Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan akinek az életbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan akinek az életbeli problémák miatt 40 év körül kezdett el családot és jövő kialakítani?

Figyelt kérdés
Családi és magánproblémák miatt. PL: anyagi problémák, válás, betegség, fogyatékosság, szociális, mentális betegség miatt?

2018. ápr. 23. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok és azon kívül, hogy a korosztályom, és az eggyel idősebb korosztályom is (tehát kb 35ig bezárólag) úgy retteg a gyerekvállalástól, mint mókus az erdőtűztől, egyébként is egy szegény, nincstelen család sokadik gyereke vagyok, úgyhogy ha egyáltalán képes leszek magamtól előrébb jutni, örülök, ha vki hajlandó lesz komolyan ismerkedni. De egyre inkább látom, hogy itthon erre konkrétan semmi esély, úgyhogy valószínű elmegyek külföldre, legalább tőkét szedjek össze hozzá.


27N

2018. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm babát vár, 42 éves. A párja 46. Első gyerek, 3 éve ismerik egymást.
2018. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi vagyok.Annyira nyakatekert az életem, hogy eszembe sem jutott ilyesmi amúgy, mondig.mást.csináltam. Meg.anyagi káosz is. Most jutott.eszembe először, hogy nem kizárt hogy erre tekeredjenek a dolgok. Még most se.nyomom ezt igazán, de érzem, hogy nyitott.vaguok erre.
2018. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha csóró vagy (nem vagy a felső 10-20%-ban a hazai narancsra festett rögvalóságban) akkor 40 felett is kvázi lehetetlen bármit csinálni. Nem hogy családot alapítani, lakást sem tudsz kaparni magadnak.
2018. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

35 vagyok.

Életemben eg olyan nővel találkoztam akinek úgy éreztem, hogy csinálnék gyereket, azért, mert nála éreztem egyedül azt, hogy belsőleg egy hullámhosszon vagyunk.

Nem ő volt a legszebb nő akivel valaha dolgom volt, de ő volt rám a legpozitívabb hatással.

Vele éreztem azt, hogí boldog vagyok, hogy igazán boldog.


De természetesen nála is elő jött idővel az, hogy ha látja, érzi, hogy szeretem, az már nem jó, gondolom nincs benne játék, izgalom vagy nem tudom mi zajlik ilyenkor egy nő fejében.


Mert eleinte ő volt szerelmes, nekem mindig is idő kellett a szerelem kialakulásához.


Aztán át fordult a dolog, már én szerettem jobban őt.

Pedig volt/van egy gyereke, ezzel együtt el vettem volna akkor feleségül, de jött a szokásos 180fokos fordulat..


Előtte kb 2x voltam szerelmes, de jóval fiatalabb voltam, gyerekre még nem gondoltam.


Vele találkoztam abban a korban amikor ez ideális volt.


Hatalmasat csalódtam, sajnos úgy érzem, hogy ott meg tőrt bennem valami végleg és már nem tudok egy nőben sem megbízni, sőt komoly párkapcsolatot sem kialakítani.


Próbálkoztam évekkel utána, de mindig kiderült mindenkiről, hogy hazudik, hogy elhallgat dolgokat, hogy pénzéhes, hogy borzasztóan önző és csak úgy akar kapcsolatot, ha mindig az van amit ő akar stb..


Én már kerestem mindenhol, de nem találom a megfelelő személyt..


sokszor úgy érzem nekem nincs párom, de ha elmondom milyet keresek arra meg sokan azt mondják, nem nagyok az elvárásaid és sok ilyen nő van.


Aztán mégis azt tapasztalom, hogy nem tudnak megfelelni az elvárásaimnak, amik nem irreálisak.

2018. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én most épp ebben a cipőben járok. 40 éves vagyok és egy betegség miatt mindent 0-ról. Nem könnyű, de úgy néz ki, hogy sinen vagyok
2018. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok. Eddig semmilyen romantikus kapcsolatom nem volt, randim sem. Sportolgatok, dolgozom, diplomás vagyok. Hobbi, célok vannak, ellenben saját lakás és kocsi , ilyesmik nincsenek. Ha így haladok, simán leszek 40 mire valakinek megtetszem. Szóval ez két félen múlik, én is szeretnék már valakihez igazán tartozni, de egyedül kevés vagyok egy párkapcsolathoz. (31/F)
2018. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok es betegseg miatt kitolodott minden. Siman leszek 40 mire vegre ujra megismerek valakit, mire kialakul, mire valami lesz, gyerek, akarmi, mar ha.
2019. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom hogy belevágnék-e 40 fölött nem biztos.28 voltam mikor született a kislányom igaz én már 24-25 körül nagyon szerettem volna.Így is 46 éves leszek mire ballag középsulibol és 51 kb. A diplomaosztóján...Aki még ezen tol időben az vagy el tud menni vagy nem.Anyagiakra fölösleges fogni.A mi lányunk is lakott velünk albérletben, szüleimnél és most a sajtunkban.Csórók voltunk eddig is és szerintem azok is maradunk neki megveszünk mindent és kész.
2019. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem problémák miatt de igen 36-38....mikor megtalálta élete párját.
2020. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!