Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan figyelmes gondoskodó típusú nő mint anyukám?

Figyelt kérdés
Anyukám egy kíváncs. Mindenbe mellettem, segít. Megcsinálja a házi munkát, vásárol nekem, mindig kedvembe jár. Kiteszi a lelkét is értem. Most 33 éves férfi vagyok, remélem sokáig él, addig igényem sincs barátnőre. Szexet megkapom kalandok révén. De egyszer sajnos nem lesz már köztünk akkor találhatok majd ilyen típusú nőt vagy legalábbis hasonlót
2018. okt. 16. 17:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
# kincs.....
2018. okt. 16. 17:30
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Pótanyát keresel?
2018. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2. Nyilván nem.... Az más, ő az anyukám... Barátnőt fogok akkor majd keresni aki hasonló gondolkodású. Gondoskodó típus
2018. okt. 16. 17:36
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerem anyukádat, de van egy rakás gondoskodó lány, nő, bár ők ennyi idős korukra már foglaltak.
2018. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%
Általában a nők várják el hogy gondoskodjanak róluk,cserébe adnak p@ncit.
2018. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
Ha eleget fizetsz neki, akkor szerintem bőven akad.
2018. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5. De mire meghal anyukám remélem addigra 50 éves leszek és addigra ezek a nők vagy elváltak vagy özvegyek lesznek
2018. okt. 16. 17:43
 8/23 A kérdező kommentje:
6. Ez szerintem a fiatal nőkre igaz. Nem hiszem hogy egy ötvenes nő ilyen lenne, nem is annyira kelendő
2018. okt. 16. 17:44
 9/23 anonim ***** válasza:
Te olyan típus vagy, mint apukád?
2018. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
"megcsinálja a házimunkát, vásárol..." azért ez elég gáz, hogy 33 évesen az anyukád szolgál ki, mintha csak valami házvezetőnő lenne... gondoltál már rà, hogy ennek lassan meg kellene fordulnia? amikor idősek a szülők - ideális esetben persze - a gyerekek viszonozzák a gondoskodást, amit a szüleiktől kaptak... már neked kellene cipelni helyette a nehéz bevásárlótáskákat, nem hagyni, hogy ő cipekedjen idős korában is... az meg hogy a jövendőbeli barátnődtől azt várod el hogy az anyád legyen az no comment...
2018. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!