Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet a takarítónő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet a takarítónővel ismerkedni, miközben a WC-ben takarít?

Figyelt kérdés
Az egyik plázában dolgozik, fiatal lány. Jó ötlet lenne megszólítani, amikor a férfi WC-ben van Ő is?
2018. nov. 8. 19:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
22:18 : Fiatal, annyira mint én, 30 felé lehet. Valami őrületesen jó dekoltázsa van, a fehér "egyen nadrágján" át pedig amikor lehajol látszik a tangája is.
2018. nov. 10. 15:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondd neki ezt:

"- Hé, bébi, meghívlak egy Domestosra..."

A hatás nem marad el. :D

2018. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is láttam már dögös takarítónőt plázában. Maximum 24 éves lehetett, lehet, hogy még annyi sem. Csinos, szép arcú, mosolygós csaj. Elgondolkodtam, hogy vajon miért ez a munkája, ami. Aztán rájöttem, hogy legyen diákmunkás vagy bármi, akkor is hatalmas respekt neki amiért ezt csinálja. Mert simán néz ki úgy mint bármelyik instamodell, ennek ellenére ő a nehezebb utat választotta és nem a testéből él. Minden tiszteletem az övé.
2018. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!