Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, mit jelent nálatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit jelent nálatok ha megnéztek egy férfit de után nem néztek vissza rá és nem is mosolyogtok?

Figyelt kérdés

Gyakran néznek meg a nők. Leírom a tegnapit:

Megyek az utcán, egyszer csak összeakad a fekintetünk egy csinos csajjal. Elnézek-visszanézek, ő is. Mosolygok, ő nem. Utánanézek, de ő nem néz vissza! Gyakran van ilyen velem, hetente többször. Nem én keresem mások tekintetét, nem bámulok meg senkit!


2018. szept. 5. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bambulok, a szemembe néz, akire ránéztem, elkapom a tekintetem, megnézem újra, hogy még mindig néz-e.
2018. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet zavarba jött és ezért nem mosolygott vissza vagy nem tudta azért mosolyogsz mert tetszik vagy van rajta valami vicces. Visszanézni én sem néztem még vissza senki után. Ha nem jön oda amikor meg van a szemkontaktus, akkor nem fogok forgolódni utána. Mondjuk amúgy sem nagyon ismerkednék utcán.
2018. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ugysem tetszel senkinek xd
2018. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2018. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Sok ember kozott elkerulhetetlen, hogy valakire ne nezzunk ra.
2018. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben semmit, pusztán véletlen.

Bár a múltkor a villamoson megnéztem egy fiút, mert nagyon jól nézett ki. Egyszer véletlenül összeakadt a tekintetünk, meg párszor hátranézett (nem engem nézett, csak arrafelé, ahol én is álltam), de nem vagyok naiv, azért nem mosolyogtam rá, meg nem néztem direkt a szemébe többször is. :D Mégis hol akarna tőlem bármit is egy olyan srác, mint ő? :D

2018. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Illúzió. :D Ne nézzed őket és akkor nem lesz min filóznod. Jobban jársz, ha rájuk sem nézel, kevesebb bonyodalom, nyugodt élet. :) F
2018. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!