Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mrgcsokolna egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mrgcsokolna egy férfi egy olyan nőt a második találkozón aki nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszene a nő, akkor második találkozó se lett volna.
2018. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fura kerdes ez? Egyetertek az elozo valaszoloval. Miert mennek el masodikra olyannal aki nem tetszik?
2018. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ha csak egyszer le akar vele feküdni majd eltűnik. De ez az első szex után kiderül...
2018. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen! (Ha van második találkozo?) Pl ha elökerül olyan téma amitöl feláll neki.
2018. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha régen szexualizált, elképzelhetető. 😄
2018. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Csúnya/kövér emberek közt szoktam néha látni, hogy nem tetszenek egymásnak, mindketten egy szép (vagy legalább átlagos) embert szeretnének maguk mellé párjuknak, de tudják nem kaphatnak jobbat, ezért beérik egymással. (Persze ez működhet egyik oldalról is, tehát hogy a két csúnya közül az egyik tetszik a másiknak, de a másik nem fordítva.)


Na és akkor szoktam látni egy ilyen kényszeredettséget az arcon, hogy "A fenébe, nem tetszel, de nem akarok egyedül megdögleni.". Durva, de létezik ilyen.

2018. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor ha valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt áll, vagy valamilyen komoly pszichés betegségben szenved...😁
2018. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan pasit, aki szex után bevallotta, hogy annyira nem is tetszettem neki, de a testem bezzeg igen, és ez mind az első találkozón történt, de tudtam, hogy nem komoly kapcsolatot keres. Viszont nekem is volt olyan pasim, akiben az első randin nem láttam semmi különlegeset, de végül mégis összejöttünk második alkalommal. Az sem volt komoly kapcsolat, de többször is lefeküdtünk, chateltünk, stb.
2018. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!