Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kevés lehetőség mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kevés lehetőség mellett jobb, ha lemondok bizonyos igényeimről?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, de ennek ellenére nem érzem, hogy férfihordák szaladnának utánam folyamatosan, sőt, csoda, ha egy évben összesen két randit össze tudok hozni. Kapcsolatom már lassan két éve nem volt. Őszintén szólva nem is tudom hol tudnák normálisan ismerkedni, hiába járok el szórakozóhelyekre, komoly szándékú férfiakkal soha nem futok össze. Komolyan, életemben összesen egy alkalom volt, mikor utána normális körülmények között (tehát beülni egy kávéra, sétálni, stb.) találkozni akart velem valaki és nem csak abba akarta átforgatni a dolgot, hogy hazamenjek vele, vagy még annyit se. Más helyeken pedig egyszerűen nem hajlandó ismerkedni senki. Netet próbáltam, kudarc az egész. Mindent összevetve, hiába próbálkozom normális kapcsolatot találni, nem igazán találom meg rá a lehetőségeket.

Viszont szeretnék majd családot. De ezt nem abban a rendszerben szeretném, hogy x évig teljesen feláldozom magam, hogy én teljes mértékbe anyuka vagyok, aki mindent a család alá tesz, hanem hogy az apa is kiveszi a részét ugyanúgy a dolgokból. Nem "besegít", hanem tényleg aktívan kiveszi a részét a gyereknevelésből, és nem csak akkor, mikor kirándulni meg játszani kell velük, hanem mikor pelenkát kell cserélni, meg elmenni szülői értekezletre, stb., tehát a melós részét is bevállalja, nem csak a jófejkedő pillanatokat.

Őszintén szólva, jelen pillanatban nem igazán azt látom, hogy ebben az országban dúskálni lehet az ilyen felfogású fiatal férfiakban, sőt, nagyon sok helyről azt tapasztalom, hogy felnőtt, teljes önellátásra képes emberek játszák az életképtelent. Még azok is, akik elsőre nem ilyennek tűnnek.

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy ilyen kevés lehetőséggel magam előtt van-e egyáltalán értelme ilyen elvárásokat támasztani, vagy reménytelen az egész?


2018. nov. 14. 18:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

20as

Errol irtam.

Nem tud a sok informacioval mit kezdeni, ezert az otleteid szamara annyit ernek mintha egy zsak krumplinak beszelnel.

2018. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
na ti "__________" nem biztos, hogy összeilletek a kérdezővel :D
2018. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
#22: hogy érted? 🙂
2018. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

"Nem tud a sok informacioval mit kezdeni, ezert az otleteid szamara annyit ernek mintha egy zsak krumplinak beszelnel."


Egyrészt de, tudom értelmezni az információt, sőt, azt is belátom, hogy mennyire tudom magamra meg a környezetemre alkalmazni azt. Pl. tudom azt, hogy ahol élek, ott felnőttek számára kb. csak latin táncot hirdetnek, amitől feláll a hátamon a szőr és nem hiszem, hogy bármelyik férfi számára vonzó egy nő, mikor éppen nyilvánvalóan szenved egy helyzettől (ami a példában az "erotikus" csipőrángatás). Ahogy már azt is tudom magamról, hogy milyen helyzetben tudok feloldódni és mikor nem.


Másrészt nem tudom mit tettem ellened, hogy folyamatosan alázni próbálsz, de nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán rászolgáltam.

2018. nov. 14. 20:20
 25/37 anonim ***** válasza:
14%
Áhhh, te tényleg gáz vagy. Komplexusos nőszemély.
2018. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

"Komplexusos nőszemély."


Ha kifejted, lehet igazat adok.

2018. nov. 14. 20:24
 27/37 anonim ***** válasza:

Te alazasnak veszed , en azt mondom hogy kicsit megmozgatom az allovizet.


Ismerkedni akarsz, de ismerkedeskor mar fontos hogy ki hogyan csavarja a pelenkat.

En alternativ megoldast vazoltam fel amit nem kell acceptalni, tehat parom itthon van gyerekkel en dolgozom. Ejjel nem hagyja hogy felkeljek en nappal dolgozom. O alszik delben en dolgozom.

Lanyom 3.5 eves oviba ment osszel de nem akartunk kisebbsegit ovis tarsnak 400e volt az oviba a beugro lazan kifizettuk, tavaly 1 eves fiam korhazban volt napi 45ert lehetett benn anyuka kifizettuk. Addig lanyommal en voltam itthon.


Ja es most lett egy lakasa a gyerekeknek amit kiadunk ha nagyok lesznek lesz kezdotokejuk.


Mert. Nem kellett pelenkaznom. Felesegem felsofoku vegzettsegu de meseles nelkul is atlatta hogy bar jo az egyutt neveles de neki kell otthon lenni a gyerekkel ezert nem terhelt hanem hagyott dolgozni batoritott megbeszeltunk mindent, es fejlodunk..


