Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt kérdem: A gazdag férfiaknak miért csak a dögös nők kellenek? Akkor miért esnének nekem jobban, mint?

Figyelt kérdés
miért esnének nekem jobban, mint mikor a férfiak kérdezik hogy a szép nőknek miért csak a gazdagok kellenek? ugyanaz a téma. az ő kérdésük arról szól hogy nekik márpedig csak dögös nő kell. én meg megfordítottam. akkor mi is a baj? :D amúgy meg NEM, nem csak gazdag férfi kell (kapcsolatban vagyok egy teljesen átlagos anyagi helyzetűvel, köszönöm). - - > a kérdés az, hogy miért rosszabb az egyik mint a másik. miért oké, ha a férfi fullos nőt akar, és miért nem oké ha a nő gazdag férfit. <--
2018. nov. 21. 10:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És ha az érdek a fontos? Vannak képmutatók bőven, akik jönnek a személyiséggel, miközben a pénzes dögös nő kell nekik.
2018. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
#20 Nem, szerencsére kivétel mindig van. amúgy nem csak a műnő lehet szép (sőt, szerintem az inkább visszataszító). de akkor sincs értelme csak a külső alapján ítélni és egyből kizárni a csúnyább nőket vagy akár férfiakat. igaza van annak aki azt írta, hogy idővel úgyis elmúlik. bár kérdéses hogy ki milyen távra tervez. én mindig hosszúra, ha találok olyan férfit (most a párommal már évek óta együtt vagyunk, és ismétlem, egyikőnk se fullos és az anyagi helyzetünk is ugyanolyan kb). nyilván fontos hogy vonzódj a párodhoz, de amikor nekem csúnyább pasijaim voltak, akkor képes voltam vonzódni hozzájuk, mert szerettem őket.
2018. nov. 21. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!