Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kevés lehetőség mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kevés lehetőség mellett jobb, ha lemondok bizonyos igényeimről?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, de ennek ellenére nem érzem, hogy férfihordák szaladnának utánam folyamatosan, sőt, csoda, ha egy évben összesen két randit össze tudok hozni. Kapcsolatom már lassan két éve nem volt. Őszintén szólva nem is tudom hol tudnák normálisan ismerkedni, hiába járok el szórakozóhelyekre, komoly szándékú férfiakkal soha nem futok össze. Komolyan, életemben összesen egy alkalom volt, mikor utána normális körülmények között (tehát beülni egy kávéra, sétálni, stb.) találkozni akart velem valaki és nem csak abba akarta átforgatni a dolgot, hogy hazamenjek vele, vagy még annyit se. Más helyeken pedig egyszerűen nem hajlandó ismerkedni senki. Netet próbáltam, kudarc az egész. Mindent összevetve, hiába próbálkozom normális kapcsolatot találni, nem igazán találom meg rá a lehetőségeket.

Viszont szeretnék majd családot. De ezt nem abban a rendszerben szeretném, hogy x évig teljesen feláldozom magam, hogy én teljes mértékbe anyuka vagyok, aki mindent a család alá tesz, hanem hogy az apa is kiveszi a részét ugyanúgy a dolgokból. Nem "besegít", hanem tényleg aktívan kiveszi a részét a gyereknevelésből, és nem csak akkor, mikor kirándulni meg játszani kell velük, hanem mikor pelenkát kell cserélni, meg elmenni szülői értekezletre, stb., tehát a melós részét is bevállalja, nem csak a jófejkedő pillanatokat.

Őszintén szólva, jelen pillanatban nem igazán azt látom, hogy ebben az országban dúskálni lehet az ilyen felfogású fiatal férfiakban, sőt, nagyon sok helyről azt tapasztalom, hogy felnőtt, teljes önellátásra képes emberek játszák az életképtelent. Még azok is, akik elsőre nem ilyennek tűnnek.

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy ilyen kevés lehetőséggel magam előtt van-e egyáltalán értelme ilyen elvárásokat támasztani, vagy reménytelen az egész?


2018. nov. 14. 18:04
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

"Ez még a női feladatokat se akarja ellátni annyira lusta."


Mi a női feladat szerinted?

2018. nov. 14. 19:18
 12/37 anonim ***** válasza:

Ez erdekes.

Van egy jobaratom, ha mentunk valahova nok szolitottak le mert jokepu izmos kockas has szoval tiptop gyerek. A noje most hagyta el mert ferfiatlan, pedig van gyerek mar nevelte etette pelenkazta full apuka stilus.


En meg csak jatszom a gyerekeimmel, nem pelenkazom, dolgozom, megkeresem a penzt megjavitok itthon mindent , gyerekeknek apu csak jatek. Van mellette aputestem, felesegem oltoztet mert igenytelen lennek.


Es a parom mondja hogy ez igy jo neki mert ferfiasabb mint a jokepu haverom.


Akkor most nok, dontsetek el hogy mi a jo mert ha pelenkazik, szepitkezik egy ferfi ferfiatlan es az a baj, ha nem pelenkazik es ferfi feladatokat old meg az is baj.


Mondjuk nekem mar mind1, de jo lenne tudni hogy akkor most mi a jo.

2018. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

"Akkor most nok, dontsetek el hogy mi a jo mert ha pelenkazik, szepitkezik egy ferfi ferfiatlan es az a baj, ha nem pelenkazik es ferfi feladatokat old meg az is baj."


Valószínűéeg az a megoldás, hogy a "nők" nem egy homogén massza, azonos igényekkel. Nyilván én a saját preferenciáimra koncentráltam, mert más nőével párkapcsolat szempontjából felesleges is foglalkoznom (vagy maximum akkor, ha konkurencia).

2018. nov. 14. 19:31
 14/37 anonim ***** válasza:
#12 minden nőnek más a jó, valakinek nem kell nagyot teljesíteni mint apa, más meg elvárja hogy a nevelés felesben menjen. Mit nem lehet azon érteni, hogy különböző nőknek más a fontos...
2018. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
8%

Vagom :)))


Mondjuk ha belegondolok latszik hogy az volt a jo amikor a noknek nen volt dontesi joguk. Miert?

Itt a kerdezo, probal part talalni de ez is hihetetlen kihivasok ele allitja. Majd ferfiak altal kifejlesztett eszkozokon es kommunikacios rendszereken keresztul zuditja a sikertelensegerol a panaszaradatot a nyakunkba.

2018. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

"Mondjuk ha belegondolok latszik hogy az volt a jo amikor a noknek nen volt dontesi joguk. Miert?


Itt a kerdezo, probal part talalni de ez is hihetetlen kihivasok ele allitja. Majd ferfiak altal kifejlesztett eszkozokon es kommunikacios rendszereken keresztul zuditja a sikertelensegerol a panaszaradatot a nyakunkba."


Mondjuk ha azt feltételezem, hogy te vagy az átlagos, magától normálisnak tartó férfiak egyike, aki megtestesíti a férfiak nagy részét (bár remélem nem így van), akkor nem is akkora rejtély, hogy miért nem találok magam mellé senkit.

2018. nov. 14. 19:44
 17/37 anonim ***** válasza:
De az én kommentemre nem reagálsz. 😏
2018. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
12%

Igy is van. En teljesen atlagos vagyok, te meg tul jo vagy. Sajnos ezt a terhet cipelned kell.


De ne szomorkodj. Itt most sokan olvassak ezt, olyanok is akik be akarnak vagodni nalad es mar gyurnak a megfelelesre, igy fogsz itt megfelelo jelentkezot talalni.

2018. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

"De az én kommentemre nem reagálsz. 😏"


Mit reagáljak? Hogy koncerteken kb. ugyanaz megy ilyen szempontból, mint bármelyik szórakozóhelyen? Vagy hogy tudom magamról, hogy hiába megyek el idegen társasággal túrázni, képes lennék csendben maradni végig, mert ha nincs mondanivalóm, akkor nem beszélek? Főleg, hogy azt már régen megtanultam, hogy hiába vicceskednek azzal, hogy a nők alig fogják be a szájukat, mégse ahhoz vonzódnak a férfiak, aki nem beszél folyamatosan.

2018. nov. 14. 20:02
 20/37 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz eset vagy Szívem.
2018. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!