Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten lehetetlen intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten lehetetlen intelligens férfit találni?

Figyelt kérdés

Lányok nektek mik a tapasztalataitok?


Attól is félek hogy nem, csak engem az extrémebb külsőm miatt elkerülnek.


2018. nov. 24. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem az. Itt van pl. az utánam lévő első férfi válaszoló. 😄
2018. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Szia,


Pl éN?

2018. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehetetlen, én ismerek elég sokat.
2018. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a névvel valamelyik argentin szappanoperából szabadultál kérdező ?
2018. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg van, csak a női ítélkezés a legtöbb esetben hibás, és nem képes őket észrevenni.


Miben extrém a külsőd?

2018. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem az, csak sok a hulladék közöttük.

Kitartóan kell keresgélni. Amúgy pár műtermi fotó meg néhány jól eltalált és ezer csajnak elküldött sablon levél bőven elég a nőknek, hogy elmenjenek randizni egy profi p*ncivadásszal, aztán csalódnak és feladják.

Bár a lányokat is sajnálom, hiszen a számtalan rosszabbnál-rosszabb "szilya, tecel!" - sic - üzenetet követően kész felüdülés, ha egy minőségibb - mondom, ezerszer felhasznált és tökéletesített sablon - üzenetet kapnak. Ha a srác profi, még odaírja azt is, hogy talált valami érdekeset a képeden, vagy becsempész egy mondatot, ami bemutatkozó szövegedből utal valamire.


Arról persze nem kell tudnod a randin, hogy még 8 másik lánnyal levelezik...

2018. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akik mellett nap mint nap elmész az utcán , boltban, azokat mind megtalálhatod interneten is , aki számodra teszem fel egy kedves eladó vagy pincér lehet, hogy itt van ezen az oldalon is....


több millió embert lehetne defektesnek venni ha netből indulsz ki mert több millióan vannak fent....


Nem kell egyáltalán lenézni vagy lenézni azokat az embereket akiket neten találsz.

2018. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szögleteszárójelhétaláhúzással a kedvenc felhasználóm!!!!!
2018. nov. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt vagyok.


28F

2018. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!