Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő belecsíp a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő belecsíp a férfi hátsójába az azt jelenti hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés
csak köszönőviszonyban vagyunk meg barátja is van szoval nem értem segítsetek

2018. júl. 24. 11:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy csak barátkozni akar?
2018. júl. 24. 11:46
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak csipkelődik. Esetleg kíváncsi milyen.

Nekik jobban elnézik az ilyesmit, legalábbis én egyáltalán nem veszem rossz néven. Fordítva már más a helyzet. Bár valószínű azért, mert akkor egyfolytában fogdosnák őket. Viszont, én és mint sokan mások is, nem feltétlen azért akarjuk megcsípni a másik fenekét, mert akarunk is tőle valamit. Főleg nem kapcsolatot.

2018. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem szoktam olyan pasik seggét csipkedni, akiktől nem akarok semmit. Lehet hogy neki ez csak poén.
2018. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én olyan férfi fenekébe se csípnék, aki tetszik nekem, az szerintem már egy olyan pont egy kapcsolatban, ahol már bőven több van, többnek kell lennie, mint köszönőviszony.

Amúgy meg akitől nem akarok semmit, nem csipkednék bele, nem akarnék hozzáérni sehogyan...

Olyan már volt, hogy tetszett valaki és direkt úgy alakitottam a dolgokat, hogy "véletlen" hozzáérjek a kezéhez pl, vagy ahogy beszélgettünk megfogtam a vállát, de ez nem volt ennyire direkt és intimszféra-túllépő. Igyekeztem azért, hogy ne legyen túl kínos senkinek.


Érdekes ez a lány, főleg így, hogy még párja is van... idegen pasik fenekét csipkedi! :D

2018. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem mintha rossz néven vettem volna csak érdekelne miért csinál ilyet ha van párja
2018. júl. 24. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyesmi csak a béna sitcom sorozatokban és a részegeskedő filmekben történik.
2018. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez azt jelenti, hogy a ő szexuálisan zaklatja a férfit.
2018. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


De a többség szerint az "nem ér", mert a férfi "biztos élvezi"...


Elég hülye felfogás.

2018. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy neveletlen, és nem tudja mit illik, mit szabad egy nőnek.
2018. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"csak egy szúnyog volt"


Az érdekel, hogy miért csinálhatta részt meg tőle kellene kiderítened, mert mi is csak találgatni tudunk.

2018. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!