Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják a férfiak leadni az igényeket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen. Nem tudom hogy csinálják férfitársaim, én nem vagyok helyes. Azt tudom de egyszerűen nem vonzó nővel nem tudok együtt lenni egyszerűen fel se áll a dolog az együttlét nél, hanem a csinos vonzó számomra lévő nőkre. Sok férfi leadja az igényeit és összejön egy dagadt tehénnel vagy tonna donnával, mert rendes aranyos lány, de kell a vonzalom szerintem a kapcsolathoz nem elég az hogy normális kedves nő. Azt nem tudom hogy képesek felizgulni az ilyen nőkre, irigylem az ilyen férfiakat
2018. okt. 27. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dettó! Kipróbáltam többször,erősen másra kellett gondolni eleinte ,aztán megszokta a "testem:
2018. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, izlések és pofonok.

Könnyen lehet, a te álmaid nőjéhez én bottal sem.

Egyik barátom ki van akadva, ha a nő már 55 kiló. A másik barátom attól, ha nincs minimum 70 kiló. A többi ember ne a te mércédhez mérd. Szerinted rémesek együtt, attól ők még szerethetik egymást és boldogok együtt.

2018. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Még jó, hogy nem mindenki ilyen impotens, mint te.

Én 100kg felett vagyok, és bomba pasim van. Naponta 3-4x még mindig szexelünk, de persze fiatalon ez több volt. Te csak a testét nézed a nőknek, mert agyhalott vagy. A te típusod dug félre amikor a nő terhes, vagy ha szülés után megereszkedik a bőre. Nincs is ennél jobb "társ".... Mi lesz veled pár év múlva, ha már nem fogsz fiataloknak kelleni? Értelmes ember a másik lelkébe szeret bele, amire nem hat az idő múlása. És akibe beleszeret, azt egy idő múlva szépnek is látja. Nekem még sose kellett fizikailag izgatnom a pasim, ha valamit akarok, ahogy meglátja AZT a szememben, már tettre kész állapotban van. :) Persze a szellemi játékosság az viszont állandóan ott van, és a felszabadult, gátlásoktól mentes adok-kapok gyönyörszerzés is, ettől működik ennyire.

Komolyan sajnállak.

2018. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

#3


Nem kell gyereket vállalni. Problem solved.


Amúgy kérdező, sarkítasz nagyon, de valamilyen szinten igazad van. Senki nem szeretne összejönni pl. egy láncdohányos-erősenfoghíjas segélyen élő asszonnyal vagy Molnár Krisztinánnal vagy ilyesmi.

2018. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
#4 Egyetértek. Az ilyen jobb, ha nem szaporodik. :D
2018. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

#5


És az jár jól. Aki meg "bevállalja" a gyereket az nagyon ráfarag. Viszlát éjszakai alvás. Viszlát jómód a pujáró bónuszköltségei miatt. Viszlát gusztusos vacsorázás. Viszlát szexuális élet. Viszlát tiszta otthon. Viszlát normális lakberendezés...


Lesz helyette viszont ízléstelen babaholmi mindenfelé, fülsíketítő ordítás, lehetőleg éjjel, állandó fejfájás, jó sok pluszmunka...


Megéri? Nem. A gyereked minden nevelés ellenére is lazán lehet drogos, váláskor elszakítja a volt házastársad, születhet betegnek, beállat valami idétlen egyházba ("vidámvasárnap" vagy ilyesmi), meghalhat fiatalon, vagy lehet pszichopata is.


Túl nagy a kockázat, sehogy nem éri meg.


Ha viszont kihagyod boldog életed lesz időskorodig, ha a házastársad is kihagyná.


És mielőtt jönne a szokásos "böböböböbö a te szüleid is így gondolkodtak volna böböböbö" duma, megjegyzem, hogy apám a "polgári élet kötelező elemének" tartotta a kétgyerekes családmodellt, anyámnak meg ilyen "fennkölt nézetei" voltak erről.


