Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti ha megnéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti ha megnéztek egy pasit alaposan az tetszést jelent?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csajozós, félek a nőktől. Régen nagyon szégyellős voltam, ez ma már nincs meg. Van önbizalmam de azért csajozni már csak megszokásból sem szoktam, nem gondolom hogy 25 felé kéne elkezdeni. Már késő hozzá. Mindig alacsony és ronda voltam, innen jön a dolog. Aztán 20 éves koromra 186cm lettem és sportos. Jóképű szerintem továbbra sem vagyok!

Gyakran előfordul hogyha megyek az utcán, bemegyek valahova, akkor néznek rám a csajok, a szemembe is néznek 2-3 másodpercig. Ilyenkor van, hogy elnézek zavaromban, majd amikor újra odanézek, akkor megint ugyanúgy néz!

Tegnap egy csaj haverral voltam plázázni és 8 nő volt aki hosszasan megnézett. Ilyenkor mindig arra gondolok hogy valami furcsa lehet rajtam, rosszul öltöztem fel, valami a számra van ragadva, piszkos vagyok, biztos azért bámulnak így meg. Szintén tegnap azt hittem egy csaj aki rámnézett, hogy kinevetett! Mondtam is a havercsajnak hogy jól ki lettem nevetve, aki azt mondta csak zavarba jött a csaj, hogy megnéztem én is hosszabban és zavarában nevetett.

A ruhaüzletben az eladó csaj a ruhákat pakolta, majd oldalra rám nézett, mosolyra húzta a száját, majd még kétszer is így rám nézett amikor elmentem mellette. Ez nem csak amiatt volt mert én is néztem és azt nézte mit nézek?

Mi az igazság? Honnan tudhatom hogy szánalmasan csúnya vagyok és amiatt néznek meg mint egy cirkuszi látványosságot vagy bejöhetek nekik? Képet nem fogok küldeni!!!


2018. okt. 26. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, van, akit a szokatlan külseje miatt nézek meg, vagy mert emlékeztet egy ismerősömre, esetleg ha nagyon hasonlít valakire, az is lehet, hogy azon gondolkodom, nem az ismerősöm-e véletlenül (nem akarok egy random idegennek odaköszönni, ha mégis tévedtem).
2018. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztom az elso velemenyet.
2018. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!