Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek 30 felett már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek 30 felett már nem igazán lehetnek elvárásai, hanem örülni kell mindenkinek aki férfi és nem csak megdugni akarja?

Figyelt kérdés
Természetesen egy kósza kalandra, teljesen ingyen, egy középkorú nő is sok férfinak kellene, de annál többre már sokkal-sokkal ritkábban. Ha meg még gyereke is van már valakitől, akkor meg aztán végképp.
2018. okt. 14. 10:32
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
18%
#30: Légy szíves idézz tőlem pár olyan mondatot, amelyikben ilyen hangnemben írtam a nőkről. A 29-es hsz.-ban leírtam, hogy melyikek származnak tőlem.
2018. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
26%
Ki beszélt itt konkrétan rólad...
2018. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%
A 30 feletti nőismerőseim házasok, gyereket nevelnek, és nem hiszem, hogy különösebben érdekli őket, hogy ki mit akar tőlük. Te hány szingli 30 éves nőt ismersz? Gondolom, sokat, ha sikerült így levonni a következtetést.
2018. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
8%

#32: "Úgy ÍRTOK a nőkről, mint valami értéktelen sz.rrol, aminek lejár a szavatossága."

Ebben az én értelmezésem szerint benne vagyok, mivel az én hsz-omra válaszoltál, de javíts ki, ha tévedek.


#33: Az egész kérdés eleve nem a házas nőkről szólt. Ismerek néhány szingli nőt élőben és a netről is. A netesek többségét csak felületesen, de az alapján nem csodálkozom, hogy szinglik.

2018. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
32%
#30, akikről így írunk, annak soha nem is volt semmiféle értéke. A normális nőket már húszévesen elkapkodják, és úgy 4000 évre betelt a várólistájuk is. Marad a felszínes, anyagias túlnyomó többség, akik érthető módon nem kellenek senkinek. Róluk én se tudnék szebben nyilatkozni.
2018. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
55%
Nem, én az összes itteni válaszra, magára a kérdésre és úgy általában a nőkhöz való hozzáállásra reagáltam. Aki ezeket a kérdéseket felteszi és ott szövegel a leírásban, hogy kósza kalandra kéne 30-as nő, annak nem tudom, hogy van-e kapcsolata, de kétlem. Süt belőle a rosszindulat. Én meg azt utálom, férfitól és nőtől is. Csak itt érdekes módon rosszindulatú ferfibol van több.
2018. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
65%

"A normális nőket már húszévesen elkapkodják, és úgy 4000 évre betelt a várólistájuk is. Marad a felszínes, anyagias túlnyomó többség, akik érthető módon nem kellenek senkinek. Róluk én se tudnék szebben nyilatkozni."


Mire mennek vele ezek a normális, kedves, nem anyagias nők, hogy elkapkodják őket, ha később, amikor egymás mellett megöregszenek, együtt megteremtik a közös életük alapjait, a férfi életébe jön egy 20 éves, feszes testű, anyagias lány, és akkor a feleséget, gyerekeket otthagyja gondolkodás nélkül?

Tényleg nem veszitek észre, hogy a saját viselkedésetek, az itt általatok leírtak alapján joggal gondolhatja azt bármelyik nő, hogy megéri fiatalon kihasználni a férfiakat, és később sem kell gondoskodó, szerető társnak lenni, mert úgy sem éri meg, hiszen cserébe nem várhatnak el sem hűséget, sem megbecsülést?


Ezt a hozzászólást például most olvastam egy másik kérdés alatt (tehát nem én írtam):


"Tudod ki van lelakva? Az ilyen hülye, mint èn, aki szül két gyereket, mindenen spórol, hogy draga apucinak ne kelljen megszakadni túlórában, és napi 10 órát dolgozik. Aztán mire mentem vele? Jön egy kis pi.na, aki kipihent, bronzbarna, műköröm, kiló smink, és mindenen vihog, aztán 15 év megy a kukába, mert "a szívnek nem lehet parancsolni". Az idióta exem vette neki a ruhát, cipőt, a gyerektartást bezzeg sokallja. Aztán meg kiakad, hogy elhagyta, mert "ő nem fog anyagilag támogatni egy lecsúszott, elvált pasit." Érdekes, az új pasija gazdag..."

2018. okt. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
34%

#36: Tehát akkor rólam IS beszéltél annak ellenére, hogy tényleg semmi degradálót nem írtam a nőkről.

