Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lesz a jövő év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz a jövő év vesszőparipája?

Figyelt kérdés

2016 - vékony srácok - kigyúrt srácok

2017 - alacsony srácok / magas srácok

2018 - férfitöbblet


De az "alfák" szót egyre gyakrabban hallom. Lehet hogy ez a 2019-es sláger előszele?



2018. okt. 22. 07:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

"Pareto-elv"

A Pareto-elv eredetileg a mikroökönómia terén használt kifejezés, kb. annyi a lényege, hogy gyakran a hatás 80%-a az okok 20%-ára vezethető vissza. Pl. a világ legfejlettebb 20 %-a (USA, Kanada, Ny-Európa) birtokolja és használja a világ erőforrásainak és javainak 80 %-át.



Na most ezt a jól bizonyítható tételt a nyavalygó incelek, niceguyok, redpillesek és férfihangos balfékek kisajátították, és átformálták ezzé:

"Pareto-elv: a gonosz alfahímeké a nők 80 %-a, mi normális férfiak meg a maradék 20 %-ból válogathatunk!"

2018. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
A 2019-es a homokzsákok éve lesz... Az alfa hímek, akikről lehull a lepel és kiderül, hogy valójában a saját nemükhöz vonzódnak csak igazán, mert annyira senki sem értheti meg őket és a(z) (al)fantasztikusságukat, mint egy másik férfi.
2018. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Azért hallod sokszor az "alfa" kifejezést mert egyre több az incel.
2018. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Valaki le írná nekem MI AZ H AFLA?

Alias ha én hülyére gyúrom magam és én vagyok a legerősebb és ki ha énnem szét bszom az összes nyikhajt emberek kellenek a nőknek?? :O Szerintem max a pcsáknak de ti tudjátok.De ezért is mondom h jó lenne ha valaki meg mondaná mi az h alfa illetve h viselkedik egy alfa?(mert ugye máris nem lenne ennyi nyikhaj a viselkedést egy szintig lehet tanulni)


A kérdésre a válasz meg szerintem a kémia lesz :D

Biztos láttatok már olyat h valaki bement egy terembe és szinte megált a levegő meg se kellet szólalnia mégis mindenki oda ment hozzá..Na már most ugye nem lehet alfa mert a társaságnak még nem tagja...

2018. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az agyhiány.
2018. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy igaz alfa nem jár terembe, mert a palotája alagsorában van a terem, saját edzővel.
2018. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Most mar engem is erdekel, megis milyen egy alfa? Kulso/belso tulajdonsagok? Es a tobbi betu is erdekelne
2018. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
A niceguyok, incelek, redpillesek (rém)álomvilágában az alfa egy magas, gazdag, jóképű, kigyúrt fazon (BMW-vel), aki egyet füttyent, és erre az összes nő nedves bugyival tipeg utána a wc-be egy gyors menetre. Igazából belső tulajdonságai nincsenek, attól alfa, hogy minden nőt megdug. Legalábbis a férfihang.hu-s közösség szerint :D
2018. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

A férfihang még létezik? Egyszer tévedtem oda, de borzalmas volt. Azt hittem valami normális oldal lesz, ahol pl válófélben lévő férfiaknak, vagy kiszolgáltatott férfiaknak adnak tanácsot.

Olyan volt, mint valami nyugdíjasklub egy csomó házsártos nénivel, akik mindenen elégedetlenkednek.

2018. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9 Én is azt hittem, de ezek a szerencsétlenek vagy tíz éve csak azon sírnak, hogy "ki számít alfának?" "lehetek alfahím?" "a nőknek csak a külföldi f....sz kell?"

Annyi eszük nincs, hogy rájöjjenek: ha egy közösségben tíz év alatt nem fejlődtek egy körömnyit sem, akkor az a közösség csak visszafogja őket.

2018. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!