Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek 30 felett már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek 30 felett már nem igazán lehetnek elvárásai, hanem örülni kell mindenkinek aki férfi és nem csak megdugni akarja?

Figyelt kérdés
Természetesen egy kósza kalandra, teljesen ingyen, egy középkorú nő is sok férfinak kellene, de annál többre már sokkal-sokkal ritkábban. Ha meg még gyereke is van már valakitől, akkor meg aztán végképp.
2018. okt. 14. 10:32
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
25%
39 esnek igaza van!
2018. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
50%

#40: Dehogy ő kezdte.:( Nézz csak körül a "Társkeresési problémák" rovat évek óta szinte csak erről szól. Ha kiírsz egy új kérdést, ott is ugyanez lesz néhány válasz után.

"Én arra írtam, hogy a 30-as férfiak se örüljenek maguknak, mert én is látom a különbséget mondjuk egy 27 éves és egy 37 éves pasas között, és az előbbit választom inkább."

Itt megint szokott egy kis félreértés lenni. Bár a 26-os válaszomban már leírtam, de leírom még egyszer: attól egyetlen férfi sem lesz kelendőbb, hogy elérte a 30-at. Attól lesz kelendőbb, ha addigra már látszik mire képes, látható eredményei vannak, önállóan megtudja állni a helyét az életben, sőt (amennyire a mai világban lehet) biztonságosan lehet vele családot alapítani, mert a természete, az egzisztenciája, az egészsége alkalmassá teszi erre. Ha ezen felül még kegyes volt vele a természet (külsőre értem) és egészségesen is él, akkor mondhatjuk, hogy főnyeremény a nőknek és sokkal vonzóbb, mint a 20 éves önmaga volt, igaz hogy 10 évvel fiatalabb testben, de nulla egzisztenciával és kiforratlan természettel.

A nőknél másabb a helyzet. Egy nő már alapból vonzó, ha fiatal és csinos. Ha ehhez még van egy nagyon jó kisugárzása és jó természete, akkor ő a főnyeremény a legtöbb férfinak. Ha okos is, akkor ezzel tisztában van és próbál az életének abban az időszakában párt találni, amikor ezeket a tulajdonságokat leginkább birtokolja. Ez pedig átlagosan a 20-30 közötti kor. Hiába jön azzal 38 évesen, hogy neki 2 diplomája, 5 nyelvvizsgája, saját lakása és autója van, mert ezek csak a férfiak egy szűk rétegénél jelentenek előnyt. Mint embert, a normális férfiak tisztelik is ezért, de mint nő nem lesz több tőlük. Ezek a nők hasonlóan barátzónások lesznek, mint azok a pasik, akiket a nők normálisnak tekintenek, sőt becsülik is őket valamilyen tulajdonságukért, de mint férfi nem vonzó a számukra.

2018. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
61%
Aha. Aztán ettől nem lesz nőtök, se 20, se 38 éves. De nyugodtan lesajnálhatod :D
2018. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
50%

#43: Ha te mondod, biztosan így lesz. Majd megelégszünk a 21-37 közöttiekkel.:D

Amit írtam, mindkét nemnél csak egy általános leírás volt. Vannak pasik, akik a 20-as éveikben vannak a csúcson, a híres sportolók pl. jellemzően ilyenek. Ők már 30 éves koruktól csak lejjebb mennek a létrán (persze még így is jóval sikeresebbek, mint egy átlagos férfi, viszont a fiatalabb önmagukhoz képest már veszítettek a vonzerejükből).

Illetve vannak olyan nők is, akik tényleg 30 felett tudnak kiteljesedni, addigra sikerül összehozniuk azt az alakot, amire vágytak, azt csinálhatják amit szeretnek, meg vannak elégedve magukkal, ami látszik a kisugárzásukon is. Nem mindenki egyforma. Ha ehhez még hozzáveszed, hogy vannak nők, akik fiatalon sem kimondott szépségek és vannak pasik, akik soha nem érik el azt a szintet, hogy "igazi férfinak" tekintsék őket, akkor megkapod, hogy nincs kőbe vésve hogy melyik korosztály melyikkel kavarhat. Ha találnak olyat, akivel kölcsönösen bejönnek egymásnak, akkor nem tök mindegy, hogy ki hány éves?

