Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a gimnáziumban sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gimnáziumban sikertelen voltam a lányoknál, és ki voltam közösítve, akkor az egyetemen zárkózzak be?

Figyelt kérdés

A gimiben eleinte nyitott voltam, úgy 9. osztály elején, aztán valahogy kiutáltak, kiátkoztak a közösségből. Ezután én is felvettem egy ilyen magába forduló karaktert. Volt egy-két eset amikor lányoknál próbálkoztam, de azok elég csúnya véget értek az én szemszögemből nézve. A legemlékezetesebb az volt, amikor elhitették velem a szalagavató utáni bálon, hogy az a lány, aki nagyon tetszett, táncolni akart velem, de aztán kiderült, hogy ez az osztály csínye volt, ami ellenem irányult.


Most, hogy eljött az egyetem folytatom ezt a zárkózott, magányos életmódot. A sulihoz közel lakunk, így nem kell kollégiumba laknom, a kis régi Suzukimmal betudok járni. Bár ott már több a normálisabb ember, legalábbis úgy tűnik, de előfordulnak még tahók. Néhány lány néha rám szokott mosolyogni, de igazából nem tudom hova tenni.

19/f


2018. nov. 14. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj már orvoshoz
2018. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne zárkózz be. Nyiss: ez egy új közösség, remélhetőleg értelmesebb emberekkel. A bezárkózás soha nem megoldás.
2018. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
"A legemlékezetesebb az volt, amikor elhitették velem a szalagavató utáni bálon, hogy az a lány, aki nagyon tetszett, táncolni akart velem, de aztán kiderült, hogy ez az osztály csínye volt, ami ellenem irányult." De jó csíny mások érzéseivel játszani, az ilyet is büntetni kellene.
2018. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss. Önbizalom. Pszichológus.
2018. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Célozz be visszahúzódó lányokat, és próbálj valamit összehozni...
2018. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont most kellene nyitni!

Új közösség, felnőttek vagytok már és tiszta lappal indulhatsz!! Hajrá!!

2018. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézzd a jó oldalát a történetnek. Legalább oda mertél menni ahhoz a lányhoz Legalábbis remélem hogy oda mertél. Vagy ha mégsem, akkor bár csak egy egészen kis ideig de elhitted, hogy van nála esélyed és talán viszonozza az érzéseidet is. Ez jó jel.

Nem kell mindig a sértettségeken rugózni. Pláne nem célszerű azonnal vert helyzeteket vízionálni.

A kamaszkor már csak ilyen. Szivatnak mindenkit. Én is szivattam, engem is szivattak. Nagy kaland. Erről szerintem mindenki tudna mesélni nem is keveset. Ha nem is feltétlen mindkét oldalról...

Az viszont, hogy gimiben milyen voltál, egyáltalán nem számít.

Én elég zárkózott fiú voltam. Megvolt a magam kis világa. Bár a lányos részhez nem tudok kapcsolódni, mert nekem 15 éves koromtól ballagásig volt barátnőm, viszont feltételezem, hogy nem lettem volna én se túl sikeres tekintve, hogy milyen félénk voltam. Csupán volt egy nagyon szűk komfort zónám, amiben kijött az "igazi" énem ami véletlenül úgy adódott, hogy két lánynak is megtetszett. Ebből nem nehéz levonni a következtetést úgy érzem...

A másik pedig, hogy mostanra eltelt tíz év, és egészen megváltoztam. Vagyis olyan lettem, mint régen a magam kis szűk mesgyéjén. Csakhogy mindig és mindenhol.

2018. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon tartok egy újabb plátói szerelemtől, és az azt jelentené, hogy nem nagyon lenne nyugodt percem. Bizalmatlan, távolságtartó ember lett belőlem, és lehet az is leszek, míg élek.
2018. nov. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!