Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek 30 felett már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek 30 felett már nem igazán lehetnek elvárásai, hanem örülni kell mindenkinek aki férfi és nem csak megdugni akarja?

Figyelt kérdés
Természetesen egy kósza kalandra, teljesen ingyen, egy középkorú nő is sok férfinak kellene, de annál többre már sokkal-sokkal ritkábban. Ha meg még gyereke is van már valakitől, akkor meg aztán végképp.
2018. okt. 14. 10:32
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
48%
Inkább a 40 feletti nőknek kell leadniuk . Egy 30 as , még formában lévő nőért még van bőven jelentkező! Nekik nem kell akkor se leadniuk a kövér lúzer pasikhoz az elvárásokat.
2018. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 20-as! Ne tettesd magad hülyének légyszi, azért látszik az írásodból, hogy nem vagy az, akkor meg miért kell ilyeneket kérdezni. Szerintem mindkét nem nagyon jól meg tudja különböztetni a normális nőket a többitől. Valószínű nem a csak külsőségekre adó, butus, azonnal ágyba vihető nőkre kellene nyomulni. És azért említettem meg a 30-as férfiakat, mert bőven nem adoniszok ők se már, úgyhogy felesleges ez a nagy arc.
2018. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
59%

"Ki a fenének hiányzott huszonévesen, hogy az öregedő kappanok nyomultak."


Ezt Vajna Timikének is magyarázd meg pls.

2018. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
44%
Simán lehetnek elvárásai, de türelme is legyen!
2018. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
96%

Azért látszik h elszakadt a gumipók pár embernél rendesen.Sajnos nem csak ebben a témában és nem csak ezen az oldalon.

Milyen hülyeségeket beszélnek egyesek h 30as nő nem kell senkinek a 30pasi meg mindenkinek...30as nő 30as pasiknak kell.

30+os férfi össze szed valami 20éves csitrit..na abból is aztán nagy kapcsolat lesz...Ha meg csak dugni akarnak akkor miért megy a sírás h jaj nincs barátnőm pedig úgy szeretnék egyet nekem már jár..stb..baromságok...


SEM FÉRFINAK SEM NŐNEK NEM KELL LEJJEBB ADNI AZ IGÉNYEIT,HANEM BE KELL LÁTNIA A KORÁT ÉS A CÉLJÁT AMIT EL AKAR ÉRNI ÉS AHOZ IGAZÍTANI AZ IGÉNYEIT.


Egyszerű példa...fiatalon egy férfia ha teheti valami menő kocsit venne...családosan már nem az a lényeg h milyen gyors ,milyen menő...hanem a biztonság,és a kényelem..mind2 felállásban 2 igény van csk átalakult..elvégre nem 300-al akarod vinni a kölköket az iskolába...Illetve el se tudok menni nyaralni egy 2személyes sport kocsival.

Na most itt ugyan ez van 30körül ha családot akarsz akkor nem a 20éves kigyúrt álom világban szélmalmokat kergető helyi vagány srácok fogják beteljesíteni a célodat.És fordítva...ellenben ha csak numerát akarsz akkor meg nem biztos h mondjuk az itt sírdogáló introvertált pasik lennének a fő nyeremények.

De a legegyszerűbb ha nem zársz ki lehetőleg senkit se aki bármelyik lécet megüti és nincs benne a kizáró okokban...Most azért mert ismerkedsz (nem fexel le vele)vele aki nem 100%kos még nem maradsz le semmiről,sőt pont ellenkezőleg.

JA és ha az igényeid csak a külsőségekről szólnak akkor szerintem az egészet dobhatod a kukába :D

Szerintem ennyi idősen már elég ha tetszik az ember ...Mármint érted szebbek már nem nagyon leszünk inkább kezdünk majd öregedni.

2018. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
48%

#22: "Szerintem mindkét nem nagyon jól meg tudja különböztetni a normális nőket a többitől."

Bár így lenne. Az elsőre "normálisnak" tűnők közül elég sokról kiderül, hogy valójában nem az. Igen, olyanokról is, akikről a környezetük nem is feltételezné. 2-3 ilyen után pedig a férfiak úgy vannak vele, hogy inkább mennek az egyéjszakás kalandok felé, mert azok legalább kiszámíthatóak.

"Valószínű nem a csak külsőségekre adó, butus, azonnal ágyba vihető nőkre kellene nyomulni."

Igaz, de ugyanígy a "normális" nők is körülnézhetnének a külsőségekre kevésbé adó, nem feltűnő, teljesen átlagos férfiak között is.

"És azért említettem meg a 30-as férfiakat, mert bőven nem adoniszok ők se már, úgyhogy felesleges ez a nagy arc."

Nem látok különbséget a 30-as férfiak és nők állapota között. Mindkét nemnél vannak átlagon felüliek, átlagosak ás átlag alattiak, kb. hasonló arányban. A különbség az életciklusban és a párválasztási ösztöneinkben van. A nőknél nagyobb jelentősége van a fiatalságnak és a szépségnek, míg a férfiaknál az egzisztenciának, a társadalomban kivívott helyzetének. Míg a nőkre ez inkább a 20-as éveikben jellemző, addig a férfiak a 30-as éveikben érik el. Ez nem azt jelenti, hogy minden 30-as pasinak 20-as csaj "jár", csupán annyit jelent, hogy a 20-as éveikben (átlagosan!!!) a nőknek van nagyobb lehetőségük válogatni, a harmincas éveikben pedig a férfiaknak. De ez is egyénfüggő. Attól senki nem lesz jó nő hogy huszonéves, és egy férfi sem lesz top pasi attól, hogy elérte a 30-at.


#25: Így van.:)

2018. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
59%

Szóval 2-3 rossz tapasztalat után mennek az egyéjszakásra, tehát még több ilyen nőt vonzanak be. Azért valljuk be, a könnyen kapható nők nem a krémje, semmilyen életkorban.


Elég ördögi körnek hangzik, de kinek mi. Csak ne sírnának, hogy nincs nő.

2018. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
41%

#27: "Szóval 2-3 rossz tapasztalat után mennek az egyéjszakásra, tehát még több ilyen nőt vonzanak be."

Nem. A könnyűvérű lányokat ne keverd össze azokkal, akik átverik a pasikat. Az előbbiek legalább bevallottan nem akarnak komoly kapcsolatot, csak szórakozni, esetleg némi ellenszolgáltatásért (fesztivál belépő, nyaralás...) kedvesek az adott pasival. Nem állítom, hogy ők lenne a krémje, de sokkal tisztességesebbek mint az átverős, kihasználós fajta, akik miatt sok pasi (legalább is ideiglenesen) kiábrándul a női nemből.

2018. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
23%
Látom ide is megérkezett a femináci lepontozó kommandó.:) Semmi gond, ha érdemben hozzászólni nem tudtok legalább így jelzitek a jelenléteteket. Kicsit segítek, a 17,20,26,28-os válaszokat írtam én (mint ellenség), tehát aki eddig nem tette meg közületek, nyomjon rá a kis piros kézre. Ha ezzel egy kicsit is sikerült segítenem abban, hogy azt a mérhetetlen frusztrációt és férfigyűlöletet amit itt tapasztalok, le tudjátok vezetni, már megérte megírni ezeket a válaszokat.:)
2018. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
69%
Úgy írtok a nőkről, mint valami értéktelen sz.rrol, aminek lejár a szavatossága. A kutyáról szebben beszélnek. Ezek után nem tudom, ki gyűlölködik. Még az a szerencse, hogy észre se veszitek magatokat :D
2018. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!