Sokfélék az emberek, így sokféleképpen gondolkodnak, ezt el kell fogadnod neked is. Sajnos a jelenlegi társadalmunk úgy van felépítve, hogy rengeteg dolgot nem mondunk egymás szemébe, inkább a kegyes hazugság mellett döntünk. Ilyen amikor egy betegnek azt mondjuk, hogy nem is néz ki olyan rosszul, megdicsérjük valaki főztjét, pedig nem is annyira ízlett (de értékeljük a belefektetett munkáját), vagy a jelen kérdéshez kapcsolódva azt mondjuk egy 30-as nőnek, hogy "semmit nem öregedtél, sőt szebb vagy, mint valaha". Normál esetben legbelül ő is tudja hogy ez nem igaz, de értékeli a gesztust, jól esik neki. Ez az általános hozzáállás a felek részéről. Ha viszont az a 30-as nő tényként állítja, hogy ugyanolyan fiatalos mint a huszonévesek, ő bizony semmit nem öregedett... (itt a gyakorin szép irodalma van ennek), és ezt még megfejeli azzal, hogy a korabeli férfiak viszont már pocakos kopasz elhízott vénemberek, akkor azt fogja kapni, hogy az eredetileg is túlzó bókok "elvétele" mellett még fel is hívják a figyelmét arra, hogy bizony rajta is fogott már az idő. Ő pedig nem érti, hogy miért van az, hogy eddig teljesen más visszajelzéseket kapott. Bár szemtől szemben illik megdicsérni a nőket, de ez nem jelenti azt, hogy a férfiak vakok. Ne hidd, hogy ez csak az itteni "szűz lúzer kisfiúk" véleménye. Minden férfi látja a különbséget egy 20 és egy 30 éves nő között, csak ahogy már korábban is írtam, ezt nem illik felhozni, mivel a koráról senki nem tehet. Itt a neten arctalanul viszont őszintébbek az emberek (bár tény, hogy vannak trollok is), mert nem egy ismerős nőről mondanak véleményt, hanem egy ismeretlen, számukra közömbös valakiről. Persze azon lehetne vitatkozni, hogy ki kezdte (a 30-as nők már csak szexre jók, ha egyáltalán... <---> a 30-as pasik már öregek, semmire sem valók...), de szerintem teljesen felesleges.


#37: "Mire mennek vele ezek a normális, kedves, nem anyagias nők, hogy elkapkodják őket, ha később, amikor egymás mellett megöregszenek, együtt megteremtik a közös életük alapjait, a férfi életébe jön egy 20 éves, feszes testű, anyagias lány, és akkor a feleséget, gyerekeket otthagyja gondolkodás nélkül?"

A felszínes, anyagias nők mindig is azok voltak, nem a "normális, kedves, nem anyagias nők" közül kerültek ki.

"Tényleg nem veszitek észre, hogy a saját viselkedésetek, az itt általatok leírtak alapján joggal gondolhatja azt bármelyik nő, hogy megéri fiatalon kihasználni a férfiakat, és később sem kell gondoskodó, szerető társnak lenni, mert úgy sem éri meg, hiszen cserébe nem várhatnak el sem hűséget, sem megbecsülést?"

Tehát ha jól értem a lényeg, hogy fiatalon ki kell használni a pasikat, mert 10-20 év múlva biztosan el fognak benneteket dobni? Értékelni valamit szerintem csak utólag lehet.

2018. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
32%

#37 lássuk csak jól értem-e a felfogásodat.

Tehát a kedves normális nőknek jogában áll megcsalni a pasiját, mert majd 40-50 év házasság után tutira megcsalja majd őt egy feszes testű húszévessel, ezért én már jó előre bosszút állok rajta, és kihasználom a férfit, muhahahahaha...


És ezek után még fel vagy háborodva, miért savazzák itt a nőket annyit. Nó komment.

2018. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az kezdte, aki a kérdést feltette. Én arra írtam, hogy a 30-as férfiak se örüljenek maguknak, mert én is látom a különbséget mondjuk egy 27 éves és egy 37 éves pasas között, és az előbbit választom inkább. De bókolhatok én is, hogy milyen szép fényes a kopasz feje vagy milyen szép nagy a hasa, talán ikrekkel terhes...
2018. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!