Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt kérdem: A gazdag férfiaknak miért csak a dögös nők kellenek? Akkor miért esnének nekem jobban, mint?

Figyelt kérdés
miért esnének nekem jobban, mint mikor a férfiak kérdezik hogy a szép nőknek miért csak a gazdagok kellenek? ugyanaz a téma. az ő kérdésük arról szól hogy nekik márpedig csak dögös nő kell. én meg megfordítottam. akkor mi is a baj? :D amúgy meg NEM, nem csak gazdag férfi kell (kapcsolatban vagyok egy teljesen átlagos anyagi helyzetűvel, köszönöm). - - > a kérdés az, hogy miért rosszabb az egyik mint a másik. miért oké, ha a férfi fullos nőt akar, és miért nem oké ha a nő gazdag férfit. <--
2018. nov. 21. 10:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

7: Ne legyél naiv. 10 pasiból 9 ilyen szilikonos szexbabákat akar dugni tízesével. Csak akinek van pénze, az ezt meg is tudja tenni, mert megveszi kilóra.

😶😑

2018. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%

Egy kicsit eltulzod az egészet, leegyszerűsítem neked.

Jó?

A pasi gazdag minden extrát megengedhet magának, miért ne a full extra not , nőket IS. :) ez mindig így volt nem is fog változni.

A no meg miért ne választja a gazadahabb pasit , semmiben sem fog hiányt szenvednie míg csak él, és ha ráadásul meg helyes is?!

A szegényebb pasik nem fogadjak ezt el , mert ok nem kapják meg az olyan lányokat akik a pénzes pasikra buknak, ha csaj volnék én is ezt tennem. F.

Rov ennyi.

2018. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Az igazán gazdagokról gyakran nem is tudod, hogy gazdagok, mert nem teszik az ablakba.
2018. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#12 igen azt hiszem engem csak az idegesít hogy a 'szegény', csúnya palik is csak fullos nőt akarnak. és ráfogják az összes lányra hogy k u r v a, csak mert egy darab K betűs fullos csaj visszautasította őket, mert nyilván ha ő is fullos akkor olyan férfi is kell neki. persze semmi se fog változni attól hogy megkérdeztem de nem is ez a célom. csak vélemény/magyarázat érdekel, hátha tud valaki valami értelmes indokot mondani. de azt hiszem tényleg csak annyi hogy ugyanolyan felszínesek ezek a férfiak is (akik átlagos vagy alattiként átlag feletti nőt akarnak), mint gazdag helyes társaik, csak nem voltak olyan szerencsések 🤷🏻‍♀️
2018. nov. 21. 11:09
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért esnek neked jobban, mert ez az oldal a sikertelen férfiak gyűjtőhelye, akiknek fáj elfogadni azt, hogy ők nem kellenek és sqvanyú nekik a szőlő.

A gyk nem egy reprezentatív minta az országra néze, hanem egy főképp szűz/sikertelen/lusta/igénytelen huszon-harminc éves férfiakból álló felhasználótábor, akik nyilván kettős mércével mérnek és számukra felháborító az, ha egy nőnek bármilyen elvárása van.

2018. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a fontos, aztán ki milyen ibolyát tép, olyat szagol. A gazdag férfi meg az idővel csúnyává váló nőt tudja plasztikáztatni, vagy lecserélni. A nő meg élhet jól, nem kell güriznie, műszempilla, műmell stb. ha neki az jó.
2018. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én nem esek neked. Mindig voltak számomra nagyon vonzó barátnőim, annak ellenére, hogy nem vagyok gazdag. Bár nekem a szép nő egy kicsit mást takar, mint két felpumpált csöcs vagy feltöltött ajkak és segg.


Én pl. mindig többre értékeltem az olyan nőket, akik szeretnek hosszú túrákat végigcsinálni, esetlegesen szeretik a metált, nincs háziállat iszonyuk stb. Ezek a nők jellemzően nem pénzcentrikusak, aktívan élnek (nem zsírleszívással oldják meg az úszógumi elkerülését) és van önálló személyiségük. Ja és nem büdös nekik szpni, ha már a szexnél tartunk.


Ha a szép nő alatt a plasztikai sebészeten összeeszkábált biorobotokra gondolsz, akkor nekem sem jut szép nő. De nekem nem is kell, úgyhogy az én világomban minden rendben. :)


Úgy vélem, mindenki talál magához való nőt, ha őszintén megvizsgálja, hogy ő milyen valójában. Kellő önismeret mellett nem fogsz szilikonbabákra hajtani, ha az egész életmódod összeegyeztethetetlen egy trófea feleség istápolásával.

Amennyiben megvannak a feltételek egy trófeanő eltartásához és neked erre van igényed, jó, szuper, csináld, én nem fogok beleszólni és az út széléről ugatni.

2018. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
4-es versenyző: full kretén vagy.
2018. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
5%
Tudom, mondták már. Megvan az érdekházasságos sztori is, de ott is az érdek van előtérbe a személy helyett.
2018. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hmm, én pont azt gondolnám, hogy ha fizetős feleség vagyok, akkor muszáj szopni.


De akkor a tanulság most az, hogy ha nem vagy fullos műmuci, akkor csak jobb híján van veled akármelyik férfi?

2018. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!