tetszett, zavart, és legszívesebben sírva elfutottam volna, annyira megalázónak éreztem. :/

Persze van olyan lányismerősöm, akinek nagyon jól esik, ha megnézik azt, amije van. De engem személy szerint nagyon zavar, mert néha még akkor is ez van, ha hétköznapi ruhában vagyok (kardigán meg blúz vagy sima felső), és eszem ágában sincs senki figyelmét oda irányítani.

2018. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!