Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol szoktatok ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatok ismerkedni, ha nem neten?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

En szerintem az eloben folytatott ismerkedes kora...lejart. Mar mindenki neten ismerkedik, a telefont meg a 3-mas metropotlobusz zsufolt tomegeben is nyomjak. Felesleges eloben ismerkefni, kiveve ha egy baratti-munkahelyi vagy hobbi tarsasagi hely az. Miert menjek en el buluzni ahhoz, hogy becsajozzsk? Ott a net, felmegyek es kb 30 perc alatt talalok olyan lanyt akivel lehet irni/beszelgetni stb.

Es mind ezt, hogy ertem el? A sajat kis kenyelmes ágyambol, a meleg futott szobamban, hallgatva keresztbetett labakkal a kedvenc slagereimet.

Aztan majd jon a talalkozas.

Ennyi szerintem. 25f

2018. márc. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Az eddugi barátnőimet az alábbi helyeken ismertem meg:

- középiskola

- edzés

- baráti társaság

- koncert

- másik baráti társaság

- házi buli

- egyetem

- bolt

- szórakozóhely

- munkahely


Szóval szó szerint BÁRHOL ismerkedhetsz, ha kimozdulsz és kommunikálsz is.

2018. márc. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Itt találtam meg az igazit, ezen az oldalon...
2018. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

#12 vagyok


Akik lepontoztak légyszìves indokolják meg, hogy szerintük miért nem hasznos a válaszom.

Az volt a kérdés, hogy hol lehet ismerkedni. Erre a válaszomban leírtam az általam tapasztalt helyeket.


Egyes frusztrált lelki betegeknek kár tanácsot adni, válaszolni, mert csak vergődni járnak ide.

2018. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért lett így lepontozva mindenki? Ide tényleg csak lelki betegek járnak.
2018. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!