Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kevés lehetőség mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kevés lehetőség mellett jobb, ha lemondok bizonyos igényeimről?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, de ennek ellenére nem érzem, hogy férfihordák szaladnának utánam folyamatosan, sőt, csoda, ha egy évben összesen két randit össze tudok hozni. Kapcsolatom már lassan két éve nem volt. Őszintén szólva nem is tudom hol tudnák normálisan ismerkedni, hiába járok el szórakozóhelyekre, komoly szándékú férfiakkal soha nem futok össze. Komolyan, életemben összesen egy alkalom volt, mikor utána normális körülmények között (tehát beülni egy kávéra, sétálni, stb.) találkozni akart velem valaki és nem csak abba akarta átforgatni a dolgot, hogy hazamenjek vele, vagy még annyit se. Más helyeken pedig egyszerűen nem hajlandó ismerkedni senki. Netet próbáltam, kudarc az egész. Mindent összevetve, hiába próbálkozom normális kapcsolatot találni, nem igazán találom meg rá a lehetőségeket.

Viszont szeretnék majd családot. De ezt nem abban a rendszerben szeretném, hogy x évig teljesen feláldozom magam, hogy én teljes mértékbe anyuka vagyok, aki mindent a család alá tesz, hanem hogy az apa is kiveszi a részét ugyanúgy a dolgokból. Nem "besegít", hanem tényleg aktívan kiveszi a részét a gyereknevelésből, és nem csak akkor, mikor kirándulni meg játszani kell velük, hanem mikor pelenkát kell cserélni, meg elmenni szülői értekezletre, stb., tehát a melós részét is bevállalja, nem csak a jófejkedő pillanatokat.

Őszintén szólva, jelen pillanatban nem igazán azt látom, hogy ebben az országban dúskálni lehet az ilyen felfogású fiatal férfiakban, sőt, nagyon sok helyről azt tapasztalom, hogy felnőtt, teljes önellátásra képes emberek játszák az életképtelent. Még azok is, akik elsőre nem ilyennek tűnnek.

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy ilyen kevés lehetőséggel magam előtt van-e egyáltalán értelme ilyen elvárásokat támasztani, vagy reménytelen az egész?


2018. nov. 14. 18:04
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Latom elore generaltal egy valaszt az iromanyodra.


Ha valaki ennyire egysiku azzal nincs mit tenni.

Nyoszorogj, legy aldozat, porogj a ferfi noi szerepeken, ugy nez ki hogy keptelen vagy tagabb ertelemben ertelmezni a dolgokat es ujratervezni ha valami valtozik, mert ugyanaz a bakelit porog a lemeztanyeron nap nap utan.

2018. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Nem a szoptatásról és a pelenkázásról van szó. Arról van szó, hogy ne az legyen az alapelképzelése a férfinak, hogy akkor is csak nekem kell körbeugrálnom a gyerekeket, mikor már se nem szoptatni, se nem pelenkázni nem kell már. Ne az legyen nála az alap, hogy én megcsinálok mindent, ő meg elégedett magával, mert lehúzott 8 órát a melóban és neki muszáj pihennie.

És igen, én ezt hamarabb ki szeretném deríteni ha valaki ilyen, minthogy már ott van a gyerek. Biztos ezért is én vagyok a hülye, de gondolom akkor is az lennék, ha úgy lennék vele, hogy majd x év múlva kiderül a dolog úgyis.


Pont arról van szó, hogy igen, én is azt szeretném, hogy mikor már egy férfi szervei is elegendőek ahhoz, hogy félig ellásson velük egy családot, akkor én is folytathassam az álmaimat.

2018. nov. 14. 21:15
 33/37 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom hogy hol latod azt, hogy a ferfi hazamegy es fekszik mint egy zsak 8 ora utan.

Nekem sok ismerosom van viszik a gyereket ide oda, este hazajon meg dolgoznak tanulnak gyerekeznek.

