Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves nőként, baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nőként, baráti társaság nélkül, lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés
Én így érzem... Ha csak nem tetszem meg a postásnak/pizzafutárnak egyszer, akkor örökre egyedül maradok. Az internetes társkeresőkből elegem lett, semmire nem jók, és a legtöbben többszáz kilóméterre laknak tőlem. Csak fárasztom magam a sablonos ismerkedési kérdések-válaszok leírásával több százszor, pazarlom az időmet néha egy két férfira, aztán az első randin kiderül, hogy nem jövünk be egymásnak, vagy mégis csak szexet akar, bunkó a stílusa stb. Legalább a személyes ismerkedéskor nincs ilyen zsákbamacska, mert csak akkor kezdünk beszélgetni, ha valóban tetszünk egymásnak, működik a kémia. De azt meg hol... Munkahelyen nincsenek egyedülálló férfiak, eljárni pedig nem szoktam itthonról mert nincs kivel, egyetlen barátnőm sincsen. Egyedül menni pedig hova lehetne? Szánalmas lenne egyedül beülni szórakozóhelyekre, sőt veszélyes is. Aztán vannak még a tanfolyamok, hobbi és sport csoportok, de engem nem érdekel egyik sem annyira, hogy rendszeresen fizessek a részvételért. Aztán van kb havonta kétszer valamilyen program, kiállítás, előadás stb. Ilyenen voltam már többször is egyedül, de szinte mindenki társasággal ment, aki nem, annak sem volt ismerkedési szándéka hanem az adott eseményre koncentrált. Hozzáteszem egy 100 ezer fő alatti kisvárosban élek. Aztán vannak még az olyan helyek, ahova ugye mindenki egyedül jár, boltok, posta, bank, hivatalok, orvos, autószerelő, stb. De az emberek csak sietnek a dolgukra, várakozás alatt pedig a telefonjukba temetkeznek, szóval itt is lehetetlen ismerkedni. Azon kívül szoktam sétálni egyedül szabadidőmben, de ott sem lehet ismerkedni, a férfiak vagy sietnek a dolgukra, vagy társasággal vannak.
2018. okt. 9. 15:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
km
2018. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én vágom a problémád, nem csak huszonévesen, és nem csak nőknek...

F.

2018. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezek a problémák nemtől függetlenül mindkét oldalon megvannak.
2018. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
24%
Annyira bírom az ilyet. Ingázik melóhely/iskola/otthon között, bezárkózik egész napra, ki nem mozdul sehová, de amikor kimozdul is, bevágja az unott, enervált, rideg arcot, hogy még csak véletlenül se merje megközelíteni senki. Nem tudom, ezek mégis mi a francot akarnak?
2018. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%
Azért az gáz vki nem képes barátságot sem kialakítani még a melóhelyén sem korabelivel v idősebbel az tök mindegy és ki se mozdul és mindenkit szid közben ő a loser..
2018. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is huszonéves férfi vagyok,de a netes társkeresés nekem speciel nem jött be.

Húspiac az egész.

Tinderen tologatod jobbra-balra az embereket,de lehet hogy olyan pasit is balra tolsz,aki a valóságban szimpatikus is lenne,de neten nincs meg az egésznek a varázsa.

Más társkeresőket is próbáltam de még rosszabbak mint a tinder,elég silány a felhozatal.

Egyedül is lehetne járni valahova kérdező,mindig azzal jöttök,hogy veszélyes,stb.,de nem valami péntek esti drogos diszkóba kell egyedül elmenni,hanem egy kávézóba is be lehet ülni egyedül.

Én egy tánctanfolyamra iratkoztam be és sikerült velem egykorú 20on évesekkel összebarátkoznom és velük járok el ide-oda hétvégente,te is megpróbálhatod ezt.

Velem már nem egyszer előfordult hogy szemezett velem egy csaj a tömegközlekedésen,jó nem a zsúfolt buszon kell mindezt megtenni,de ha megtetszik valaki akkor ott is lehet beszélgetést kezdeményezni.

2018. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én meg 500 fős faluban élek, ahol a többség elmúlt 60, na erre varrjál gombot.
2018. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, Kérdező. Miért gondolod, hogy a barátok jelentik a kulcsot ahhoz, hogy legyen pasid? A kettő között semmi összefüggés nincs.

Ha szeretnél párt találni, miért nem mész biztosra? Menj fel társkeresőre mondjuk - akkor is kapsz napi 10 levelet, ha egy képet se töltesz fel magadról. Ma az internet korában már nem vagy röghöz kötve.

2018. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én kb. ugyanezt érzem. Vége lett egy több éves kapcsolatomnak, ötletem sincs, hogyan tovább. Nagyon régóta nem voltam egyedül sehol, közösen se jártunk el, max. havonta egyszer moziba. 28/F
2018. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!