Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok Ti megnéztek egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti megnéztek egy pasit ha tetszik nektek az utcán?

Figyelt kérdés

Például várjátok a buszt, vagy jön veletek szemben az utcán. Feltűnően teszitek, tehát a pasi észre veszi? vagy csak szem sarkából egy pillantás és annyi?

Magyarán tudtára adjátok az illetőnek a nézéssel hogy bejön Nektek?

Kort is.


2018. jún. 20. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Még életemben nem láttam olyan jóképű férfit akit érdemes lett volna 2 pillantásnál többre méltatni.
2018. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Mivel nekem a ferfiak belseje, szemelyisege tetszik meg, azt meg nem lehet az utcan stirolni. Az ilyen felszines xarsagokat meghagyom a kondizos egysejtueknek.
2018. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem már fel is akartak szedni nemegyszer.
2018. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Azok a válaszok Te Jó Ég...

Ti hol nöttetek fel?

2018. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Hogyne neznem :D

Nyilvan nem fordulok utana..

AH dehogynem, volt sok pelda erre, de azok mar top tier kategorias pasik voltak :D

2018. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem voltam nézegetős tipus.
2018. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az a megbámulós típus, sőt. Ha valakit megnézek, az nagyon ritka. De egyeseknek olyan kisugárzása van, hogy akaratlanul is megnézem.

Régen, amikor tini voltam, azt néztem, hogy ki néz engem. Tök vicces, de így volt. :D

2018. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Megnézem persze, de nem feltűnően és nem olyan parasztosan, ahogyan a férfiak szokták a nőket.
2018. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mostanában meg. És tetszik,amikor ők is szemmel tartanak. Ha tovább tart a szemezés,mint rendesen bizony van,hogy elmosolyodom. Én simán utánuk lesek. Szóval ezen a nyáron megy a flört ha parasztos,ha nem.
2018. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg szoktak nézni.
2018. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!