És mégis legjobb élete a gyerektelen rokonaimna volt. Utazás a világ körül átlagfizetésből, mert nem nyelte be a gyerek, nyugodt élet, szép ház, baráti társaság és szabad élet. Nem adták meg magukat a kötelező elvárásoknak.


Mert miért is vállalják be sokan...?


"Mert így kell"

"Mert ez a tisztességes polgári élet velejárója"

"Mert a /leendő/ nagyszülők erőltették"

"Mert az *összetartja a házasságot*" (BVA-HA-HA)

"Unalomból"

"Pénzügyi érdekekből" (trónörököse apci cégeinek vagy mert így fel lehet venni a CSOK-ot)

"Segíjér"

"Fenkölt érzelmes duma" okból

"Primitív biológiai indíttatásból, vagy mert bénák voltak normálisan védekezni

Vallási okokból

"Majha nyögdíjasleszek a gyárekakre számíccsak"


Egyik jobb, mint a másik

2018. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Idővel változik az ízlés. 18 évesen még a 45kilós szőke kislányok tetszettek, ma 30 felett már a nőiesebb, gömbölydedebb formák. Nem kövérek, hanem testesebbek. Másrészt én szerettem már bele alig 50 kilós és 90 kilós nőbe is, nem ezen műlik. Hanem azon, hogy emberileg milyen. Milyen a kisugárzása, világnézete, humora, hobbijai, hogyan viszonyul hozzám, hogyan mutatja ki , hogy törődik velem, érezteti, hog fontos vagyok neki, ilyesmi. Ekkor a testi vonzalom már magától jön, mert szeretetből, szerelemből vagy vele, nem csak "merjóasegge". Kialakulnak preferenciák, korábbi csalódások és tapasztalatok után, és esetleg egész más dolgokat keresel már a másikban, mint 20 éve. Ezek nem az igények leadása, hanem a gondolkodásmód megváltozása inkább. Korral is jár, tizenévesnek nehéz ezt elmagyarázni.
2018. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Úgy, hogy sokan inkább megalkusznak, csak hogy nőt kapjanak végre, aztán csodálkoznak, hogy rossz a kapcsolatuk, rossz a házasságuk...annyi eszük nincs, hogy hivatásoshoz menjenek...
2018. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minap volt itt egy kérdés.

Miért fogadják el jobban azt, ha nő kövér, mint azt, ha férfi az?Nem pontosan írtam, de ez volt a lényege.

Íme az újabb bizonyíték, hogy nem fogadják el jobban.Pontosan ezeket a jelzőket írtam a válaszomban, amikkel a kérdező is illeti a kövér nőket.Természetesen volt, aki megkérdőjelezte, hogy hol olvasok ilyeneket.Pl ebben a kérdésben.Ha majd gépnél leszek belinkelem már oda a kérdésedet, hogy igazoljam nem én találtam ki.Persze a zsírdisznót, bálnát kihagytad kérdező, legközelebb pontosabb legyél, sorold fel a többi jelzőt is, hogy pontos bunkó legyél.

2018. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

3-as èn nem lennèk rà büszke,hogy 100 kiló vagy,lehet most bomba palid van,de egyszer megszedi magàt vagy ràjön,hogy kell a nőknek akkor neked pàpà lesz.


6-osnak is igaza van,kell puja a francnak,idő,pènz temető.

Tönkre teszi a pàrom alakjàt,szex nuku,költheted rà a pènzt.

Meghagyom màsnak a szülői örömöket,inkàbb magunkra költjük pènzt,megyünk 5-ször edzeni,jól nèzünk,ebbe az idilli kèpbe nem fèr bele egy kölök.

Nagyon jól mondja 6-os.


Azèrt adjàk le kèrdező,mert egy szexi nőhöz sok minden kell,vonzó izmos test,egzisztencia,szexben is oda kell tenned magad meg egyèbb kèpessègek is.

2018. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!