Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt kérdem: A gazdag férfiaknak miért csak a dögös nők kellenek? Akkor miért esnének nekem jobban, mint?

Figyelt kérdés
miért esnének nekem jobban, mint mikor a férfiak kérdezik hogy a szép nőknek miért csak a gazdagok kellenek? ugyanaz a téma. az ő kérdésük arról szól hogy nekik márpedig csak dögös nő kell. én meg megfordítottam. akkor mi is a baj? :D amúgy meg NEM, nem csak gazdag férfi kell (kapcsolatban vagyok egy teljesen átlagos anyagi helyzetűvel, köszönöm). - - > a kérdés az, hogy miért rosszabb az egyik mint a másik. miért oké, ha a férfi fullos nőt akar, és miért nem oké ha a nő gazdag férfit. <--
2018. nov. 21. 10:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
komment előtt olvassátok el az egész leírást.
2018. nov. 21. 10:09
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt tapasztalom! Nyerjük meg a lottót!
2018. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Rogán Cecília rémlik?

Egy teljesen átlagos kis nő volt. Most meg Sarka Kata klónja.

De írhatok mást is.

Mindkettőnek az az oka, hogy baromi sokba kerül, mire egy nő így néz ki. Mellplasztika 1-2 millió közt mozog. Plusz a rendszeres kiadások: edző, kondibérlet, kozmetikus, fodrász, körmös, százezres kozmetikumok, sminkcuccok, még drágább ruhák.

Aki így néz ki, az költ magára rendesen, és ezt kényelmesebb sugar daddy pénzéből, mint dolgozni érte. Akinek meg van pénze, az nem fogja sajnálni, hogy a cunci dinnyényi mellekkel ugráljon rajta, és kerek kis se.gge legyen. Majd biztos azt mondja, hogy ugyan, cicuskám, te narancsbőrrel is szép vagy, inkább ne menj edzeni.

2018. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Én azt mondom, hogy mindkét esetben rossz a motiváció. A fullos nő idővel veszít a szépségéből, a gazdag pasi pénze is elfogyhat. Ha a szépséget vagy a pénzt szeretjük/keressük egy kapcsolatban, akkor valójában nem a személyt akarjuk. Ezért van az az újságok elején, hogy álompár, álomesküvő, fél év múlva meg jön a válás. Addigra rájönnek, hogy nem tetszik a személyiségük, hiába a szépség vagy a jólét. Ez volt az én semmitm ondó hozzászólásom.
2018. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Most mit szeretnél? Kitárgyalni a "milliomos de hülye a nőkhőz" és az "aranyásó qrvák" indokait?
2018. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
4: Az megvan, hogy az érdek házasságok évekkel tovább tartanak, mint a szerelmi házasságok?
2018. nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy minden gazdag pasas aki konkrétan szép nőt akar (nyilván nem mind ilyen felszínes amúgy se), fog egy átlagost és átalakítja. nem is igazán látom ennek értelmét. ha gazdag pasas lennék akinek csakis dögös nő kell, akkor olyat keresnék aki alapból szép. de vegyük pl ezt a fhaszt, folyton megjelenik valahol [link] és mindig ezer nővel van, és lehet hogy nem mind a nője (bar szerintem ennek nincs nője, csak úgy alkalmi), de az us biztos hogy nem alakíttatta át mindet hogy megfelelő legyen. vagy nézd meg a playboyos öregembert, aki mostanában hunyt el (kövezzetek meg nem jut eszembe a neve). szerintem a legtöbb gazdag felszínes férfi alapból szépet keresne. úgy lenne logikus.


Amúgy meg szerintem se jó motiváció. én sose tudnék együtt lenni csak azért valakivel mert gazdag. mondjuk úgy mint a Vajna Timi. akkor se ha történetesen én kellenék egy milliomosnak, de nekem meg nem tetszene a személyisége. fura, de szerintem MUSZÁJ hogy összeilljetek úgy is, ha komoly, hosszú kapcsolatot akartok.

2018. nov. 21. 10:36
 8/22 A kérdező kommentje:
#5 Nem, azt akarom megtudni hogy az "aranyasó qvák" mivel rosszabbak mint a "milliomos, de hülye a nőkhöz" férfiak.
2018. nov. 21. 10:37
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettő undorító ember típus egyébként. de nem teszek különbséget, semmivel nem rosszabb az aranyásó, mint az a fajta pali akinek csak a nagy csöcsök meg jó s e g g a feltétel egy kapcsolathoz.
2018. nov. 21. 10:38
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Rendben, szerinted nem rosszabb. Szerintem sem rosszabb. Jóska Pista szerint nem. Gizike viszont másképpen gondolja. Miben befolyásol ez téged?
2018. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!