Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tesztek, ha tetszik nektek egy férfi?

Figyelt kérdés
Nem ismeritek. Párszor láttátok még. Megszólítjátok vagy mit csináltok?
2018. jún. 10. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Hülyét csinálok magamból, aztán sűrűn bocsánatot kérek, ha nagyobb hülyeséget csináltam, mint kellett volna. De tényleg. :-)

Én nem füstjelekkel kommunikálok, hanem megpróbálok közelebb kerülni a másikhoz. Aztán vagy bejön, vagy nem. De nem mindenki olyan, mint én.

2018. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
"jaj, csak nehogy észrevegye!"
2018. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Ha sejtem, hogy én is tetszem neki, akkor csak mosoly és szemkontaktus, amivel ha bátortalan is, akkor tud mit kezdeni, amiben segíteni fogom, de a kezdő lépést tegye meg.

Ha ő nem is vett észre engem, akkor ugyanúgy viselkedem, mint másokkal, nem szaladok férfi után.

2018. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Hol láttam?

Ha egyetem/munkahely, megvárom a megfelelő pillanatot, amikor nem lerohanom a "tetszesz" kezdetű hülyeségemmel, hanem csak megismerem.


Ha máshol, akkor nem teszek semmit.


Az, hogy valaki tetszik, nem jelent semmit és nem akkora dolog, ami miatt odamegyek egy idegenhez. Minden második férfi tetszik, egész nap pasikhoz mennék oda, ha ezt követném.


Nekem a külső nem elég indok. Aki külsőre tetszik csak, azért a kisujjamat sem mozdítom általában, vagy csak flörtölök vele/felveszem a szemkontaktust. Az eddigi párjaimnál is akkor kezdeményeztem, mikor volt rá okom, mert úgy láttam, hogy olyan emberek, akiknél van értelme.

2018. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Nyomozok a facebookon :DD
2018. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!