Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hete ismerkedek egy lánnyal, nagyon jókat beszélgetünk meg mondta sokszor hogy szeretne megismerni személyesen is meg hogy ha meggyógyul akkor mindenképpen találklzunk. Nos a helyzet az hogy kb 2 napja nem ír nekem vissza. Írok neki egyszerűen megnézi és nem reagál rá. Nem mondtam semmi rosszat vagyis nem emlékszem ilyesmire. Nehezen tudom elképzelni hogy egyik napról a másikra valakinek ennyire megváltozna a véleménye főleg úgy hogy már szóba se áll velem.
2018. nov. 16. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha több leveledre nem válaszol, kérdezd mg az okát. Ha ignorál - felejtsd el!
2018. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig tökre lelkes volt hogy megismert egy normális srácot és jól el is voltunk..De az utóbbi 2 napba semmi,sőt alig van fent..Egyik nap például ő írt rám hogy gondolt rák és ezért írt..Meg szép napot kívánt..
2018. nov. 16. 16:13
 3/10 A kérdező kommentje:
De egy olyan érzésem van hogy direkt sumákol..Csak ha nem akar semmit írná meg őszintén..
2018. nov. 16. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, csak olyan dolga van, ami elvonja a figyelmét a veled való ismerkedéstől. De az is lehet, hogy elbizonytalanodott. Várj még egy napot és kérdezd meg, hogy akarja-e a találkozást, ha nem válaszol, akkor felejtős.
2018. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De én ezt nem értem..Ha nekem valaki a beszélgetések alapján normálisnak tűnik akkor mitől bizonytalanodik el ?

Engem meg 2 tűz között hagy...Agyaljak hogy mivan..

2018. nov. 16. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat agyalsz a témán. Hány éves vagy?
2018. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
25 vagyok és a csaj is annyi..Legalább annyit írna hogy bocs nem érek rá..Nem agyalok rajta sokat csak utálom ha átvernek..
2018. nov. 16. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Feltűnt egy alfa, az kurogatja már. Te csak csak tartalék vagy. Illetve már az sem. Ilyenek a nők. Sajnálom.
2018. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy az állapota nem engedi? Azt mondtad beteg. Mi a baja?

32/f

2018. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem talált magának egy nálad jobb "balekot" , ennyi, örülj neki, hogy nem neked kell szenvened vele, hosszabb távon:) F
2018. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!