Kb ennyi amire ra akartam vilagitani hogy tarskereses gyerek pelenkazasi preferenciak alapjan netto baromsag, inkabb keresni kell olyat akivel kompromisszumok aran de lehet kozos cel kozos csalad. Es lehet hogy valamit fel kell adni, valami mas lesz mint amit elkepzelsz de a cel a lenyeg nem az utbol egy 5 centimeteres szakasz.


Tetszik mar kicsit erteni ??

2018. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

De én nem a feleséged vagyok.


Nekem is felsőfokú végzettségem van, amiért a belemet is kidolgoztam. Már gimitől kezdődően hajtanom kellett, hogy felvegyenek egyetemre, ami utólag semmi nem volt ahhoz képest, amennyit éjszakáznom kellett, amennyiszer szinte a karácsonyfa alatt tanultam, amennyi órát és hetet, hónapot végigtanultam, hogy orvos legyen belőlem. Nekem ez majdnem egy évtizedbe került a diplomáig, amit nem láblógatással töltöttem. Ez számomra nem 5 cm-es szakasz, hanem álmatlan éjszakák, gyomorgörcs és sírás a vizsgák előtt, rengeteg lemondás, hogy eljussak oda, ahol most tartok. És nem, nem szeretném ezt a sok energiát és időt a szemétbe dobni, hanem valami olyan megoldást szeretnék, amivel valahogy családom is lehet, meg azt se kell eldobnom, amiért annyit dolgoztam. Azt mondod, hogy fel kell adni valamit a cél érdekében? Szerinted nekem akkor mindent fel kéne adnom, amiért rengeteget küzdöttem? Nem elég csak valamennyit, ahogy én szeretném?


Én belátom, hogy a Ti "megoldásotok" is egy opció, egy kompromisszum, ami NEKTEK megfelel. Te miért nem vagy képes megadni nekem azt, hogy a saját életemhez az én igényeim is helyesek lehetnek?

2018. nov. 14. 20:48
 29/37 A kérdező kommentje:
Sejtem, hogy erre valami olyan lesz a válasz, hogy "én akarok férfi lenni a kapcsolatban", vagy "minek akarok gyereket, ha nem is akarok vele foglalkozni", szóval ÚJRA leírom: egyenlő szülő szeretnék lenni, se nem eltartott, se nem munka után otthon plusz műszakot lehúzó, se nem a gyerekeire magasról tevő. Egyenlő ember szeretnék lenni egy kapcsolatban, nem azt, hogy enyém legyen a "női feladat", a másiké meg a "férfi feladat".
2018. nov. 14. 20:52
 30/37 anonim ***** válasza:

Csaladot akarsz nem ? Az elso par evet a gyerekkel kell tolteni. Ez van tetszik vagy sem. Nem tudja azbapa szoptatni az anyai szeretetet semmi se potolja. Ezt fel kellene fogni hogy az elso par evben anya kell a gyereknek.imadnak engem a gyerekeim lanyom meg full apas de ha baj van akkor anya kell. Ez van.

Ha valamit akarsz akkor azert aldozatot kell hozni. Van baratom felesege gyerekorvos, aldozatot hoz. Neked kellene orvoskent a legjobban tudni ezt.


Utana ha nagyobb vissza tudsz menni dolgozni csinalhatod amit akarsz, mert igy van rendjen. Senki se fogja megtiltani.


Ha ugy latod hogy a gyerek es csalad teher akkor tudod mit ? Add fel a tervedet a csaladrol es legyel csak orvos. Egy seggel 2 lovat tokeletesen megulni nem lehet.

Valamibol el kell venni ha valamihez hozza akarunk tenni valamit.


A csalad nem arrol szol hogy nem lehetsz az ami akarsz, de aldozat kell.

Szerinted en mit adtam fel ? Volt kis vallalkozasom tengerparton az egyenlito mellett, otthonom. Nekem az volt az orokos vagyam, eladtam. Miert ? Mert csalad van. Tudod hanyszor nezek kepeket hogy en itt akarok elni ? De nem lehet mert ott nem tudnam megadni a gyerekeknek amit kell. 3 idegen nyelvet beszelek mert. Almom volt. Es nincs. Helyette van lanyom a nyakamba ugrik, apu imadlak, ma o mosta meg a hajam uszott minden a furdoben ahogy a jatek vodrevel locsolta a fejem.

Imadom tenyleg.

Ha nagyobbak lesznek folytatom az almaimaz most igy alakult ezert ez van.


Szoval nem hiszem hogy annyira aldozatkent kellene magad beallitani eloadni hogy masnak semmit se kell feladni csak neked.


Neked egy dolog kell az eszedet hasznalni ugy keresni part hogy olyat lelj akivel valahogy de ossze tudjatok hozni azt amit akartok. Mint irtam 100 szazalekos megoldas nincs. De nem is kell.


Ha sajnaltatod magad a jot nem fogod meglelni.. Soha.

2018. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!