Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társat keresni kell (erőltette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társat keresni kell (erőltetten), nem találni valakit (spontán) aki, teljesen illik hozzánk (úgy látszik elsőre)?

Figyelt kérdés

Sok (ffi) írja,hogy nem írnak neki vissza egy nő se.meghogy minden lány elutasítja....

Próbálok segìteni,ha tudok,de alapjában nem értem ezt a nagyfokú erőltetést. Olyan mint ha munkanélküliek lennének hatalmas adóssággal és minden állásra jelentkeznének,amit meghirdetnek. Olyan nincs hogy valakinek 10-100 ellenkező nemű tetszik egyszerre..

Vagy nagyon rosszúl gondolom??

Másik dolog ,bár csodás dolog kapcsolatban lenni,heteket hónapokat elszabni arra,hogy feleslegesen sztresszeljék magukat...ahelyett,hogy élnék az életet és esélyt adnának spontán belebotlani a nagy Ő be. Pl hobbi gyakorlása közben,vásárlás közben,amikor önmagát adja a szingli ember.



2018. okt. 3. 21:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
"olyan emberekkel "hozzák össze magukat", akivel sosem fújta volna össze a szél őket a valóságban jó eséllyel." - Én például nem léteznék, ha a szüleim nem használták volna az online társkeresők elődjét jelentő társkereső újsághirdetés lehetőségét. :-) Nincs ezzel a lehetőséggel baj, de a helyén kell kezelni, egy opciónak megtartani.
2018. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
39%

#20


Na igen, a "sorsukat" ami ha esetleg as hogy pusztuljon magányosan, nulla szerelemmel - akkor így járt, "ez a sorsa"? Ez szerintem tùl fatalista. Illetve hiába ismersz spontàn 60 not, ha mind kapcsolatban van...

2018. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha arra vàrtam volna, hogy spontàn az ölembe hullik a nagy ő , ma is egyedül lennék, mert nem olyan vagyok külsőre aki népszerű a férfiak körében. Személyes spontàn helyzetekben valamiért csak az ilyen 10-15 évvel öregebb palikat vonzottam be, hàt kösz de nem... Ès amúgy se tetszettek. Volt elvàlt, meg egy gyerekes is. Szintén kuka nàlam mindkettő.

Szóval a sültgalambra vàrakozàs helyett regisztràltam netes tàrskeresőre, és fél év múlva màr lett egy helyes, picit fiatalabb pasim, akivel ma màr 9. éve együtt vagyok és 7 éve hàzasok is.:). Ritka természetű pasi aki passzol hozzàm 100%, az ilyen nem terem minden bokorban. Soha a büdös életben nem talàlkoztunk volna egyébként, mert bàr nem laktunk nagyon messze egymàstól, 30km van a 2 vàros között, nem is mozogtunk ugyanazon a környéken. Plusz én nem vagyok csavargó típus, ritkàn jàrtam el, eléggé magamnak való vagyok, nem különösebben viselem jól a nagy tàrsasàgot , inkàbb csak haverjaim vannak, közeli baràtok nincsenek mert nem igénylem őket. Èn pl azt éreztem volna erőltetettnek ha azért elmegyek otthonról hogy pasira vadàsszak. A net minden szempontból jobb, kényelmesebb volt. Suliban, munkahelyen meg elvből nem kezdtem volna soha senkivel.

2018. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként csak mert valaki nem bízza a véletlenre, és inkàbb tesz azért hogy pàrt talàljon, az nem jelenti azt, hogy erőlteti, görcsöl meg stresszel emiatt. Én is csak regisztràltam, 2-vagy 3 naponta , amikor eszembe jutott felnéztem a tàrskeresőre kb fél óràt nézelődtem, írtam annak aki szimpatikus volt, illetve vàlaszoltam annak aki nekem írt. Voltak akikkel randiztam is pàrszor, de velük nem voltam egy hullàmhosszon. Egyedül a férjemmel alakult ki tényleges kapcsolat. Nem hinném, hogy ez a módszer probléma. Idő közben éltem az életem, suliba jàrtam, tanultam, összefutottam haverokkal ha úgy éreztem. Egyébként meg otthon voltam, a hobbimmal foglalkoztam, olvastam, sorozatokat néztem, jàtszottam. Köze nem volt az egésznek a stresszeléshez:) Amúgy edzés közben edzettem, vàsàrlàskor meg vàsàroltam. Az utcàn meg nyilvàn mentem a dolgomra, nem vadàsztam.
2018. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Unalmamban bele olvastam több kérdésbe. Akik válaszoltatok nekem,majd mind korrekt társkereső oldali tagok,akik szintén ilyen hölgyekkel,férfiakkal találkoztak. Akiknek ott összejött komoly kapcsolat,hány ember utasított el,vagy ti hány embert??

