Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok Ti megnéztek egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti megnéztek egy pasit ha tetszik nektek az utcán?

Figyelt kérdés

Például várjátok a buszt, vagy jön veletek szemben az utcán. Feltűnően teszitek, tehát a pasi észre veszi? vagy csak szem sarkából egy pillantás és annyi?

Magyarán tudtára adjátok az illetőnek a nézéssel hogy bejön Nektek?

Kort is.


2018. jún. 20. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Meg. De én kortól nemtől függetlenül mindenkit megnézek. Persze diszkréten.

40n

2018. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gondolom #1-es nincsenek komoly elvárásad még véletlenül sem.
2018. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Annyi jó pasi van, hogy minden oszlopnak nekimennék, ha néznem kellene őket. Meg amúgy is van párom, őt szoktam stírölni, mert mástól bűntudatom lesz. :D De amúgy szingliként is csak annyit tettem, amit most, végigmértem, mint egy szép kocsit, aztán ennyi volt a nagy szenzáció. Nem igazán látok a városban olyan dolgokat/embereket, akikhez ne szoktam volna hozzá annyira, hogy le se tudjam róla venni a szemem. Még a sportosabb nőket is jobban megnézem összehasonlításképp, mint azt, ami csak szimplán tetszik.
2018. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

3-as:

A földön feküdték, hajléktalan vagy? :D

2018. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

# 14


Először tanuljál meg írni, aztán próbálj meg beoltani a nagy irigységedben.

2018. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 3.14159265357989 ***** válasza:

Nem szoktam így embereket bámulni, számomra nem sokat mond a külső (kb azt sem tudom, melyik fiú a helyes, de mondjuk nem is nagyon érdekel), szóval valakit amiatt nem szoktam megbámulni, hogy jól/rosszul néz ki. Ellenben a feliratos pólókat mindig szeretem elolvasni, és idegesít, ha nem tudom végigolvasni, szóval ezért rendszeresen megbámulok embereket, fiúkat-lányokat egyaránt. Illetve ha valaminek nagyon szép a színe, azt is meg szoktam bámulni. Emiatt lehet, hogy picit furán néznek rám, meg szerintem nem vagyok az az ember, aki bármit feltűnésmentesen tud csinálni, szóval gondolom észrevesznek, de mivel arcokról nem tudok olvasni, ezért nekem nem tűnik fel. :D

20/L

2018. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!