Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol szoktatok ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatok ismerkedni, ha nem neten?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Munkahelyen, egyetemen, baráti társaságokban, bulikban.
2018. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez elég sablon. Munkahelyen,meg baráti társaságban nem kell ismerkedni, mert ott mindenki ismerős? Bulizni nem járok egyetemre sem.
2018. febr. 28. 23:48
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
A neten amúgy szerintem, ha nem kimondottam társkereső oldal(ahova nem egyetemisták járnak többségben) elég gáznak tartom. Főleg Facebook stb. De a legalklamasabb hely bulikban, vagy bárokban meg ilyen helyek.
2018. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Amit az első írt. És ha sablon, akkor mi van? Én nem szívesen ismerkedem totál vadidegenekkel, minek, amikor az ismerősi környezetben is akad általában szimpatikus ember?
2018. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Többnyire sehol.
2018. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Minek kérdezel, ha lefitymálod a válaszokat?

Gondolom a válaszoló a társkeresésre gondolt, mivel olyan kategóriába írtad ki a kérdést, nem pedig szimpla ismerkedésre.

De bocsi, ha az egész baráti társaságod a háremed, és azon kívül keresel tagokat.

2018. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 2

Akkor a rosszlányokat ajánlom neked, ilyen mentalitással talán ott sikered is lesz, máshol nem.

2018. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sehol. De már neten se.
2018. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyetemen, munkában, edzőteremben, baráti körben és olyan helyen, ahova nem kifejezetten ismerkedni megyek, hanem mert az érdekel és oda tartozom. Nagyobb eséllyel botlok magamfajtába és nem csak a külsőre támaszkodhatok, hanem az adott tevékenység vagy intézmény egy közös pont már. Sokszor vannak közös ismerőseink is, ami fontos, kisebb eséllyel nyúlok bele valami szarba.


Bármilyen sablon, eddig bejött. De ha speckó helyre akarsz menni, ismerkedj a rákhalászhajók fedélzetén vagy az Operaház öltözőjében, lehet, megfogod az Isten lábát és minket, földi halandókat megszégyenítő párt találsz, mert az a gyüjtőhelyük.


Istenf..sza

2018. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Eddig mindig ismerősök által ismerkedtem, soha nem szándékosan. Teljesen idegen emberrel egyáltalán nem randiztam, akivel nem volt közös ismerősünk.

Az első párom az osztálytársam haverja volt, egy nagyobb baráti összejövetelen ismertem meg.

A második, akivel alakult valami, szintén ismerősök ismerőse volt. Egy koncerten odajött köszönni a srácoknak, akikkel épp beszélgettem.

A harmadik, akivel randiztam párszor, ugyanígy egyik távolabbi ismerősöm baráti társaságának a tagja volt.

A negyediket úgy ismertem meg, hogy odamentem öngyújtóért egy nagyobb asztaltársasághoz, ahonnan egy-két embert ismertem, akik aztán ott marasztaltak, és bemutattak a többieknek is.


Egyébként kifejezetten kevés ismerősöm van, alig jártam el otthonról régebben is. Valahogy mindig úgy alakult, hogy megismertem valakit, ha nagy ritkán kimozdultam. Pedig még ronda is vagyok...

2018. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!