Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem lehetetlen szeretni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy valahogy sosem ment a csajozás hiába próbálkoztam. Már mindenhol próbáltam találni valakit csak élőben nem. Egyszerű az ok, hogy élőben miért nem. Nem merek odamenni senkihez mert igazából miért tennem? Görcsölök ha oda kellene menjek valakihez. Látom a nőkön ahogy rémnéznek... mint ha valami szánalom lennek. Már a tekintetük elárul mindent. Amúgy is nálam jobbat találna bárki. Mert hát valljuk be nem vagyok jóképű és van rajtam felesleg is, igaz nem sok. És igazából valószínűleg beégés lenne számomra az egész élőben... Igazából én mindenhol beégek a nők terén. Mindenki elutasít. Miért nem vagyok jó senkinek?? Azt sem mondanám hogy nagyok az igényeim... csak legyen normális! De azok már úgy látom mind foglaltak. Azt szeretném érezni hogy szeret valaki, hogy kellek valakinek. És ennek megfelelően keresek nőt is. Lehet velem van a baj? Emiatt nem érdeklek senkit? Azért amilyen vagyok? Nem vagyok olyan aki bulikba járna, nem vagyok oda ezekért. Nem mondanám magam hülyének. Kissé fura a humorom de a legtöbb ember viccesnek talál. És mégis mindig a barátzónában kötök ki vagy egyáltalán nem érdeklek senkit. Miért van ez? Mert már nagyon kezd elegem lenni... nem hiszem el hogy már szinte minden ismerősömnek évek óta van valakije csak nekem nincs... mindenki azzal jön hogy várjak, majd alakul magától. Nahh én ebbe nem hiszek. Ha nem teszek az ügy érdekében semmit akkor nem fog csoda történni. Ennyire gázos csak nem lehetek. Vagy mégis??? Már azon is gondolkodtam mivan ha engem nem is lehet szeretni? És csak egy álom számomra az egész. 20/f

2018. szept. 12. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdező, de abból, amit írtál, nekem úgy tűnik, hogy te nem vagy képes objektíven látni önmagadat. Vagy egyik (negatív) vagy a másik (pozitív) oldalra túlzol, de sohasem vagy középen. Képes vagy SEMLEGESEN látni önmagadat?
2018. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Öszintén megmondom hogy nem hinném hogy képes lennék objektíven tekinteni magamra. Mert igazából elég relatív az hogy kinek vagyok jófej és kinek nem. Én igazából próbálom szeretni magam csak úgy érzem nem vagyok rá képes.
2018. szept. 12. 20:08
 13/18 anonim ***** válasza:
Még ha most nem is vagy rá képes, ki tudnád fejleszteni magadban ezt a képességet. Úgy, hogy ez egy olyan stabil vélemény lenne magadról, amelyet nem befolyásolna az, hogy mások hogyan látnak téged. Csak hát ehhez nagyon sok gyakorlás és érzelmi "befékezés" kell (vagyis hogy mindig le tudd állítani, mielőtt érzelmileg elragadtatnád magadat, vagyis hogy ne hagyd, hogy bárkinek a rád adott reakciója kiborítson téged).
2018. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20 éves vagy már, de még csak gyerek, akinek jutalom falat és buksi simi kell, hogy értékesnek érezze magát. Ez nem annyira imponál a nőknek. Éretlen, vagy, fogalmad sincs, hogy saját magaddal hányadán állsz. Önbizalom hiányos anyámasszony katonáját meg bárki bárhonnan összekaparhat. Nőj fel, szerezz életcélt, értékeket (ami számodra az), és használd a golyóid, mert azért kaptál kettőt, hogy ezeken túllépj!
2018. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Én igazából próbálom szeretni magam csak úgy érzem nem vagyok rá képes."


Tudom, hogy hülyén hangzik, de meg kellene próbálnod szeretettel biztatni a benned élő gyereket, mintha a szülője lennél, bármilyen bizarrul is hangzik. Olvass Louise L. Hay-t.

2018. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

20 éves vagy már, de még csak gyerek, akinek jutalom falat és buksi simi kell, hogy értékesnek érezze magát. Ez nem annyira imponál a nőknek. Éretlen, vagy, fogalmad sincs, hogy saját magaddal hányadán állsz. Önbizalom hiányos anyámasszony katonáját meg bárki bárhonnan összekaparhat. Nőj fel, szerezz életcélt, értékeket (ami számodra az), és használd a golyóid, mert azért kaptál kettőt, hogy ezeken túllépj!



de csak ha férfi az illető,ha nő,akkor nem kell semmit felmutatni

2018. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

20 éves vagy már, de még csak gyerek, akinek jutalom falat és buksi simi kell, hogy értékesnek érezze magát. Ez nem annyira imponál a nőknek. Éretlen, vagy, fogalmad sincs, hogy saját magaddal hányadán állsz. Önbizalom hiányos anyámasszony katonáját meg bárki bárhonnan összekaparhat. Nőj fel, szerezz életcélt, értékeket (ami számodra az), és használd a golyóid, mert azért kaptál kettőt, hogy ezeken túllépj!


Nos ha azt hiszed hogy ez mind használ akkor tévedsz. Csak azért mert lehordasz mindennek és próbálsz keménynek tűnni attól még ez nem változtat semmin. Már megtanultam kezelni az ilyen beszólásokat és elnézni mellettük.


A többi hozzászólonak pedig köszönöm a segítséget és a tanácsokat. És igen az önbizalmammal van a baj amit próbálok is leplezni. Egyszerűen képtelen vagyok a nőkben vonzalmat kialakítani felém. Magamat szeretni meg nem könnyű. Megfogadom a tanácsokat és próbálok tenni ez ügyben valamit.

2018. szept. 12. 21:03
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

"Önbizalmam hogy legyen a negatív visszajelzésekből?"

Sehogy. Megette a fene, ha mások véleményéből akarsz önbizalmat meríteni. Eleve hibás felállás.

Önbizalmat úgy szerezhetsz, ha felemeled a seggedet, kitűzöl célokat, és azokat véghez viszed, ha a fene fenét eszik is. Amikor valami sikerült, azt konstatálod! Lassan rájössz majd, hogy milyen értékes emberke vagy, és ETTŐL fog majd nőni az önbizalmad.

2018. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!