Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan figyelmes gondoskodó típusú nő mint anyukám?

Figyelt kérdés
Anyukám egy kíváncs. Mindenbe mellettem, segít. Megcsinálja a házi munkát, vásárol nekem, mindig kedvembe jár. Kiteszi a lelkét is értem. Most 33 éves férfi vagyok, remélem sokáig él, addig igényem sincs barátnőre. Szexet megkapom kalandok révén. De egyszer sajnos nem lesz már köztünk akkor találhatok majd ilyen típusú nőt vagy legalábbis hasonlót
2018. okt. 16. 17:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha lesz gyerekem, akkor mindig mellette leszek, segítek majd neki, egy bizonyos korig kiszolgálom, elpakolok és takatítok utána és igyekszem majd a kedvében járni, kiteszem a lelkem érte. Persze ez csak a gyerekemre vonatkozik, a férjem egy önálló, felnőtt ember lesz, akit nem kell kiszolgálni, kitörölni a fenekét vagy takarítani utána.
2018. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%

Kéne a fenének ilyen lúzer. Neked pótanya kell, anyuci pici szerencsétlen fiacskája. Jól elkényeztettek.

Nem érzed magad gáznak?


Csak felvilágosítalak, ha már anyád nem tette meg: anyád csak egy van, egy nő, akit párkapcsolatban választasz majd, Ő NEM AZ ANYÁD! Nem fogja kinyalni a s..gged, mint a szülőanyád. Jobb, ha felnősz, te nagycsecsemő!

2018. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

""megcsinálja a házimunkát, vásárol..." azért ez elég gáz, hogy 33 évesen az anyukád szolgál ki, mintha csak valami házvezetőnő lenne... gondoltál már rà, hogy ennek lassan meg kellene fordulnia? amikor idősek a szülők - ideális esetben persze - a gyerekek viszonozzák a gondoskodást, amit a szüleiktől kaptak... már neked kellene cipelni helyette a nehéz bevásárlótáskákat, nem hagyni, hogy ő cipekedjen idős korában is... az meg hogy a jövendőbeli barátnődtől azt várod el hogy az anyád legyen az no comment..."


Szerintem dührohamot kapnál, ha látnád az ismeretségi körömben hogyan bánnak az anyjukkal egyesek. :/

Van olyan ötvenes alkesz ismerős, aki az anyja nyugdíjából iszik, de a néni főzzön mosson rá. Rokonaik meg azzal elintézik, hogy a néni legalább nincsen egyedül öregkorára.


Legyen az anyjuk bankautomata, cseléd, még öregkorában is, itt meg közben teli szájjal szidják a mai nőket.

2018. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha ez nem kamu, menj pszichológushoz. Az kell neked, nem barátnő. Kb 15 éve le kellett volna válnod anyuciról és abbahagyni a bálványozását. Olyan vagy, mint egy nagyra nőtt csecsemő. Kezeltesd a beteg agyad vagy senkinek nem fogsz kelleni (mondjuk így legalább megķímélnéd a normális nőket az olyan barmoktól mint te vagy ). Őszintén remélem, hogy csak trollkodsz ezzel a kérdéssel.
2018. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Általában a nők várják el hogy gondoskodjanak róluk,cserébe adnak p@ncit.


6. Ez szerintem a fiatal nőkre igaz. Nem hiszem hogy egy ötvenes nő ilyen lenne, nem is annyira kelendő"


És rád mi igaz? Önkritika helló?


Remélem ez csak provokálás de tesóm dettó ilyen.

31 évesen odáig eljutott hogy mosogatgat néha, meg megköszöni az ételt.

Persze mindenből a legdrágábbat mert szegénykém nagyon szomorú hogy nincsen munkája és barátnője. Esze bulizáshoz van. Cúna gonosz munkaadók meg nem hajlandóak neki kezdőként félmillát adni a semmire.

2018. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy troll,nem látjátok a fogalmazáson hogy ezt egy kb. 15 éves írta ?
2018. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is mindent megcsinalok a gyerekeimnek, meg a paromnak is. Nekem jó, mert alapvetően gondoskodó típus vagyok es nekem kell h vkiről gondoskodjak. Ők meg mashogy kedveskednek nekem. Azt nem tudom mi lesz ha már felnőnek, nem vagyok "ragacs" anyuka, de lehet hogy ezen nem valtoztatok amig velem akarnak lakni. Ha meg látogatoba jönnek nyilvan akkor is kedvükbe járok. Ez nálunk öröklődik, nagymamám is ilyen volt. Baj akkor van ha az egyik fél ugy erzi csak ő ad, de semmit sem kap érte. Én kapok, igy elégedett vagyok. :-)
2018. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%

Tudnám kik azok, akik idegbetegek lettek ettől a kérdéstől szabályosan.

Rengeteg gondoskodó típusú nő van, és rengeteg halál lusta, akik elkezdenek hisztérikázni, ha nekik bármilyen házimunkát kell végezni. De dögleni a tv előtt, meg a gyk előtt azt tudnak, ha meg nem papíron számolva 50%-ban teljesít a férjük, már habzik a szájuk.

Nagy élmény lehet ilyen "nők" mellett élni....

2018. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
5%
A szüleink korosztályában még léteznek ilyen nők, annál fiatalabbak között már nem.
2018. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szeretkezz (nem dugás, nem kufirc, nem légyott) akkor anyukáddal.
2018. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!