Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Adott két önálló ember akik adott esetben jót tudnak egymással beszélgetni, vannak közös témáik és élvezik a közös együttlétet. És adott esetben lehet is belőle valami, De viszont előkerülnek az úgynevezett párkapcsolati fogalmak amit én nem tudok hova tenni. Bedugok egy dugót és le plombálom, hogy aztat ottan senki ne húzza ki, és aztán kezdődik az úgynevezett fűzés lehet hogy csak én látok belőle ennyit, hogy mondjam azt amit hallani akar és önmagamat is hitegessem hogy ő az igazi, mert ha nem így teszek akkor elhagy.
2018. nov. 18. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az a kérdés, hogy akarsz e hazugságban élni valakivel??


A szokásos...amíg nincs ló jó a szamár is...

2018. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte, és igen, vállald fel, hogy elhagy, ha neki nem elég, amit te akarsz neki nyújtani. Ne legyél már annyira önző, hogy hazudsz neki csak azért, mert félsz, hogy egyedül maradsz, ezzel megfosztva őt valakitől, akivel jobban összepasszolnának az igényeiket tekintve.
2018. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Áltatni valakit azèrt,hogy ne bántsd meg,vagy te ne ess pofára,tök görèny dolog szerintem.Az őszintesèggel kockázatot vállalsz,de jobban jössz ki belőle a vègèn,mint a hitegetèsből.
2018. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!