Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják a férfiak leadni az igényeket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen. Nem tudom hogy csinálják férfitársaim, én nem vagyok helyes. Azt tudom de egyszerűen nem vonzó nővel nem tudok együtt lenni egyszerűen fel se áll a dolog az együttlét nél, hanem a csinos vonzó számomra lévő nőkre. Sok férfi leadja az igényeit és összejön egy dagadt tehénnel vagy tonna donnával, mert rendes aranyos lány, de kell a vonzalom szerintem a kapcsolathoz nem elég az hogy normális kedves nő. Azt nem tudom hogy képesek felizgulni az ilyen nőkre, irigylem az ilyen férfiakat
2018. okt. 27. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Istenem....... En elfogadom aki nem akar gyereket,de lassan ott tartunk ,h aki akar meg akinek van,mint nekem is ,es az eletem adnam erte,az/azok levannak nezve?! A felsoroltak kozul egyik miatt sem szultem,hanem mert en imadom a gyerekeket,minden nyuggel ,bajjal,lemondassal.Merr cserebe ott van egy kis emberke akitol olyan szeretetet kapok ,ami leleirhatatlan.Szoval legy tovabbra is onzo,magadnak valo,csak legy oly kedves ,h ne szold le akik gyereket akarnak ,meg gyerekuk van,mert nem mindenki hitel miatt szul meg egyebek.
2018. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!