Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy érzitek, ezt a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy érzitek, ezt a párkapcsolati, család alapítási dolgot erőlteti a társadalom?

Figyelt kérdés

Rokonok, barátok, ismerődök kollégák, mekkora nyomást éreztek ezzel kapcsolatban?

Szingli agglegény típusokat kinézik, furcsálják?


2018. máj. 17. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Túl van tolva az egész és inkább csak pár ember miatt panaszkodik az, aki ilyesmi nyomásról beszél. Amikor új közegbe (pl. új munkahelyre) kerültem, a kutyát nem érdekelte, hogy akarok egy családot alapítani. Max. pár haver, saját szülők vagy a pár szülei szólnak valamit, de a társadalom nagy része teljes mértékben tojik arra, hogy xy a kisvárosban csinál e családot.
2018. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül anyám volt az, aki már többször mondta, hogy ő unokázni szeretne (aki a gyerekeit is úgy nevelte, ahogy, annak minek még unoka is vazze), a többiek pont tesznek rá magasról.
2018. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van 6 kollégám mindnek van gyereke, egyedül nekem nincs, de soha nem is mondta egyik sem, hogy miért meg kéne meg stb, tudják , hogy vannak barátnőim , sokszor emiatt van mindig másik, szóval nem szólnak semmit.


Rokonoknak barátoknak talán 2 nek ha nincs gyereke.


És igen anyám mondogatja nekem is állandóan, hogy hogyan lesz így unokája....

Hááát nem lesz....


Igazából nem is foglalkozom más véleményével, annyi , hogy sok bulira nem megyek el mert sokra a családok is mennek gyerekekkel, és eléggé másfajta már az a buli....

2018. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
néha érzem ezt a fajta nyomást mikor azt mondják,hogy "kéne már" kapcsolat.. de nem nagyon érdekel igazából úgyis azt csinálom ami nekem jó. ami mostanában szúrta a fülemet az az új nyugdíj rendszer,hogy gyerek nélkül kevesebbet akarnak adni merthogy gyerekkel kevesebbet tudsz félrerakni.. na de mi van ha drága hobbim van vagy bármi más?? eléggé felháborít.
2018. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyes. 27 éves nő vagyok, nagyon attól függ ki a társaság. Magasabb végzettséggel rendelkező, általában tanult és művelt ismerőseimet nem nagyon érdekli a téma, tulajdonképpen érdeklődés szintjén sem izgatja őket, hogy mit és hogyan tervezek. Az egyszerűbb, kevésbé műveltek azért jönnek azzal, hogy miért nincs még gyerek, és ha megkérdezem, hogy mégis hogy gondolják, mivel nincs lakásom, semmim gyakorlatilag, a fizetésem is maximum egy embernek kényelmes, és a párommal is csak pár hónapja vagyunk együtt, akkor legyintenek, hogy ugyan már, kifogás (?) mindig van.


Családom nem erőlteti, nyilván tisztában vannak a fentiekkel és támogatni nem tudnak.

2018. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érzek semmi nyomást mert nem érdekel mit gondolnak erről

Nem fogok azért szülni hogy a szüleim tudjanak unokázni

Nem vagyom gyerekre nem fogok szülni

Férjhez menni se fogok mert hülyeségnek tartom a házasságot felesleges csak egy papír, plusz rengteg pénz

Jelenleg egyedülálló vagyok és nem érdekel kinek tetszik vagy kinek nem

Nekem így jó és nekem az számít hogy nekem jó legyen

Az folglalkozik más magánéletével akinek a saját élete sz@art sem ér vagy sivár


Társadalom meg végképp nem érdekel mit gondol erről

Magamnak akarok megfelelni nem másnak

Család rokonság barátok “nyomására “ sem valtoztatnek

Nekem ne mondjak meg hogy éljek majd én tudom

2018. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!