Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni ismeretlen lányokkal, (de nem a neten akarok)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem tudok beszélni a lányokkal, azt mondják az ismerősök hogy jól is nézek ki. De mégis így a párkeresés nem megy. Kifejtem: egy boltban, kajáldában vagy munkahelyen elpoénkodok egy csajjal ami így spontán jön, de pl a hétvégén egy másik asztalnál ült 2 csaj, mondta haverom hogy üljek oda. Én: és én ott mi a faszt mondjak? szerintem ha leülnék akkor leblokkolnék ott helyben, mint a kisdiák mikor felel. Szóval nekem így nem megy, hogy eltervezve, de amúgy spontán meg úgy érzem menne, volt olyan h a mosdóba menet, ott volt egy csaj és később összejött egy randi, pedig egy mondatot mondtam neki. Mert ez ilyen h egy irányba mentünk összenéztünk. De így h kiszemelek valakit, és "letámadok" nem megy.


Netes társkeresés offos: sok nővel valami gáz van, vagy képeken jól néz ki, aztán élőben meg ronda, nagyon kínos


Diszkóba elvből nem járok ilyen drogos csőcselékhez meg **bancokhoz


Kellene valami szabadidős tevékenység ahol lehetne ismerkedni kötetlenül. A munkahelyemen alig van fiú múlt héten 2 fiú volt és 7-8 lány, és azért így nem mozgok idegenül ilyen közegben. Amilyenre szükségem lenne. Valami spontán dolog kéne, ami nem riasztja el a csajt meg valami téma. Volt olyan hogy egyetem előtt 2 lány fényképezkedett mondtam h fényképezzenek le engem, ebből aztán az egyik bejelölt facen.

De most egy szórakozóhelyen ott ül és beszélget 2 csaj, hogy lehetne odamenni, ahol kb minden pasi meg akarja dugni őket és beszélgetésben is vannak.


24 F



2017. jún. 19. 00:45
 1/5 A kérdező kommentje:

egyébként még hozzátenném hogy jó pasinak tartom magam

és okosnak is

viszont bénának is ilyen téren, mondjuk ki bal/=asznak

mert mondjuk volt h valaki tetszett, aztán elkezdtem piszkálni meg beszólogatni, mint kb a gyerekek hogy észre vegyen.

de nem mertem volna megkérdezni tőle illetve mondani hogy belé vagyok esve

2017. jún. 19. 00:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóval baromi jó party lennél csak nem vagy olyan alkat ? :D. Lazíts. Képzeld őket faszinak, úgy kezdj beszélgetni :D

30/f

2017. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na jó... ilyen emberrel mit lehet kezdeni? Annyira képmutató vagy, hogy még magadnak sem ismersz be alapvető tényeket. Ez önálltatás.

NEM TARTOD MAGAD JÓ PASINAK. Ha annak tartanád magad, akkor nem jelentene gondot megszólítani lányokat.


Persze, egészen addig nem jelent problémát, amíg nem a potenciális párt látod benne, hanem egy kollégát, egy ügyfélt, egy akármilyen embert, de amint meg kellene méretned, mint FÉRFI behúzod a farkad és menekülőt fújsz.


Egy idős kisfiú vagy csupán, nagyon messze állsz a férfitól.

2017. jún. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hűha, most jól meg lettél merve cimbora. :D
2017. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha értelmes igényes lányt akarsz akkor azlrt mégis ajánlanám a társkeresőt ha ennyire nem megy személyesen. Nem csak defektes lányok vannak ott. Én megtaláltam a tökéletes lányt, mind fejben, belső tulajdonságban, mind külsőben.
2017. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!