Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem lehetetlen szeretni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy valahogy sosem ment a csajozás hiába próbálkoztam. Már mindenhol próbáltam találni valakit csak élőben nem. Egyszerű az ok, hogy élőben miért nem. Nem merek odamenni senkihez mert igazából miért tennem? Görcsölök ha oda kellene menjek valakihez. Látom a nőkön ahogy rémnéznek... mint ha valami szánalom lennek. Már a tekintetük elárul mindent. Amúgy is nálam jobbat találna bárki. Mert hát valljuk be nem vagyok jóképű és van rajtam felesleg is, igaz nem sok. És igazából valószínűleg beégés lenne számomra az egész élőben... Igazából én mindenhol beégek a nők terén. Mindenki elutasít. Miért nem vagyok jó senkinek?? Azt sem mondanám hogy nagyok az igényeim... csak legyen normális! De azok már úgy látom mind foglaltak. Azt szeretném érezni hogy szeret valaki, hogy kellek valakinek. És ennek megfelelően keresek nőt is. Lehet velem van a baj? Emiatt nem érdeklek senkit? Azért amilyen vagyok? Nem vagyok olyan aki bulikba járna, nem vagyok oda ezekért. Nem mondanám magam hülyének. Kissé fura a humorom de a legtöbb ember viccesnek talál. És mégis mindig a barátzónában kötök ki vagy egyáltalán nem érdeklek senkit. Miért van ez? Mert már nagyon kezd elegem lenni... nem hiszem el hogy már szinte minden ismerősömnek évek óta van valakije csak nekem nincs... mindenki azzal jön hogy várjak, majd alakul magától. Nahh én ebbe nem hiszek. Ha nem teszek az ügy érdekében semmit akkor nem fog csoda történni. Ennyire gázos csak nem lehetek. Vagy mégis??? Már azon is gondolkodtam mivan ha engem nem is lehet szeretni? És csak egy álom számomra az egész. 20/f

2018. szept. 12. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Nézd végig ezt a 2 és fél perces videót, és fogadd meg a tanácsokat:


[link]

2018. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasd el amit írtál és gondolkodj el azon, hogy te vonzódnál-e egy ilyen emberhez.
2018. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Azt lehet aki magat szereti. Amig magad nem fogod a vilag se fog teged.
2018. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nos az hogy tudnék e magamhoz vonzódni az elég nehézkes. Mivel nem tudom egy nőnek mi a vonzó így nem tudom hogy tudnék e a helyében tetszeni magamnak. De igazából én úgy gondolom normális vagyok, ebből is ered a kérdésem, miszerint akkor mégis miért nem kellek a kutyának sem. Mert úgy gondolom csak nem a nőkkel van akkor a gond ha mind elküld. És van egy olyan érzésem az eddigi tapasztalataim alapján hogy előben még rosszabb lennék. Nekem ez valahogy nem megy hiába akarom.
2018. szept. 12. 19:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, képes vagy saját magadat képzeletben egy független, elfogulatlan kívülálló szemével látni? Képes vagy ebből az objektív nézőpontból aprólékosan megvizsgálni azt, hogy akár összességében, akár részleteket tekintve, hogyan láthatnak téged úgymond idegenek?
2018. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És mégis hogy szeressem magam ha senki nem szeret engem. Önbizalmam hogy legyen a negatív visszajelzésekből? Ez egy örök körforgás. A pozitív visszajelzésekhez önbizalom kell, de az önbizalomhoz meg pozitív visszajelzés...
2018. szept. 12. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Döntsd el te. Próbáld ki, te tudod önmagadat szeretni?
2018. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*Jó fej vagy? Teszerinted.
2018. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nos. Hát én azt látom ahogy a nők rám nének. A tekintetük elárul mindent. Így eltudom képzelni mit láthatnak. Valami szerencsetlen nyomorultat. Aki épp bénázik.
2018. szept. 12. 19:50
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen. Én magamat jófejnek tartom. És mások is annak tartanak.
2018. szept. 12. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!