Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb megoldás? Ha azt mondod egy nőnek randira hívásnál, hogy "szereted", vagy ha azt, hogy "többet érzel iránta"?

Figyelt kérdés
Melyik a befogadhatóbb kifejezés egy olyan nőnek akinek először mondjuk el mit érzünk? Főleg 25 év felettiek válaszát várom.

2018. okt. 13. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A második... valaki azt mondaná nekem, hogy szeret, mikor még nem is randiztunk, elfutnék...
2018. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs köztetek semmiféle komolyabbnak mondható kapcsolat akkor ne mond, hogy szereted, mert az elég Creepy.


Sajnos régebben én is beleestem abba a hibába, hogy előbb szerettem meg a másikat és előbb ábrándoztam a kapcsolatról és a közös dolgokról, mintsem bármiféle módon elhívtam volna valahova. Ennek természetesen a szokásos történet lett a vége.. Mire végre megléptem és elmondtam neki, hogy szeretem, ő elmondta, hogy nem szeret és nem akar semmit. Én meg szenvedtem.


Ebből az a tanulság, hogy ne csinálj ilyet és ne kezdj soha azzal, hogy te már szereted, mert ennek a nagy része egy általad elképzelt/idealizált hamis kép.

2018. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elsovel.

Komolytalan, hogy szeret, mikor nem is ismer. De meg jobb, ha azt mondod, hogy szeretned megismerni.

2018. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ismerem már lassan 2 éve. Szóval az, hogy nem ismerjük egymást, nem lenne igaz.


De a válaszokat mindenképpen köszönöm, jöhet még!

2018. okt. 13. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

egyik sem, mindkettő lúzerség, komolyan, ne már...


take it easy.

2018. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a hibát elkövettem nem egyszer én is, de mindig kiderült, hogy köszönő viszonyban nem állt a valósággal a róluk lefestett, ideális képem, amibe előre beleszerettem. :) Tanulság, hogy ne randizz, kerüld a témát, ha nem megy. Hagyd a fenébe és élj boldogan egyedül, nekem összejött és már xarok a nőkre, olyan átlátszóak számomra, mint a levegő. :D F
2018. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miert kellene indokolni h miert szeretnel randizni vele?


Azert szeretnel randizni vele mert szeretned jobban megismerni/jol erzed magad a tarsasagaban/erdekel teged.Pont. Ne remiszd el nagy szavakkal.

2018. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Randira hívásnál inkább egyik se, még ha ismeritek is egymást előtte. Túl görcsösnek hat és esettől függően ijesztő is lehet.
2018. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm (azt hiszem), talán a #6-ost leszámítva.
2018. okt. 14. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!