Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan akinek az életbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan akinek az életbeli problémák miatt 40 év körül kezdett el családot és jövő kialakítani?

Figyelt kérdés
Családi és magánproblémák miatt. PL: anyagi problémák, válás, betegség, fogyatékosság, szociális, mentális betegség miatt?

2018. ápr. 23. 18:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Én örülni fogok ha addigra sikerül.

27F

2018. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Persze, nagyon sok ilyen ember van.

Ismerettségi körömben pl. van olyan férfi/nő is aki szoros családi kötelékben élt a szülőkkel, és amikor idősek/elesettek lettek, esetleg elvesztette Őket, akkor döbbent rá,hogy magányos marad ha nem keres társat.

2018. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Én 2-szer voltam férjnél,volt 2 komolyabb kapcsolatom,és màr az első férjemmel terveztünk babát,de nem jött össze.Szinte folyamatosan próbálkoztunk,átmentem mindenféle vizsgálaton,teljesen egészséges és fogamzásképes vagyok,mégsem tudtam teherbeesni. Aztán feladtam, beletörődtem,hogy nekem nem lehet gyerekem. 1,5 éve lett egy újabb párom,nem is indult komolyan,de összeköltöztünk,szeretjük egymást. Tudta, hogy nem lehet gyerekem. Nem is számítottam rá,de hirtelen kiderült,hogy terhes vagyok,vagyis gyakorlatilag csoda történt. Így most 38 évesen várom az első gyerekem,39 leszek mire megszületeik. Nem ìgy terveztem,de így alakult,természetesen nem volt kérdés,hogy megtartom. Csak azért mert későn sikerült még nem fogok lemondani az anyaságról.

38/N

2018. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
En annyi vagyok es most jutottam el ide. Nem mondom hogy nem felek belevagni, de akatom, es orulok hogy megtortent az elhatarzas.
2018. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is így alakul (39N). Nem jöttek össze a párkapcsolataim, sose akartak családot, mert korainak érezték... Én meg mindig elkötelezett voltam az ügy mellett, tanultam, saját lábra álltam, begyakoroltam a háztartási feladatok csínját-bínját, intim tornáztam, hogy jó legyek az ágyban :D, tornáztam, hogy ki tudjam hordani a babát, még énekelni is megtanultam, hogy ne ugorjon ki a hasamból, ha dúdolok neki. :) Szóval a párkapcsolataim között is sokat dolgoztam magamon a jövő érdekében, de egyelőre úgy tűnik, nincs haszonélvező. :)

A felsorolt problémák nem voltak nálam, ennek ellenére nem sikerült családot alapítani senkivel, sőt volt, hogy 3-4 évig a kutya se érdeklődött irántam. Most is csak próbálok kijönni egy olyan kapcsolatból, amin rendkívül elkötelezetten dolgoztam, hogy akkor legyen tényleg hosszú életű, de borzasztóan magányos vagyok benne, nem tudunk kommunikálni, a páromnak csak a saját kényelme fontos, már így nagyon lefáraszt, hogy teljesen egyedül vagyok és mindent nekem kell csinálnom, úgyhogy para lenne gyerekkel. :( S ugye egy párkapcsolat után egészséges valamennyi szünetet tartani, úgyhogy ha fél-egy év után újra kész leszek kapcsolatra és megint évekig kell várnom, aztán a "tesztidőszakban" megint kiderülnek ilyen turpisságok... :) Hát hány éves is leszek? Még szerencse, hogy belül sokkal fiatalabbnak érzem magam. :)

2018. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Olyanok válaszára lennék még kiváncsi akik fiatalkori családi-mentális-anyagi problémákon mentek át és sajnos sokáig tartott a talpra állás és 40 év körül kezdődött az élet.
2018. máj. 3. 21:09
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Akinek nem osztanak szerencsés lapokat és minden évre jut egy baleset ,egy halál, egy anyagi csőd ,egy véletlen szerencsétlenség ,az hiába küzd kapar igyekszik ,ahogy mászna kifelé úgy verik újra meg újra fejbe és küldik vissza a kezdőpontra vagy még lejjebb. Az idő meg csak megy megállíthatatlanul.
2018. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

En 28 leszek, hazas vagyok de anyagilag 0rol indultunk es most eselytelen hogy gyereket neveljunk ilyen fizetesek mellett.

Raadasul alberletben vagyunk es ettol szeretnenk megszabadulni hogy inkabb a sajat hazunkat fizessuk ne maset.

Talan nem kell 40 eves koromig varjak

2018. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

20-24évesen nagyon közel voltam hozzá, utána csajozgattam.Aztán28évesen anyukával jártam, szerettem a kislányával együtt. FEleségűl vettem volna...kiderűlt,hogy csak ki akar használni anyagilag,csúnya szakìtás. 1. Megcsúszás. Erkölcsileg.

Anyagilag csúcson voltam,aztán anyagi csőd. Minimum 35 leszek amire talpra állok ,ha állok...

2018. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
9-es. Sajnos ez igen gyakori trükk a nők részéről. A szomszéd srác konkrétan most tart a 3. ilyen nőnél. Odaköltöznek hozzá, kihasználják, palira veszik. Szegény egy barátságos, jóindulatú srác, könnyű préda. Azt mondta h ez az utolsó, ha ez is átveri, inkább egyedül él.
2018. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!