De tovabbra is all a dolog, hogy az ha fizikailag, ahogy te nevezed a szervei elegek hozza, az anyae a foszerep. Megegyszer leirom hogy te is megertsd, a gyerek fejlodeseben az anyanak nagyon nagy szerepe van. Tobb mint a ferfinak. Erdemes lenne egy gyermekpszichologus kollegaddal is beszelni errol, ha eddig nem erdekelt orvoskent a tema, az anya nagyon nagyon fontos. Es persze apu megy szuloi ertekezletre de anyu is kell, es aldozatot fog hozni. Ha nem teszi nincs ertelme anyanak lenni.


Attol fuggetlenul leirtam mar lehet az almaidat folytatni de messze nem olyan tempoval.


A kapcsolat komolysaga meg hogy milyen terve van a ferfinak.......

Ha ugy kerdezed mint itt tetted, csak rossz ferfi lesz.

2018. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon sok helyen az a felállás, hogy apa hazamegy, várja a vacsorát és számára vége a napnak.


Nem azt mondom, hogy nem fontos az anya, sőt. De nem értem mitől lesz jobb a gyereknek attól, hogy ellátja, de minőségi időt nem tölt vele. Tesz neki kaját az asztalra, tiszta ruhát ad rá, befizeti neki a suliban a menzát, tartja a kapcsolatot a tanárokkal, de ez nem a gyerekkel együtt töltött idő. Értsd: apa foglalkozik a gyerekkel, míg elviszi a játszótérre, míg anya megfőzi a vacsorát. Mindkettővel szeretik a gyereket, de mégse ugyanaz a kettő. Én csak annyit szeretnék, hogy a másik fél adja meg a lehetőséget arra, hogy ne annyit lásson az anyjából a saját gyerekem, hogy mikor nem dolgozik, akkor háztartást vezet és ne úgy rajzoljon le az oviban, hogy éppen a konyhában állok. Apa is hozzon annyi áldozatot, hogy időnként cserél velem. Lehet nem hiszed el, de ez még manapság is annyira ritka, hogy sokszor ünneplik, ha egy férfi egyszer megteszi ezt, miközben a nőtől elvárják (ahogy te is, amennyire lejött számomra).


Nyilván nem így kérdezem, mint itt (itt konkrétan ezt szeretném megtudni, szóval minek körülményeskedjek feleslegesen), csak puhatolózom és megfigyelek.

2018. nov. 14. 21:47
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem kéne erőltetni ezt a gyerekvállalást, fogadd el, hogy a mai körülmények nem annyira kedvezőek és több vele a szívás, mint amit ad.

Ahhoz pedig hogy a férfiak udvaroljanak neked csinos külső (öltözz igényesen és sportolj rendszeresen, ne légy elhízva, parfüm, smink)és jó személyiség!!! is kell.

2018. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem fordítva ülsz a lovon.

Normál esetben az ember ismerkedik, randizik, kapcsolatokat alakít ki, aztán ha már együtt él egy ideje valakivel, harmonikus a viszony, mindketten elég érettnek gondolják magukat stb. akkor elgondolkodnak a gyerekvállaláson.

Te pedig - gombhoz a kabátot - kétségbeesetten hajkurászol egy férfit (akárkit), aki majd a babprojekt részese lesz.

Gyakori hiba az embereknél, hogy valami jövőbeli eseménytől várják sanyarú sorsuk jobbra fordultát, boldogtalanságuk elmúlását. Majd ha meglesz a saját lakás, majd ha megveszem az új kocsit, majd ha lesz egy gyerekem, akkor minden megváltozik...

2018. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Szoval más igényed nincs is? "Csak" éppen legyen mintaférfj és minta apa aki eltart mig gyesen vagy de közben 50 %ban kiveszi a részét a háztartásból meg nevelésből...

DE mit tudsz nyújtani cserébe? Az nem válasz hogy amit elvársz (gyerek nevelés) mert az neked a vágyad neki meg kötelessége.

2018. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!