Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mivel csöndes és szolid típus vagyok ezért neten könnyebben menne az ismerkedés. És nagyobb az esélye hogy neten könnyebben találok hasonló személyiségű lányt, mint amilyen én vagyok.

Sok helyen próbáltam, sok lánnyal irogattam is, de nem lett semmi, sajnos.

Miért ilyen nehéz neten ismerkedni, pedig nagyon sokan próbálkoznak ilyen helyeken.


21f


2018. nov. 6. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm. Netről most harom randim lesz. Irj privit mit hogy csinalsz hatha tudok valami okossagot mondani
2018. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, már én is feltettem ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. )...

Üdv, 32/F

2018. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés szintén.

Bár nekem azt mondták szimpatikus vagyok nekik, de komoly kapcsolatot nem szeretnének.

2018. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neten is számít a kúlső. Aki jól nézz ki a bárhol tud csajozni aki meg az sehol !✌️
2018. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4es

Ez szerintem nem teljesen igaz, a személyiség jobban számít, nézhetsz ki jól ha nem tudsz kezdeményezi... :(

2018. nov. 6. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor én duplán megszívtam, nem is nézek ki jól, meg kezdeményezni se tudok... 😂😟

Üdv, 32/F

2018. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!