Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők zavar benneteket, ha férfiak làtvànyosan megbàmuljàk dekoltàzsotokat?

Figyelt kérdés
Vagy büszkeséggel tölt el hogy vonzónak talàlnak. Kort is ìrjatok!
2018. nov. 24. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nincs dekoltázsom, de én is odapillantok ha egy másik nőé viszont látványos, nem azért csinálnak dekoltázst amúgy? Én azt hittem!
2018. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

nem zavar, mert nem mutogatom magam.


38

2018. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Aki kirakja, azért rakja ki!
2018. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar és nem is tölt el büszkeséggel. Ha ismerem a pasit és bejön, akkor kicsit örülök a fejemnek, az utcán/tömegközlekedésen/bárhol meg tökmindegy, amíg nem akarnak interakcióba lépni velem, tehát nem szólítanak meg és nem fütyülnek/cuppognak/kacsintanak rám.
2018. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is leszögezték H nem kell ahhoz kirakni H megbamulják. Egy bizonyos méret felett akár apáca ruhát is lehet venni akkor is megnézik. Én pl D kosaras melltartót hordok. Tök mindegy mit veszek fel. Az ha megnézik nem zavar. Az ha bámulják igen. A kettő között elég nagy a különbség.
2018. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de sajnos nekem nincs. Bármilyen felsőt veszek fel, nincs dekoltázsom.
2018. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Buszke vagyok a gyonyoru dekoltazsomra. Idonkent mutogatom dekoltalt felsoben. Termeszetes,h bamuljak. En is eloszor a mellem nezem meg a tukorben. Nem tudok betelni vele meg en sem.

N/36

2018. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Hát, én nem vagyok büszke a gyönyörű dekoltázsomra, mivel qrvára nem tehetek róla, hogy viszonylag nagy a csöcsöm... ez szimpla genetika, nem érdem, nem tettem érte semmit, nem dolgoztam meg érte, szal nem értem, hogy lehetnék erre büszke... nevetséges.

A kérdésre válaszolva; kínosan ügyelek rá, nehogy véletlenül bármi is látsszon a mellemből, különben elkerülhetetlenek az undorító, nyálcsorgató nyomorult szánalmas tekintetek, amiktől kifejezetten rosszul vagyok. (Sajna ha nem mutatok semmit, a méretet nem tudom eltakarni, még így is vannak bambuló nyomoroncok, de jóval kevesebb, mintha hagynám, h látszódjon - pl nyáron is inkább garbóban fuldoklok, amíg muszáj utcán lennem, mert így kevesebb a zaklató.)

2018. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-assal egyetértek, nekem is már az a méret, hogy teljesen mindegy, mit veszek fel, látszik. Nem tölt el büszkeséggel, ha megnézik, inkább undorral. Nem engem tartanak ilyenkor valamire, hanem lenyűgözi őket két labda.
2018. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A boltban sem azért rakják ki a legszebb árut a kirakatba, hogy ne térj be oda. Ugyanígy van a mellel is.
2018. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!