Olvasok itt (!) olyat,hogy főleg hölgyek játszanak mások érzéseivel(szerintem a 2 szóra szerelmes pasikéval),milyen hazudósak...Egyszóval itt megy a siránkozás. Elfogadom a véleményket,örülök a sikeres pártalálásnak. De fúrcsa a sok sìró kisfiú itt. ...

2018. okt. 5. 17:10
 26/30 A kérdező kommentje:
Ha én csődtömeg vagyok, már egy hozzám hasonlóan csődtömeg nőt sem kívánhatok páromnak?-még egy gyöngyszem. Srác annyira akar nőt,hogy neki nem tetszőt(akit leszerencsétlenez) is felszedne.
2018. okt. 5. 20:30
 27/30 anonim ***** válasza:

Alapvetően egy kicsit oda-vissza bukó ez a társkeresősdi.

Férfiként azt kell mondjam, hogy átlag alatti külsejű nők vannak nagy részben. Na ez nem az én pályám.

Továbbá vannak az átlagos külsejű nők. Na ezek jellemzően munkanélküliek, élősködni akarnak a férfin.

Az átlagos felett kicsivel jobbak a borzalmak. Ők nemcsak szimplán pénzre vágynak, hanem még kukacoskodnak is. (Személyes példaként le lettem szexuálva, mert szőr volt a hátamon) Ez a végképp kukacoskodás.


Úgy gondolom hogy nagyon, de nagyon ritka, hogy egy valahogy kinéző normális nőnek társkeresőre kéne vetemednie.

Ha egy férfinek ez a célja ott, hogy társat találjon, akkor felejtse el.

A fent említett kategóriák szerintem simán megközelíthetőek az életben, ha egy férfi ad magára.


Engem a környezetem szépfiúnak tart, bevallom, szerintem is jól sikerült a fejszerkezetem, igaz nem gyúrok, sportolok. Bár nem is érdekel ez a része. Elvont vagyok kissé, kevesekkel tudok élőben ismerkedni, ezért fanyalodtam a netes keresésre. Szexkapcsolat (néha tartós szex) volt a maximum amit a neten el tudtam érni, igaz ezt viszonylag sokszor.

2018. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27. Az emberek ízlése rohadtul különböző . Nyilvàn senki nem a te ízlésvilàgod alapjàn fog valakivel összejönni, hanem a sajàtja alapjàn. Így aztàn az egész kategorizàlàs amit itt előadtàl úgy hülyeség ahogy van. Nincs egyetemes szép, àtlagos, csúnya. Mindenki màsképp làtja... Engem nevezett màr több pasi rondànak, csúnyànak, ès ugyanennyi gyönyörűnek, szépnek. Ilyen alapon ostobasàg olyat kijelenteni, hogy tàrskeresőn àtlag alattí nők vannak akik erre vannak szorulva. ezt nem a te ízlésed hatàrozza meg , hanem mindenki a sajàt ízlése alapjàn vàlaszthat. Úgy írtad le a véleményed mintha ez a nézőpont kész tény lenne. Vicc...

Amúgy meg ennyi erővel te is àtlag alatti vagy mert tàrskeresőt merészeltél hasznàlni. A férfiak hol vannak ebben a sztoriban? Vagy megy a kettős mérce?

2018. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az én nézőpontomat mondtam, egyetértek, hiába vagyok jóképű, de elvont agyú, ez összességében átlag alatti. Egyébként meg csak az számít amit a hátam mögötti beszélgetésekből a fülembe jut. Az az emberek valós véleménye rólam. Szerintem másokra is érvényes ez.
2018. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na jó, de ha jóképű vagy, csomóan elnézik, ha elvont, lusta, vagy erőszakos vagy, csak mert "ojan jó paseeee, láwcsyhhhhh"...
2018. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!