Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan kezdjem el kialakitani...

Hogyan kezdjem el kialakitani a jovomet?

Figyelt kérdés
Egy 19 eves,felig magyar,felig indiai gimnazista fiu vagyok. Az utobbi 1 evben rengeteget gondolkodtam a jovomon. Eleg egyertelmuve valt hogy nagy almom az hogy filmszinesz legyek,illetve hogy utazgassak. Nos mind tudjuk hogy altalaban azok az emberek akik ilyen almokat akarnak megvalositani,gyakran megkapjak masoktol hogy ez ugy sem fog sikerulni. Mivel tudom hogy en ezt nagyon akarom,es hogy mik az elonyei/hatranyai,illetve hogy ez nem egy egyszeru dolog megvalositani,nem erem be annyival hogy ez ugy sem fog sikerulni. Ugy erzem hogy ez a veremben van,szinte ugy beszelem az angolt mint a magyart,elnek kint rokonaim Amerikaban,ha nezek egy filmet akkor egyszeruen belekepzelem magamat egy-egy szituacioba es imadom minden percet,volt olyan hogy a sajat barataimon gyakoroltam,pl eljatszottam hogy elfogok koltozni egy masik orszagba es olyan jol alakitottam h megsirattam azt a szemelyt. Persze utana mondtam hogy ne haragudj csak szinesz szeretnek lenni. Na mindegy szoval,teljes mertekben ugy kepzelem el a jovomet hogy kulfoldon mivel a median meg szineszeten itthon nincs nagyon hangsuly. Rengeteget agyalok rajta hogy nem sokara erettsegi,hogy legyen tovabb,illetve a csaladi agrol lejovo ugyvedi munka sem konnyiti meg a dolgomat hiszen nem vonz igazan,pedig oda egyszeruen bekerulhetnek. Profibakktol es kevesbe profi emberektol is hallottam mar hogy a kulsom megvan hozza,de ez ugye meg keves,illetve baratok is mondtak mar hogy tehetseges vagyok benne. Oly annyira komolyan veszem ezt hogy minden aprosagra oda figyelek pl a kulsommel sokat foglalkozom,probalok minel feleloseg tudatosabb lenni,utana olvasni a filmszineszetnek,utazasnak,helyeknek,termeszetesen California vonz nagyon hisz az nagy paradicsoma ennek es mert ugy erzem h ebbe a szakmaba tartozom. Utana neztem/kerdeztem itthoni iskolaknak is ahova mehetnek gimnazium utan,oszinten nagyon nehez talalni mert olyat nem igen talaltam ami kifejezetten a filmszineszettel foglalkozik,kulfoldon igen,de lehetseges modon itthon fogok jarni egyetemre vagy foiskolara. Aki tudna nekem akar csak egy kicsit is segiteni vagy otletet adni azt nagyon megkoszonnem,illetve akinek hasonloak az elkepzelesei aztnyugodtan irjon privat uzenetet,boldogan valaszolok.

2017. júl. 22. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, kicsit úgy érzem, hogy te nem színész akarsz lenni, hanem "sztár".:D Ez nem így működik azért, ott van Chris Pratt, csomó ideig sorozatokban játszogatott, néztem vele interjúkat, mondta, hogy amíg be nem futott, ő volt a felesége (aki szintén színész) mellett a "pasi aki fogja a retikült és mindenki átnéz rajta." Meg hogy "I've auditioned to every film you didn't see me in":D, szóval rengeteget esett pofára, amíg egyszer csak be nem futott... Először vagy Magyarországon próbálj meg bejutni az SZFE-re, vagy ha tényleg anyanyelvi szinten beszéled az angolt, akkor Skóciába, ott ingyenes a felsőoktatás. Az USA-ba csak úgy vízum meg pénz meg minden nélkül... És persze jó dolog, ha magabiztos vagy, de először mondjuk az SZFE-re vegyenek fel, akkor már elmondhatod, hogy letettél az asztalra valamit.
2017. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De megszaporodtak mostanab a szinesz/szineszno akarok lenni kerdesek. Tombol a szunet mi?
2017. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nézz utána a Go to casting-nek ők kifejezetten filmszínészetet tanítanak. Én is gondolkodtam sokáig a színészeten akkor találtam rájuk. :) Sok sikert!
2017. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!