Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a nők vágyait támogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nők vágyait támogatja a társadalom a férfiak vágyaival szemben?

Figyelt kérdés

A legtöbb nőnek alaptermészetéből az fakad hogy szeretne anyává válni, míg a legtöbb férfiéből az hogy szeretne minél több nővel szexelni.


A társadalom a nők alapösztönét ünnepli és magasztalja, míg a férfiak azon velük született alapösztönét hogy minél több nővel akarnak szexelni,azt megbélyegzi, elutasítja és arra ösztönzi a férfiakat hogy ebből a vágyukból gyógyuljanak ki.


Ez a tanács olyan jól ismert hétköznapi kifejezésekben nyilvánul meg mint a: "kiélni magát", "felnőni", "megkomolyodni", "felelősséget vállalni" vagy a jól ismert "az embert az különbözteti meg az állatoktól, hogy tud uralkodni az ösztönein" .


Ez utóbbi tehát a szexuális vágy uralása és elfojtása a leghatékony fogamzásgátlási módszernek bizonyult azokban az időkben amikor még nem léteztek olyan modern fogamzásgátló eszközök mint pl a mai gumióvszerek amelyek közel 100%-os hatékonyságúak.


Tehát ma már nem kellene azon aggódni hogy egy férfi ne szexeljen 100 nővel mert mi lesz a megszületett akár 100 gyermekkel, hiszen a modern fogamzásgátlás miatt a 100 nőből egy sem fog teherbe esni.


Ennek ellenére a társadalom nem tudja elfogadni és tolerálni a férfiak ezen alapösztönét.



2018. okt. 29. 22:59
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok. Egy erről a témáról szóló könyvhöz gyűjtük anyagot de nem gondoltam hogy ennyire nehéz lesz, mert szinte minden válaszoló érzelmileg belebonyolódik és képtelen tárgyilagosan válaszolni a feltett kérdésre. Én tárgyilagosan állok a témához.
2018. okt. 30. 11:35
 32/48 anonim ***** válasza:
92%
... az életképtelen.
2018. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

De mi ezen a nem tárgyilagos?

A társadalom alapja a család. Szerintem ez tök tárgyilagos és érzelemmentes kijelentés.


Nem befolyásolnak az érzelmeim, soha nem akarok gyereket, szóval nem a saját vágyaimat írom le, ettől még így van.

2018. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
94%

Mi az a könyv?

A gyakori nem egy reprezentatív hely így "anyag gyűjtésra" sem alkalmas.

2018. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem tamogatja? A kupik azok kinek vannak, a noknek? Ez szerintem tamogatas, bar nem tudom te ezt, hogy nem latod. Ennel jobban mar nem lehet tamogatni, hogy egy ferfi kielje az “alaposztoneit”.
2018. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Kettős mércézés, Kérdező. Nőből kevesebb van, mint férfiból, és valamilyen agyatlan idióta logika alapján ezért nekik jobban kell kedvezni. A baj "csak" az, hogy ettől aztán végképp elszalad velük a ló.
2018. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
96%
Utolso: Kerlek mondd mar el megis mivel kedveznek jobban a noknek? Es mivel kene jobban kedvezni a ferfiaknak?
2018. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
86%
Nincs kevesebb nő, mint férfi. De amíg a férfiak nem tudnak szülni, addig a nők hadd döntsék el, mit kezdenek a reproduktív szerveikkel. A nők se szólnak bele abba, hogy egyes számukra idegen férfiak mit csinálnak a nemi szervükkel, amíg azzal nem ártanak senkinek. (Például "mutogatós bácsik".)
2018. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%

#37 a párkapcsolati piac jobban kedvez a nőknek, pl. társkeresőre ingyenesen regelhetnek. Szórakozóhelyekre is bemehetnek fizetés nélkül, az ő fogyasztásukat is a férfiakkal fizettetik ki. A nőket senki nem szólja meg, ha maguknál jobb férfi után ácsingóznak, nekünk meg tolják a hülye "suba subához" kasztelméletet. Egy emberként állnak ki mögöttük a mindenféle női egyletek és szervezetek. Ennyi elég, vagy soroljam még? És 35 éves korig jóval több a férfi, mint a nő.

A mínuszt visszaadtam, ez nekem is megy.

2018. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, nem kicsit vagy eltévedve.


"a párkapcsolati piac jobban kedvez a nőknek,"

A párkapcsolat nem egy áru és nem piacon veszik.


"pl. társkeresőre ingyenesen regelhetnek."

Tényleg? Én egész eddigi életemben három társkeresőn próbálkoztam, egy ingyenes volt mindenkinek, a másik kettő fizetős volt mindenkinek. Amúgy az eszedbe sem jut hogy ha létezik olyan társkereső ami a nőknek ingyenes (ilyenről még nem hallottam, de tegyük fel) az azért van, mert valamiért nők nem regelnek be és így akarják biztosítani, hogy ne Sanyi és Pista hanem Juli és Mari közül tudjál választani.


"Szórakozóhelyekre is bemehetnek fizetés nélkül, az ő fogyasztásukat is a férfiakkal fizettetik ki. "

Igen, léteznek ilyen helyek is. De több az olyan, ahol nem így van. Na és mindennek mi az oka? Mert nem járnak oda fiatal nők és emiatt egy idő után a srácok is elmennének máshova. Nem a nők kedvéért van ez, hanem a az üzlet kedvéért, meg a férfiak kedvéért, hogy legyen ott nő. De van egy jó hírem: nem kell oda menni.


"A nőket senki nem szólja meg, ha maguknál jobb férfi után ácsingóznak, nekünk meg tolják a hülye "suba subához" kasztelméletet."


Aham, csak ne legyen rajta egy deka túlsúly sem, öltözzön úgy, mint egy bombázó és ne legyen csúnya sem, illetve ne öregedjen, ne legyen elvált gyerekkel. Igen, baromira nekünk kedvez minden. :-(


" Egy emberként állnak ki mögöttük a mindenféle női egyletek és szervezetek." Ezekre a szervezetekre azért volt/ van szükség, mert a nők szenvedik el a molesztálások, szexuális és más fizikai erőszak nagy részét, a munkahelyi hátrányos megkülönböztetéseket és amikor egy anyuka menekülne a bántalmazó kapcsolatából gyerekkel, az emberek a képébe röhögnek és közlik vele: te bajod, nem kellett volna szülni. Megnézetted volna, kinek szülsz. Nem baj, ha a gyerek születése után kezdődtek a verések (mint a legtöbbször mindig) lényegtelen. Az ő baja.


Menjél már ezzel a férfiaknak jobb kamu dumával, azért sírsz,mert nem kellesz senkinek, nos, sok nő sem, mégsem szemetelik tele a gyiket a sirámaikkal.


Kérdező, nem tűnik fel, hogy bár létezik fogamzásgátlás, a világban mégis rengeteg a megesett nő, abortusz, csonka család? Nem tűnik fel, hogy az emberi tényező felülírja a józan, logikus dolgokat? Ne írj könyvet, mert nem értesz a témához, bízd ezt a társadalom tudósokra.

2018. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!