Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondom mindenkinek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondom mindenkinek, hogy volt már barátnőm de ez nem igaz, meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés

18-19 éves koromíg gyakorlatilag nem vágytam barátnőre inkább barátokat szerettem volna, volt is pár felszínes. Akik idővel kikoptak.


Aztán beleszerettem egyik lány osztálytársamba, tudta mit érzek és inkább került, akkor voltam jó neki, mikor egy hülye haverja se volt a közelben.


Első szerelem és csalódás lett a vége... (de útólag nem tudom mi tetszett akkor benne)


Tanulásra koncentráltam és lett egy érettségim és szakmám. 21 évesen. majd elkezdtem dologzni. Két év az életemből nagyon hamar eltelt munkával.


Jelenleg hétköznapokon, gyakorlatilag aludni járok haza. Hétvégém az szabad.


Idén nyár elején, gondoltam egy nagyott és elmentem szórakozni egyedül, megismertem két lányt az egyikkel koncerten táncoltam, öleltem hasonlók tetszett neki ő vagy majdnem 8 évvel fiatalbb nálam, én nagyon beleszerettem de pár randi után gyakorlatilag, az úgy is lesz más barátnőd dumával dobott.


második szerelem volt és elmúlt... (ez a lány is csak átlagos volt, de szépen öltözködött és kisugárzása és a hangja fogott meg)


Volt még egy buli,hülye fejjel arra már lelkileg összetörten mentem, mikor dobott az útobbi lányka. És ez a buli volt a legrosszabb, csupa bekpézelt nő szépek, átlagosak szó nélkül koppintottak, kinevettek.


De hazafelé menet, két ittas lány leszólított megint megismertem :

barátságosak voltak és jófejek, látásból ismertem őket. Én sokat ittam és elpityeredtem, megöleltek meg hasonlók és megadta a számát, facen bejelölt.


Egy kis erőt vertek belém... jól esett, facebookon beszéltünk de csupa felszínes volt a lány, ő se találja az igazit... így abbamaradt a dolog.


Akkor még kellet egy kis idő, hogy fel tudjam dolgozni a dolgot de mára okés.


lassan 4-ik hónapja ennek azóta nem voltam szórakozni...


Ja és nem nézek ki jól 10/5 mondjuk, (csajok persze nem ezt mondják ) de persze kaptam elég megjegyzéseket az úton c.lányoktól amíg suliba jártam " de csúnya vagy, de csúda vagy "



voltak persze csajok akik járni akartak velem de nem tetszettek.


Vannak terveim a jővőre és sportolok is, egyedül is megvagyok. Csak jó lenne egy személy aki kölcsönösen szeret.



24/F



2018. okt. 27. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A sport jó ötlet! Még nem vagy sportos addig a vékony és átlagos lányokat felejtsd el! Mert úgyse lesz sikered náluk, csak végképp összetörsz lelkileg hogy miért ??? nem vagyok jó?


Kettő lehetőséged van !


1, rendbe teszed a külsődet

2, megérted hogy mondjuk a kissé dagi lányok valók neked

2018. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!