2018. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
De, akkor mindegy. Viszont eddig arról volt szó, hogy 30+ nő az bármilyen kedves meg okos, alapból kuka. Pedig ahogy írod, van amelyik jól néz ki, én is ismerek ilyet. Meg kövéret, elhanyagoltat is. De nem általánosítok. Meg van jó 30+-os férfi, meg egy csomó előnytelen kinézetű.
2018. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
80%

#45: "Viszont eddig arról volt szó, hogy 30+ nő az bármilyen kedves meg okos, alapból kuka."

Nem egészen. Ami példát írtam (a 38 éves nő), ott a lényeg azon volt, hogy magát a fiatalságot nem tudja kiváltani az iskolával és az egzisztenciával (ahogy ezt sokan hiszik). De ha ez a nő egy jó természetű, csinos, fiatalos 38 éves, akkor nem hiszem, hogy bármi gondja lenne a társkereséssel. Én is ismerek olyan nőket, akikre ez ráillik. Sőt olyat is, aki életében duci volt, most 40 éves, 15 éve kapcsolatban van, de ha nem lenne, akkor kb. 1 nap alatt találna ha akarna. Viszont az összes vonzó 30-as nő ismerősömben van egyetlen egy közös vonás: tisztában vannak a korukkal, elfogadták hogy ők már nem 20 évesek és nem is akarnak annak tűnni. Ez pedig rengeteget tud dobni egy külsőre teljesen átlagos 30-as, 40-es nőn is.

2018. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Szóval akkor te se értessz egyet azzal, ami a kérdés leírásában szerepel, hogy mind csak dugásra való középkorú nőci. Mert én ezért szóltam hozzá egyáltalán a témához.
2018. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
50%

#47: "Szóval akkor te se értessz egyet azzal, ami a kérdés leírásában szerepel, hogy mind csak dugásra való középkorú nőci."

Természetesen nem. 30-as férfiként elsősorban a 30-as nők a valódi "célcsoportom", mivel velük vagyok az életnek nagyjából ugyanabban a szakaszában. A problémám azzal van, amikor már látatlanban letámadnak, hogy mit gondolok én 30-as öregedő, kopaszodó, pocakos... férfiként, amikor ők olyan fiatalos nők, akiktől tegnap is elkérték a személyit, amikor cigit vettek az egyik barátnőjüknek.:)

Nem kell az a szöveg. Ha tényleg olyan fiatalos az illető, azt egy férfi úgyis látni fogja és magától meg is fogja jegyezni. Ez ugyanaz, mint a férfiaknál a kedvesség. Aki folyamatosan ezt hangoztatja magáról, az már gyanús. Észre fogja venni a másik azokat a pozitív tulajdonságokat, nem kell velük felvágni, mert az már visszatetsző. Szerintem.

2018. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
68%
Egy 30-as nő nem középkorú bocsika. 31 vok. Kb ugyanúgy nézek ki mint 24 évesen. És választásokkor meg azt hitték első választó vagyok. Manapság nem anyáink idejét éljük amikor már ennyi idős korodre van egy tíz éves kölköd. A nőci meg már leharcoltan néz ki. Manapsàg pont ennyi idős korra beszélhetünk valójában nőről. A huszonéves csajok kb csak jó részük mint a tinik. Vihorászni tudnak csak. Nagyon is megválogatom. Főleg van is miből miután a 70%-a a férfiaknak szingli a harmincasok között. Ha meg mobilis is vagy és tudsz nyelvet akkor a világ is kinyílik
2019. aug. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!